İş bankası kredi başvuru sonucu öğrenme

İş bankası kredi başvuru sonucu öğrenme- Kredi artık, su gibi, ekmek gibi, nefes almak gibi gerekli olan bir durumu ifade ediyor. Bunu söylerken de abartmıyorum. Zira burada dünyalar kadar kredi haberi yapıyoruz. Gelen yorumlardan insanların ne kadar çok krediye ihtiyaç duyduklarını görebiliyoruz. Adam evlenecek. Sevdiği kızı bulmuş. Kredi olmadan evini düzemiyor. Düğününü gerçekleştiremiyor. İş kuracak yine de kredi olmadan iş yapamıyor. Para çok fazla gereklilik arz ediyor.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURU SONUCU  GENEL BİLGİ

Bankalarda kredi başvuruları için kuyruk alıp başını gidiyor. Tabi bununla baş edemeyen bankalar kredi başvurularını daha da rahat alabilmek için SMS gibi, internet gibi mecraları ortaya koymaya başladılar. Tabi burada yapılan başvuruların ardından da sonuç merak konusu olmaya başlandı. Kredi noktasında oldukça fazla tercih edilen bankalar arasında yer alan iş bankasının kredi başvurusu ve sonucunun nasıl öğrenileceğini sizlere sunmaya çalışacağız.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş bankası sizler için kolay ve hızlı kredi başvurusu yapabilmeniz için sms ile kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. 25.000 TL krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Başvuru için telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz ve büyük harfler ile NAKİT yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz ve T.C. Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Bir boşluk bıraktıktan son kredi tutarınızı ve gelir bilginizi aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıyorsunuz.

En sonra da 4402’ye GSM operatörünüz ne olursa olsun mesaj atıyorsunuz. Örneğin; (NAKİT 12345678901 15000 2500 ) Ayrıca dilerseniz başvurunuzu internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Online başvuru için BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi ve gelir bilgilerinizi giriyorsunuz. Sonrasında da başvurunuz gerçekleşiyor.

BAŞVURUMU YAPTIM. SORGULAMAYI NASIL YAPACAĞIM?

Kredi başvurunuzu yaptınız. Şimdi sıra merak konusunda. Kredi başvuru sonucum nasıl değerlendirilecek? arzında sorularınız oluyor. İş bankası bu merakınızı giderebilme adına güzel bir başvuru takip sistemi geliştirilmiş. Ev kredisinden tutunda taşıt kredisine oradan da ihtiyaç kredisine kadar tüm başvurularınızı BURADAN kolaylık la sorgulayabilir ve takibinizi yapabilirsiniz.

BAŞVURUDA SUNULMASI GEREKEN BELGELER

Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa krediyi alabilmek için bankaya nüfus cüzdanınız ile müracaat etmelisiniz. Bunun dışında başvuru yaparken gelirim kaç lira dediyseniz bunu belgelendirmeniz gerekiyor. Yani 3 bin lira maaş alıyorum dediyseniz ama maaş bordronuz da 2 bin lira yazıyorsa bu sizin için sorun oluşturacaktır. Ayrıca elektrik, telefon, doğal gaz veya su faturalarınızdan (Adınıza Düzenlenen) birini sunmanız gerekiyor. Bu yoksa ikametgah belgenizi de sunabilirsiniz.

Değerli dostlarımız bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Umarım ki sizler için de istifadeli bir yazı olmuştur İş bankasına kredi başvurunuzu yaptınız. Sorgulamasını ve takibini yaptınız. Ardından bankadan gerekli olan belgeler ile kredinizi almış oldunuz. Kredi sürecinde başınızdan geçebilecek tüm adımları anlatmaya çalıştık. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma

vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası

40.000 tl taşıt kredisini 48 ay vade ile çekmek istiyorum

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.