Go to ...
İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş


İş ortağı ilanları, İş ortağı arıyorum, ortak arıyorum, İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara-  Kısacası Türkiye de iş ortağı arayanlar buraya toplanın hemen. Herkes kendi işini kurmanın derdinde. Yıllardır çalışıyorsunuz. Çıraklık, kalfalık ve ustalık derken artık kendi işinizde uzmansınız. Aynı şekilde lise, üniversite ve yüksek lisans derken kendi dalınız da bir iş kurmak istiyor olabilirsiniz. Lakin şuan günümüzde en ufak işte dahi en az 50 bin lira sermaye gerekiyor.

İŞ ORTAĞI ARIYORUM GENEL AÇIKLAMA

Sizin de belli bir birikiminiz var ama bu kadar para ortaya koyacak geliriniz ve birikiminiz yok. Elin işinde de çalışmak istemiyorsunuz. Bu durumda da; güvenilir ortak bulsam da beraber açsam fikri ortaya çıkıyor. Örneğin Oto Kaporta Ustası bir ortak arıyor olabilir. Aynı şekil de bir avukat büro açmak için başka bir Avukat ile ortaklık kurabilir. Yada 3 -5 Doktor bir araya gelerek kendi ihtisaslarına göre hastane açabilirler.

Görüldüğü gibi bir çok insan esasen kendi dalına göre bir iş ortağı arıyor. Lakin bu ortaklığı kurabilecekleri kişileri bulabilecekleri bir platform bulamıyorlar. Bu çok büyük bir sıkıntı doğuruyor. Ülke ekonomisi de canlanamıyor. Bir çok yetenekli insan da kapasitesini gösteremeden elin işinde başka başka işlerde çalıştırılıyor. Madem böyle bir ihtiyaç var bizlerde sizlere yardımcı olabilme adına bu yazıyı derledik.

İŞ FİKRİNİ SÖYLE ORTAĞINI BUL

Deminde belirttiğim gibi bu yazıyı kendine ortak arayan okurlarımız için derledik. Sizlerde Pide ustasısınız ve kendinize ortak bir kürekçi mi arıyorsunuz; durmayın iş fikrinizi yorumlayın. Aile danışmanıyım ve ortak bir Aile Danışmanı arıyorum. Hangi iş olursa olsun. Şu işi yapmak istiyorum ortak deyin. Bu sayede herkes aradığı ortağını bulabilir. Yorum yaparken ilinizi yani nerede yaşadığınızı da belirtin. Göreceksiniz ki sizin gibi düşünen bir çok insan var.

HAZIR İŞ YERİM VAR ORTAK ARIYORUM

fabrikanız mı var? işlerinizi daha da fazla mı büyütmek istiyorsunuz? Bu site üzerinden işiniz ile ilgili ufak bir tanım yapabilir ve aradığınız iş ortağının şartlarını belirtebilirsiniz. Aynı şekilde bir restoranınız var ve gelir gideri beraber paylaşmak istiyorum diyorsanız yine yorum bırakın. Herkes kendine göre bir iş bulacaktır. İş yerleriniz ile ilgili

ÖNEMLİ UYARI

Değerli okurlarımız, bu yazıyı sizlerin yararını düşünerek kaleme aldık. Bundan dolayı da sizlerde iş ortağı ararken dikkatli olunuz. Bizin yorum bırakan ve iş ortağı arayan kişi ve şirketler ile hiç bir bağımız yoktur. Bundan dolayı da başınıza gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Kafanıza yatmayan hiç bir ortaklığa imza atmayınız. Ayrıca iş ortaklık sürecine geldiği zamanda tüm detayları ve ortaklığınızı noter huzurunda kağıda döküp imzalatın. Bunun için de şahitti gösterin.

Sevgili takipçilerimiz, kaliteli iş ortağı bulacağınıza inancım yüksek. Aşağıya işiniz ile ilgili yorum bırakırken lütfen cep telefonunuzu bırakmayınız. İlk etapta e-mail ile iletişime geçin. İş ortağınız ile işinize yoğunlaşırsanız Allah’ın izniyle başarıyı da kısa sürede sağlarsınız. Ekonomi ve finans haberlerinde doğru adresi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Bizimle kalmaya devam edin.

LÜTFEN BU YAZIYI OLABİLDİĞİNCE HIZLI VE ÇABUK BİR ŞEKİLDE FACEBOOK GİBİ VEYA TWİTTER GİBİ PLATFORMLARDA PAYLAŞARAK İLGİLİ KİŞİLERE ULAŞMASINDA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Ekonomi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalmalıdır ? Esnafların Hayatta Kalma Rehberi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalabilir?, Hangi Yolları İzlemeleri Gerekir ? Neler yapılmalıdır? Esnaf nasıl ayakta durur? – Güzel ve kaliteli bir ekonomi yazısı ile tekrardan karşınızdayız. Esnaflarımızı düşünerek ela alıyoruz bu yazımızı. Daha doğrusu 6 ay önce karşılaştığım esnaf bir arkadaşıma verdiğim tüyoları sizler ile paylaşacağım. Bu tüyolar onda ne gibi değişiklikler sağladı? Sizlerde de faydalı

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada – Çok önemli ve hassas bir yazı ile sizleri selamlamak istiyorum. Banka ve ekonomi adına çok önemli ve kaliteli haberler ile sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bugün ki haberimiz ise ham ekonomimizi hemde bankaları ve hemde bizi çok yakında ilgilendiriyor. Artık kredi çekmeyen ve buna bulaşmayan kimse

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır?

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır? – Güzel bir ekonomi yazı ile siz değerli okurlarımın karşısındayım. Esasen bu konuyu okurumuz Sadettin Bey sayesinde kaleme aldım. Dilerseniz Sadettin Bey‘in bizlere yönelttiği soruyu sizler ile paylaşalım; Merhabalar, 30 yıldır bir finans kuruluşunda güvenlikçi olarak çalışıyorum. Geçenlerde ise babamdan kalma

Erken Kapatılan Kredilerde Sigorta Ücretini Geri İstemeyi Unutmayın

Erken Kapatılan Kredilerinde Hayat Sigortası Ücretinizi Geri İstemeyi Unutmayın – Bugün çok önemli bir yazı ile sizlere seslenmek istiyorum. Hatta bu yazım, sizler için çok büyük ve önemli bir hatırlatma olacak. Malumunuz kredisiz yapamıyoruz. Öncelikle bunun altını çizelim. Herkesin kredi çekmek için kendine göre bir nedeni ve sebebi oluyor. Kimisi iş kurmak için kredi çekiyor.

Ziraat Bankası İşe Alımlar Başladı Son Başvuruya Dikkat 2017

Ziraat bankası personel alımı, ziraat bankası iş arkadaşı sınavı, 2017 ziraat bankası iş ilanları, iş başvurusu,- Değerli okurlarımız ve genç takipçilerimiz, bu yazıyı sizlere özel olarak derliyoruz. Zira ülkemizdeki işsizlerin sayısı her geçen gün artıyor. İş bulanlarda dört elle bu işlerine sarılıyorlar. Bu sıralar iş bulmak çok zor. Özellikle de devlette işe yerleşmek çok daha

One Response “İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş”

  1. Zekeriya
    9 Haziran 2017 at 09:01

    İnşaat alanında çalışıyorum ekip ve ekipman sıkıntım yok sermaye ortağı arıyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin