Go to ...
Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar


Gelir kredi kartı başvurusu, Kefilsiz Gelir belgesiz kredi kartı almak- Kredi kartları içi özel harcama aracı diye bir tanım yapılıyor genelde. Bir insanın cebinde parası oldu mu kendine öz güveni yerine geliyor. Kredi kartları da borç para olsalar bile kimseye minnet ettirmiyor. Bu açısı ile bakıldığından Herkesin kredi kartı olmalı. Ama çok doğru bir şekilde harcamalarınızı gerçekleştirmelisiniz. Borcunuzu ödeyemezseniz kredi sicilinizi bozar ve kara listeye girersiniz.

GELİR BELGESİZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR ÖN AÇIKLAMA

Kredi kartları özellikle de taksitlendirme özelliği sayesinde çok fazla işimize yarar. Ayrıca bonus ve chip paraları, kampanyaları ve avantajları ile hayallerimizi süsler. İşte bu açıdan bakıldığında herkes kredi kartının olmasını ister. Size de bir kredi kartı lazım. Lakin şuan bir yerde çalışmıyorsunuz. Bu durumda aklınıza şu soru takılıyor; Gelir Kredi Kartı Veren Bankalar var mı? Bu yazı aklınıza takılan bu ve buna benzer sorularınızı yanıtlayacak ve sizlerde ne yapmanız gerektiği öğrenebileceksiniz.

ŞUAN HİÇ BİR GELİRİM YOK. KREDİ KARTINA BAŞVURU YAPABİLİR MİYİM?

Sevgili okurlarımız, Büyük bankaların bir araya gelerek kurdukları bir kurum vardır. Bu kurumun adına kredi kayıt bürosudur. Kredi kayıt bürosu her anınızı inceleyip raporlaması içinde findeks’i kurmuştur. Sizin bankacılık adına gerçekleştirdiği ne var ise bunların bilgileri bankalar ile paylaşılır. Eğer kredi sicilinizde bir sıkıntı yoksa yani kredi veya kredi kartı ödemelerinizden kaynaklanan kara listeye girme durumunuz yok ise başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

GELİR BELGEM YOK. KREDİ KARTI BAŞVURUM KABUL EDİLİR Mİ?

Kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirdiniz. Şimdide birazda tatlı bir bekleyiş sizi bekliyor. Acaba başvurum nasıl sonuçlanacak? Gelir belgesi talep edilecek mi? Gelir belgem yok, acaba kredi kartı verilmeyecek mi? Bu yazıyı okuyorsanız şanslısınız demektir. Arkadaşlar bankalar kredi verirken gelir belgesini ön şart olarak koşar. Lakin kredi kartı başvurularında gelir belgesi şart aramaz. Dolayısıyla da kredi kartı başvurunuzu yaparken rahat olabilirsiniz.

BANKALARIN KREDİ KARTI BAŞVURU ULAŞIM SAYFALARI

Garanti Bankasına ait 10 adet bonus kredi kartı bulunuyor. Dilerseniz BURAYI tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilir ve beğendiğiniz kredi kartına başvurunuzu 2 dakikada gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Axess, Wings ve Free kredi kartları başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz ilgili sayfaya BURADAN ulaşabilir, ve ufak bir kaç bilgi ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank, CardFinans kredi kartı başvurunuzu BU link üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. T.C. Kimlik numaranızı girmeniz yeterli.

Yapı kredi bankası kredi kartı başvurunuzu basit bir şekilde yapabilmenize olanak tanıyor. Dilerseniz 6 basamaktan oluşan başvuru işlemleriniz için BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır.

Denizbank da 13’e yakın kredi kartı imkanı sunuyor. Özellikle 190 TL bunus para puan hediyesi ile bir çok kimsenin tercih nedeni oluyor. Denizbank kredi kartlarına başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız BU link üzerinden ilgili sayfaya ulaşabilir, beğendiğiniz kredi kartını da tercih edebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapılabilir mi sorusunun cevabını sizler için vermeye çalıştık. Ayrıca en fazla kredi kartı kullanılan ve tercih edilen bankaların başvuru linklerini de sizler ile paylaşarak işinizi kolaylaştırdığımızı düşünüyoruz. Bu yazıdan da hakkıyla istifade edeceğinize inanıyoruz. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklı yazılarımızı da inceleyebilirsiniz. yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Çekemiyorum Yardım Edin Lütfen Para Nereden Bulabilirim

Kredi Notum Neden Yükselmiyor, kredi notumu nasıl artırabilirim?

Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Ne Olur?

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin