Go to ...
vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası


vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası- Bankacılık işlemleri hayatımızın normal bir rutini gibi işlemeye devam ediyor. Kredi kartı kullanıyoruz. Kredi alıyoruz. Sigorta yaptırıyoruz. Faturalarımızı ödüyoruz. Çek işlerimiz oluyor. Para yatırıyoruz. Hisse alıp satıyoruz. Altın birikimi yapıyoruz. Kayıp çalıntı durumları oluyor. Kira ödemeleri vs. yüzlerde iş ve işlemden dolayı bankalar hayatımızda önemli bir konumda yer alıyor ve almaya da devam edecek gibi.

VAKIFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ GENEL BİLGİ

Durum böyle olunca da ister istemez mesai saatlerinden sonra işlerimiz olabiliyor. Doğal olarak da yetkili birileri ile görüşmek istiyoruz. Bırakın mesai saatlerini, gün içerisinde bile işini gücünü bırakamayan ve soruları olan insanlar olabiliyor. İşte böyle durumlarda bankalarda hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri birimini kurmuşlar. Bu yazıda Vakıfbank müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ve yapılabilen işlemlerden söz etmeyi planlıyoruz.

VAKIFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Değerli okurlarımız, sizlerde vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 0850 222 0 724 nolu numarayı tuşlayarak Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz. bu numaraya 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Hafta içi yada hafta sonu ayırımı yok. Mesai saatleri veya mesai saatleri dışı diye bir şey de yok. Bu sayede bankacılık işlemlerinizin bir bölümünü gerçekleştirebilirsiniz. Peki hangi işlemleri yapabilirim? sorusunun cevabı da aşağıda

TELEFON BANKACILIĞI İLE KREDİ KARTI İŞLEMLERİ

Öncelikle kredi kartı ödemelerinizi ve otomatik ödeme talimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı borç bilgilerinizi e-mail adresinizi veya fax numaranıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Dönem içi harcamalarınızı e-mail olarak isteyebilirsiniz. Kredi kartı limiti talimatlarınızı da telefon bankacılığı sayesinde verebilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı asistans ve milplus işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilir ve takibini de yapabilirsiniz.

Bu arada üye işyeri işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.  0850 222 0 724 numarayı tuşladıktan sonra 2 numaralı tuşa basmanız sizi kredi kartı işlemlerine yönlendirecektir.

BANKACILIK VE YATIRIM İŞLEMLERİ

TL hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bunun dışında dolar yani döviz hesap bakiyelerinizi de öğrenebilirsiniz. Hesap hareketlerinizi e-mail adresinize isteyebilirsiniz. Bunun dışında sesli yanıt sistemi sayesinde hesaplar arası para gönderme yani transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Portföy bilgilerinize ulaşabileceğiniz gibi yatırım bilgilerinize de ulaşabilirsiniz. Döviz işlemlerinizde alım satım işlerini yapabilirsiniz. Aynı şekilde fon alım satımlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Döviz kuru bilgilerini de elde edebilirsiniz. En güzel yanı ise  kredi başvuru işlemlerini yapabilmeniz ve takibini de yine telefon bankacılığı hizmetleri sayesinde takip etmeniz. IBAN bilgilerinizi de öğrenebilirsiniz. 0850 222 0 724 numarayı tuşladıktan sonra 3 numaralı tuşa basmanız sizi bankacılık işlemlerine ulaştıracaktır.

VAKIFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ YURT DIŞINDAN NASIL ARARIM

Sizler de yurt dışından vakıfbank’ı aramak isterseniz, alan kodu olarak en başa 0090 koymanız gerekiyor. Yani 0090 850 222 0 724 arıyorsunuz. Bu şekilde yurt dışında olsanız bile rahatlıkla vakıfbank çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Değerli dostlarımız, genel olarak telefon bankacılığı üzerinden; Hesap işlemlerinizi, kredi kartı işlemlerinizi, Şifre işlemlerinizi, para transfer işlemlerinizi, yatırım işlemlerinizi, fatura ödemelerinizi, döviz işlemlerinizi ve internet teknik yardım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazı ile geniş bir bilgi sunmaya çalıştık. Kredi ve bankacılkişlemlerine farklı bir açıdan bakmak için bizleri takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyerek de Vakıfbank Kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM VAKIFBANK MÜŞTERİLERİNİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESAPLARINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

120 Ay Vadeli Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi

48 AY Vadeli Halden Anlayan Vakıfbank Kış Kredisi

Vakıfbank Kredili Bankomat ile 7/24 Paranız Hesabınızda

Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi

 

 

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin