Go to ...
Kredi Çekemiyorum Yardım Edin Lütfen Para Nereden Bulabilirim


Nereden para bulabilirim? borç para nereden bulurum? Kredi çekemiyorum para - Paranın lazım olmadığı bir insan kulu yok. Herkes paraya ihtiyaç duyuyor. Özellikle Kapitalizmin tüm dünyaya egemen olması ile birlikte para daha da anlamlı ve değerli olmaya başladı. İnanın ki öyle bir zaman gelecek ki dünyamız da neredeyse dönmek için para isteyecek. İş kuruyoruz para olmadan olmuyor. kuruyoz para olmadan olmuyor. Araba istiyoz para olmadan olmuyor.

NEREDEN PARA BULABİLİRİM? GENEL AÇIKLAMA

Anlayacağınız mal, mülk, iş, güç ne varsa paraya endeksli. Hatta boşanmaların altında yatan en büyük sebeplerden bir tanesi ise ekonomik nedenlerdir. Sizlerde bankaya kredi başvurusunda bulundunuz ama maalesef, banka kredi notunuzda veya gelirinizden yada bozuk kredi sicilinizden dolayı sizlere kredi verilmediğini öğrendiniz. Lakin size aacil para lazım ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bizlerde bugün sizler için Para Nereden Bulabilirim? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

NEREDEN PARA BULABİLİRİM?

Değerli okurlarımız, yazımızın bundan sonra ki kısımlarında nerelerden para bulabileceğinizi belirteceğiz. Maddeler halinde teker teker başvuruda bulunacağız yöntemleri belirteceğiz. Bu sayede sizlerde böyle durumlarda neler yapabileceğinizi hangi yollara başvurmadığınız görebileceksiniz. Hazırsanız bu başlıkları teker teker inceleyelim.

KREDİ KARTI NAKİT AVANS

Kredi kartlarının nakit avans özelliklerinin olduğunu unutmayınız. Ülkemizde kredi kartı sayısının 60 milyona yaklaştığını unutmayınız. Yani neredeyse bir insanda 3 -4 kredi kartı var. Sizlerde meblağlı nakit ihtiyaçlarınızda bu yola başvurabilirsiniz. Her bir kredi kartında en az 3 bin lira nakit avans bulunuyor. 3 kredi karınız varsa aynı anda 10 bin liraya yakın para bulabilirsiniz. Tabi bir ayın sonunda bu parayı kapatmanız gerekiyor.

ARKADAŞLARDAN BORÇ PARA

Bir diğer para bulma yolu ise arkada, kaknki akrabalardır. Tabi bu zamanda kardeş kardeşe bile borç para vermiyor ama siz yinede bir şansınızı deneyin. İsteyenin bir yüzü, istemeyenin iki yüzü demişler. Size borç para verebilecek bir yakınınızı bulursanız mümkünse 3 – 5 ayda sizden bu borcu istememesini talep ediniz.

SENET İLE PARA BULMA

Sizlere de bankalar kredi vermiyorsa senet ile borç para veren şirketleri bulabilirsiniz. Her ilde bu şirketler bulunuyor. Senet ile borç para veren firmalar sizin hakkınızda bir ufak araştırmada bulunurlar. Ama genel itibariyle istediğiniz parayı verirler. Hatta araba, ev, arsa gibi değerli mallarınızı da ipotek koyabilirler. Buradan aldığınız parayı günü gününe ödediğiniz vakitte sıkıntı çıkmaz. Ama borçlarınızı ödemezseniz hemen hukuki süreç başlatırlar.

EK İŞ VE EK MESAİ

Arkadaşlar ek mesai yapacağınız gibi ek işlere de bakmalısınız. Örneğin işinizden saat 17 de çıkıyorsanız bu saatten sonra kendi işiniz ile alakalı farklı ek işler bulmalısınız. Ayrıca başladığınız işte avans isteyebilirsiniz. Aldığınız bu paraylada ufak da olsa bir ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

GAYRİMENKUL SATIŞI

Acil para bulunmasında bakılması gereken bir diğer yol ise gayrimenkul satışıdır. Arsa, araba, dükkan, ev, yazlık gibi varsa değerli gayrimenkullerinizi fiyatının altında vererek hemen elinizden çıkartabilir ve ihtiyaç duyduğunuz parayı da bu sayede bulabilirsiniz. Bu son çare olarak düşünülebilir.

ŞANS OYUNLARI

Arkadaşlar her şans oyunları yazdıysak, gidip de çoluk çocuğunuzun rızkını bu oyunlara yatırmayın. Bir kaç liralık şans oyunu oynayabilirsiniz. sonuçta çıkacak olsa buna da çıkar. Ha büyük ikramiye çıkanların şuan ayakkabı boyacılığı yaptığınızda belirtelim.

Bu yazı ile nasıl ve nereden para bulacağınızı sizler için açıklamaya çalıştık. Sizlerde bu yöntemleri deneyerek ve zorlayarak para bulabilirsiniz. Böylece son cümlelerimize de gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR  MİSİNİZ?

Kredi Notum Neden Yükselmiyor, kredi notumu nasıl artırabilirim?

Asgari ücretliler ne kadar konut kredisi alabilirler

İş kurana 50 bin tl karşılıksız kredi

10.000 TL İhtiyaç Finansmanını En uygun veren Katılım Bankaları

 

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

10 Responses “Kredi Çekemiyorum Yardım Edin Lütfen Para Nereden Bulabilirim”

 1. Mira
  21 Mayıs 2018 at 14:37

  Merhaba. Acil 25 bin tl’ye ihtiyacım var. Aylık 1000 tl ödeme yapabilirim.

 2. Mustafa
  9 Mayıs 2018 at 14:44

  Acil 15000 ihtiyacım var aylık 500 odeyebilirim

 3. 17 Ocak 2018 at 16:40

  Ero nedir AMK daha konuşmayı bilmiyor bide euro üzerinden para istiyor 😀 ERo 😀

 4. Sultan
  21 Aralık 2017 at 18:50

  Almanyada yaşıyorum kredi ye ihtiyacım var ayda 150 ero ödeme sartıyla 4500eroya ihtiyacım var verirseniz cok sevinirim

 5. Mucahit
  5 Ekim 2017 at 08:02

  Para lazim 25000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin