İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş

İş ortağı ilanları, İş ortağı arıyorum, ortak arıyorum, İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara-  Kısacası Türkiye de iş ortağı arayanlar buraya toplanın hemen. Herkes kendi işini kurmanın derdinde. Yıllardır çalışıyorsunuz. Çıraklık, kalfalık ve ustalık derken artık kendi işinizde uzmansınız. Aynı şekilde lise, üniversite ve yüksek lisans derken kendi dalınız da bir iş kurmak istiyor olabilirsiniz. Lakin şuan günümüzde en ufak işte dahi en az 50 bin lira sermaye gerekiyor.

İŞ ORTAĞI ARIYORUM GENEL AÇIKLAMA

Sizin de belli bir birikiminiz var ama bu kadar para ortaya koyacak geliriniz ve birikiminiz yok. Elin işinde de çalışmak istemiyorsunuz. Bu durumda da; güvenilir ortak bulsam da beraber açsam fikri ortaya çıkıyor. Örneğin Oto Kaporta Ustası bir ortak arıyor olabilir. Aynı şekil de bir avukat büro açmak için başka bir Avukat ile ortaklık kurabilir. Yada 3 -5 Doktor bir araya gelerek kendi ihtisaslarına göre hastane açabilirler.

Görüldüğü gibi bir çok insan esasen kendi dalına göre bir iş ortağı arıyor. Lakin bu ortaklığı kurabilecekleri kişileri bulabilecekleri bir platform bulamıyorlar. Bu çok büyük bir sıkıntı doğuruyor. Ülke ekonomisi de canlanamıyor. Bir çok yetenekli insan da kapasitesini gösteremeden elin işinde başka başka işlerde çalıştırılıyor. Madem böyle bir ihtiyaç var bizlerde sizlere yardımcı olabilme adına bu özel yazıyı derledik.

İŞ FİKRİNİ SÖYLE ORTAĞINI BUL

Deminde belirttiğim gibi bu yazıyı kendine ortak arayan okurlarımız için derledik. Sizlerde Pide ustasısınız ve kendinize ortak bir kürekçi mi arıyorsunuz; durmayın iş fikrinizi yorumlayın. Aile danışmanıyım ve ortak bir Aile Danışmanı arıyorum. Hangi iş olursa olsun. Şu işi yapmak istiyorum ortak lazım deyin. Bu sayede herkes aradığı ortağını bulabilir. Yorum yaparken ilinizi yani nerede yaşadığınızı da belirtin. Göreceksiniz ki sizin gibi düşünen bir çok insan var.

HAZIR İŞ YERİM VAR ORTAK ARIYORUM

Hazır fabrikanız mı var? işlerinizi daha da fazla mı büyütmek istiyorsunuz? Bu site üzerinden işiniz ile ilgili ufak bir tanım yapabilir ve aradığınız iş ortağının şartlarını belirtebilirsiniz. Aynı şekilde bir restoranınız var ve gelir gideri beraber paylaşmak istiyorum diyorsanız yine yorum bırakın. Herkes kendine göre bir iş bulacaktır. İş yerleriniz ile ilgili

ÖNEMLİ UYARI

Değerli okurlarımız, bu yazıyı sizlerin yararını düşünerek kaleme aldık. Bundan dolayı da sizlerde iş ortağı ararken dikkatli olunuz. Bizin yorum bırakan ve iş ortağı arayan kişi ve şirketler ile hiç bir bağımız yoktur. Bundan dolayı da başınıza gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Kafanıza yatmayan hiç bir ortaklığa imza atmayınız. Ayrıca iş ortaklık sürecine geldiği zamanda tüm detayları ve ortaklığınızı noter huzurunda kağıda döküp imzalatın. Bunun için de şahitti gösterin.

Sevgili takipçilerimiz, kaliteli iş ortağı bulacağınıza inancım yüksek. Aşağıya işiniz ile ilgili yorum bırakırken lütfen cep telefonunuzu bırakmayınız. İlk etapta e-mail ile iletişime geçin. İş ortağınız ile işinize yoğunlaşırsanız Allah’ın izniyle başarıyı da kısa sürede sağlarsınız. Ekonomi ve finans haberlerinde doğru adresi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Bizimle kalmaya devam edin.

LÜTFEN BU YAZIYI OLABİLDİĞİNCE HIZLI VE ÇABUK BİR ŞEKİLDE FACEBOOK GİBİ VEYA TWİTTER GİBİ PLATFORMLARDA PAYLAŞARAK İLGİLİ KİŞİLERE ULAŞMASINDA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

One thought on “İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş

  • 9 Haziran 2017 tarihinde, saat 09:01
    Permalink

    İnşaat alanında çalışıyorum ekip ve ekipman sıkıntım yok sermaye ortağı arıyorum .

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.