Go to ...
Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme


Vakıfbank, Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Burganbank Kredi Kartı başvuru sonucu- Yine mükemmel bir yazıyı sizler için derleyerek hazırladık. En önemli bankaların kredi kartı başvuru sonucunu nasıl öğrenebileceğinizi yazımızın devamında bulabileceksiniz. Adeta bir rehber görevi görecek özel bir yazı derlemiş olduk. İddia ediyoruz ki böyle bir yazının benzerini google de bulamazsınız. Çünkü bu konu ile ilgili yazılmış yazıların çoğu güncelliğini yitirmiş.

KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Ayrıca yazılan yazılar direk baştan savama oluşturulmuş. Standart cümleler ile müşteri hizmetlerini arayın vs. yazılmış. Anlayacağınız yazı tıklansıda ne olursa olsun maksadı ile yazılmış. Yalnız bizim yazımız tamamen doğru, güncel ve yol gösterici bilgiler ile dolu olacaktır. Hazırsanız ilk bankanın kredi kartını başvuru sonucunu nasıl öğreneceğinize DAİR konu başlığımıza geçiş yapabiliriz.

VAKIFBANK KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Vakıfbank özellikle kamu memurları tarafından öncelikle tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Ayrıca kredi kartının özellikleri ve kampanyaları da göz dolduruyor. sizler de bu özel kredi kartlarından birisine başvurunuzu gerçekleştirdiniz ama sonucu merak ediyorsunuz. Öncelikle dilerseniz BURAYI tıklayarak başvuru sonucunuzu online olarak anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca başvuru yollarından bir diğer müşteri hizmetleri ve banka şubelerinin de olduğunu belirtelim.

QNB FİNANSBANK KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

QNB Finansbank Cardfinans kredi kartı başvuru sorgulama konusunu işleyeceğiz. Aslında sorgulama işlemi oldukça basit. Toplamda bir kaç dakikanızı alıyor. Cardfinans kredi kartınızı sorgulamak için öncelikle burayı tıklamanız gerekecek. Ardından Finansbankın ilgili sayfası açılacak. Bu sayfada ise sırasıyla; Ad, soyad, T.C. Kimlik numaranızı, Cep telefonu numaranızı ve güvenlik kodunuzu girmeniz gerekecek. Böylece kredi kartınızın son durumu ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

QNB AKBANK KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

AKBANK, sadece kredi kampanyaları nedeniyle tercih edilmiyor, aynı zamanda kredi kartlarının kampanyaları ve avantajları nedeniyle de fazlaca tercih ediliyor. Sizlerde kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirdiniz ama sonucunu merak ediyor olabilirsiniz. Bundan dolayı da Axess, Wings ve Free kredi kartlarının başvuru sonuçlarını Akbank’ın başvurum nerede sayfasından takip edebilirsiniz. Dilerseniz BURADAN bu linke ulaşabilir ve direkt olarak başvurunuzu sorgulatarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden ve banka şubelerinden de kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

QNB GARANTİ BANKASI KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Garanti Bankasının Bonus Card, Miles&Smiles, American Express, Flexi ve Money gibi kredi kartları bulunuyor. Ayrıca da bu kredi kartlarınında bir birinden güzel özellikleri bulunuyor. Dilerseniz şimdide bu kredi kartlarının başvur sonucunun nasıl sorgulandığını öğrenelim. Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek isterseniz BURAYI tıklayarak online olarak kredi kartınızın son durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Yada Banka şubesinden de öğrenebilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Sizlerde Yapı kredi bankasının özel world kredi kartlarının ayrıcalıklarından yararlanmak için başvurunuzu gerçekleştirdiniz ama sonucunun akıbetini öğrenmek istiyorsunuz. Bunun için müşteri hizmetleri ile telefondan bilgi alabilirsiniz. Yada bankanın herhangi bir şubesinden de bilgi alabilirsiniz. Veya burayı tıklayarak da online olarak kredi kartı başvuru sonucunuzu sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Türkiye iş bankası maximum kredi kartı kampanyası ile göz doldurmaya devam ediyor. sizler kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirdiyseniz öncelikle Burayı tıklayarak sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. ayrıca banka şubelerinden ve telefon ile müşteri hizmetlerinden de kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

BURGANBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Başvuru sonucunuzu Şubelerimizden veya 0850 222 8 222 no’lu Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz. Şuan için online öğrenme seçeneği bulunmuyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Kredi kartı başvurunuzun sonucunu size en yakın Şubeden ve 444 00 00 – 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi hattını arayarak bilgi alabilirsiniz. Şuan için online öğrenme seçeneği bulunmuyor.

Değerli okurlarımız, ülkemizde hizmet veren ve oldukça fazla rağbet gören bankaları sizler için bir araya getirmiş olduk. Dediğim gibi bu bankaların kredi kartı başvuru sonuçlarını artık tek bir sayfada öğrenebileceksiniz. Umarım sizler içinde istifadeli ve yaralı bir yazı olmuştur. Bu yazıyı beğendiyseniz LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi geçmişimiz bankalar için neden önemli

Akbank kredi kartı başvurusu

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

 

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin