Go to ...
Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu BKM Express ile 1 TL


notunuzu ve risk raporunuzu TL’ye ile ’ye öğrenin- bir çok insan tarından içli dışlı  olmuş bir konu. Dünya ekonomik parametreler üzerine kurulmuş bir defa. Bundan dolayı da hayatımızı ekonomi üzerine şekillendiriyoruz. Kredi notu olayı sürekli önümüze getiriliyor. Buna da genel olarak bankalara olan bağımlılığımız neden oluyor. Durmadan kredi kullanıyoruz. Bu sebep ile de kredi notu da ister istemez önümüze geliyor.

BKM EXPRESS İLE KREDİ NOTU 1 TL GENEL AÇIKLAMA

Artık ortaklık kurulunca bile karşı tarafın kredi notuna bakılıyor. Lakin bir çok kimse kredi notu nedir? bu halen bilmiyor ve merak ediyor. Bugün aklınızdaki bazı soru işaretlerini kaldırmaya çalışacağız. Kredi notu nedir? BKM Express nedir? Kredi notu kaç liraya öğrenilir? tarzındaki sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Bu anlamıyla da yazımız sayesinde geniş kapsamlı bir bilgide edinmiş olacaksınız. Dilerseniz sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan detaylara geçiş yapalım.

BKM EXPRESS TAM OLARAK NEDİR?

Bkm express bir nevi dijital cüzdanınızdır da diyebiliriz. Teknoloji çok ilerledi. Artık cebinizde kredi kartınızı taşımanıza gerek yok. BKM ekspres sayesinde bir defa kredi kartınızı ve diğer banka kartlarınızı tanıtarak alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ne çalınma derdi ne de kaybolma derdi var. Bkm express sayesinde harcamalarınızı yapabileceğiniz gibi, istediğiniz kişiye para gönderebiliyorsunuz. Bağışlarınızı da kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Ayrıca onlarca firmanın indirim avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz. BKM Express neredeyse tüm bankalar ile anlaşmalıdır. Bundan dolayı da kartlarınızın tanıtımını da kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FİNDEKS KREDİ NOTU NEDİR?

Findeks kredi notumuz bizim bir karnesidir diyebiliriz. Bankasal işlemlerimize göre bir puan veriliyor. Bankalara olan borçlarımızı zamanında ödüyorsak kredi notumuz da artıyor. Yani bankacılık iş ve işlemleri ile ne kadar sıkı fıkısınız ve aynı zamanda da bankanın istediği gibi bir müşteri misiniz? bu soruların cevabı aranır? bankaya sadık bir müşteri iseniz kredi notunuz da yüksek olur. Bankalarda yüksek kredi notuna kredi verirler. Hatta daha da düşük faiz uygularlar.

kredi notunuz düşük ise bankalar kredi vermeyebilirler. Verirlerse de düşük limit ve düşük faiz uygularlar. Bundan dolayı kredi notu ekonomik durumumuz hakkında bir karne niteliğindedir. Aynı şekilde risk raporumuz da 5 yıllık bankacılık işlemlerimize ait bilgileri bizlere sunarlar. Çeklerimizi zamanında ödemiş miyiz, son 5 yıl içerisinde kaç defa kredi kartı borcumuzu geciktirdik? Son baş yıl da kredi ödeme tarihlerimize riayet ettik mi? tarzında bilgileri paylaşır risk raporumuz.

Bu rapora göre bir şirket ile iş yapacaksanız veya ortaklık kuracaksanız, karşı taraf durumunuzu öğrenmek ister. Risk raporunuza göre de iş yapmaya karar verirler.

BKM EXPRESS İLE FİNDEKS KREDİ NOTU VE RİSK RAPORU SADECE 1 TL

Kredi notunuzu avea veya turkcell ile öğrenmek isterseniz bu size 9 TL’ye patlayacaktır. Ayrıca risk raporunuz için de ayrı bir para ödemeniz gerekiyor. Findeks ile kredi notunuzu öğrenirseniz 4 TL + KDV ödemeniz gerekiyor. Lakin Findeks ana sayfa üzerinden hem kredi notunuzu hemde kredi risk raporunuzu öğrenmek isterseniz ve bunu da BKM Expres ile gerçekleştirirseniz 1 TL’ye bu işi öğrenebilirsiniz.

Yalnız bunun için BKM Express den ilk alışverişinizin olması gerekiyor. Yani ilk işleminiz olması gerekiyor. Ayrıca bir kişi yalnızca 1 defa yararlanabiliyor. Bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihinde son bulacak gibi ama uzatma ve istediği gibi şekillendirme noktasında Kredi Kayıt Bürosu hakkını saklı tutuyor. Bu kampanya oldukça fazla tutulduğundan yeni yılda da devam edecek gibi. Sizlerde bu ve daha fazla kampanyayı takip etmek isterseniz BKM Express’in kampanya sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizlerde kredi notunuzu ve risk raporunuzu merak ediyorsanız bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Biz haberini yaptık. Değerlendirme işi de size kalıyor. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle… Ayrıca aşağıda sizler için sunduğumuz konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL PAYLAŞIM ADRESLERİ İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

0 km veya ikinci el taşıt kredisi alırken nelere dikkat edilmeli?

Troy Türkiye’nin Yerli ve Milli Ödeme Yönetimi

Ayda 706 Liraya Akbank Konut Kredisi Durma Sende Tıkla

Acele Edin! KOBİ’lere KGF 50 Bin Lira Nefes Kredisi Başvuruları başladı

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - kredi notu

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM