Go to ...
ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme


ING Bank Kredi Sonucu Öğrenme- Bazen düşünüyordum da kredi olmasaydı hayatımızda ne yapardık diye. Herhalde arabalar yine zenginlerin bine bileceği bir araç olurdu. Bunun dışında ev sahibi olanların sayısı da çok az olurdu. Düğünler vasat geçerdir. Evde yalnızca 3 -5 eşya olurdu. Her kes bankalardan şikayetçi olur. Bu ne faiz derler. Ama yeri geldiğinde de iyi ki varmış derler. Bankalar günümüzde ekonomik anlamda çok önemli bir görevi icra etmektedirler.

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU SONUCU GENEL AÇIKLAMA

Bir bakıma, iyi ki kredi var diyoruz. Sonuçta dünyalar kadar ihtiyacımız var. Bunları karşılamak için de kredi bire bir ilaç gibi gözüküyor. Sizlerde bundan dolayı kredi başvurusunda bulundunuz. Şimdide  başvuru sorgusunu nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsunuz. Bugün sizlere Ing Bank kredi başvuru sonucu sorgulama konusunu açıklamaya çalışacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuzun detaylarına geçiş yapalım.

İNG BANK KREDİ BAŞVURU SÜRECİ

iNG BANK sizler için 48 ay vadeli bir kredi imkanı sunuyor. Faiz oranı ise %1,09’dan başlıyor. Dilerseniz olarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.B kredide kredi notunuz, yani kredi skorunuz faiz oranını bekliyor. Sizlerde bu krediye online olarak başvurmak istiyorsanız BURADAN ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu online olarak gerçekleştirdiniz. Artık bu aşamadan sonra sizi bir merak sarmaya başladı. Ne olacak diye.

İNG BANK KREDİ BAŞVURU SORGULAMA

Tatlı bir bekleyiş var. Acaba kredi başvurum olumlu mu sonuçlandı? olumsuz mu sonuçlandı diye? Daha fazla da dayanamıyorsunuz. Ne zaman cevap gelecek? sorusu sizi de strese sokuyorsa daha fazla meraklanmayın. Şimdi size başvurunuzun akıbetini sorgulayabileceğiniz yolu söyleyeceğiz. Bazı bankalarda özellikle başvuru sorgulama sayfası verilirken, ing de bu durum söz konusu değil.

Sizler de kredi başvuru sonucunuzun hangi aşamada olduğunu sorgulamak isterseniz ya banka şubesine gideceksiniz, yada müşteri hizmetlerinin telefon numarası olan 0850 222 0 600 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numaradan kredinize dair tüm bilgileri alabilirsiniz. Onaylandı mı? Onay aşamasında mı? Red mi edildi? tüm bilgileri alabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUM ONAYLANDI. BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

Kredi başvurunuz kabul edildi. Şimdi de bankaya gideceksiniz. Ama bankaya giderken hangi belgeleri götüreceğiniz bilmiyorsunuz. Bizlerde bu belgelerin neler olduğunu sizlere aktarmaya çalışacağız. Bankaya gidip hemen paranızı almak istiyorsanız Nüfus cüzdanınızı götürmeniz gerekiyor. Ayrıca Gelir belgesi şart. Maaş bordronuzu almanız gerekiyor. Bundan dolayı da  başvurunuzu yaparken muhakkak doğru gelir bilgilerini girmeniz gerekiyor.

Ayrıca ikametgah belgesi veya son üç ay içerisinde düzenlenmiş fatura belgenizi sunmanız gerekiyor. Bu belgeler ile kredinizi hesabınıza atabilirsiniz.

Değerli dostlarımız, sizler için ing kredi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru takibi yani sorgulaması nasıl yapılır? Kredi alımında gerekli olan belgeler nelerdir? sorularının cevaplarını vermeye çalıştık. Umarım ki sizler için de faydalı bir yazı olmuştur. Zira kredi başvurudan alımına kadar tüm bilgilere değinmiş olduk. kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle. Bu arada aşağıda sizler için özel olarak derlediğimiz konu galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZDEN BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

İNG Bank %11,5 Hoş Geldin Faizli e-Turuncu Hesap

vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

One Response “ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme”

  1. ferit karakoç
    11 Kasım 2017 at 10:19

    Acaba kredi başvurum olumlu mu sonuçlandı? olumsuz mu sonuçlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin