Go to ...
Fikrini Söyle Projene Sponsor Bul


Projeme sponsor arıyorum, proje sponsoru, proje sponsorları, Proje arıyorum- 724kredinotu.com ailesi olarak sizlere özel bir imkan sunuyoruz. Bir çok kimse oldukça özel ve güzel projeler kafasında tasarlıyor. Bununda gerekirse prototipini tasarlıyor. Hazırlanan projelere destek sağlandığında Avrupa ve dünya çapında önemli yerlere geldiğini görebiliyoruz. Örneğin; Mardin Savur da doğan Aziz Sancar, 2015 yılı Nobel kimya ödülü sahibi olan bir vatandaşımız.

Görüldüğü gibi imkan ve fırsat verildi mi başarılamayan bir konu yok. Özellikle bu sıralar her şeyin yerlisi ve millisi modayken sizin de projeniz özel bir yere gelmesin ki? Dünya bu özel projeleri bekliyor. Bir çok proje hayata geçmeden maalesef son buluyor. Bu yüzden de istediğimiz seviyeye bir türlü ulaşamıyoruz. Bir ülkenin gelişmesi ve insanlığa önemli eserler sunması ile orantılıdır. Proje gelişim ve ilerleme demektir.

KOSGEB’İN PROJE DESTEĞİNDEN HERKES YARARLANIYOR MU?

Devletimiz de projeye son zamanlarda oldukça destek vermeye başladı ama bu yeterli oluyor mu? sorusunun cevabı olarak yeterli değil. Proje ile kendinizi tanıtabilmeniz için KOSGEB oluşturuldu ama bu tüm insanlara yeterince ulaşamıyor. İşte çay bahçesi projem var, dikim evim projem var tarzında projeler genelde sunuluyor. Ayrıca birde kontenjan söz konusu. Tabi büyük projelerde geçmiyor desek hakkını yemiş oluruz. Ama herkes yararlanamıyor.

ÖZEL BİR PROJEM VAR NASIL HAYATA GEÇİREBİLİRİM?

Özel insanların özel projeleri olabiliyor. Bu projeler sosyal alanda olabileceği gibi, fen alanlarında da olabilir. Özel bir makine kafanızda tasarlamış olabilirsiniz. Yada güneş ışığı ile çalışan bir araba motoru. Veya önemli bir ilaç formülü de bulmuş olabilirsiniz. Tüm bu buluşlar insanların istifadesini bekliyor. Herkes çevresinden şu lafı duymuştur; Özel bir projem var ama desteğe ihtiyaç duyuyorum diye. Madem böyle bir projeniz var. Bizlerde ön ayak olmak istedik.

Çorbada bizim de tuzumuz olsun. Bir çok şirket ve firma sizler gibi projelere sahip olan insanları arıyor. Bu yazı sayesinde proje sahiplerini ve proje destekçilerini bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Sizin de özel bir projeniz varsa bu platform sayesinde projenizin ufak bir tanımını yapabilir ve hangi konuda destek duyuyorsanız bunları yorum kısmına yazabilirsiniz. Bu sayede hem yetkililere hemde ilgili kişilere ulaşabilirsiniz.

PROJE ARAYAN ŞİRKETLER

Projesine destek arayan şahıslar gibi proje destekleyecek firmalarda mevcut. Sizlerde şirketinize proje arıyorsanız yorum kısmına hangi mahiyetteki projeleri destekleyeceğinizi yazabilirsiniz. Bu sayede şirketiniz önemli projeler ile ileri seviyelere ulaşabilir.

ÖNEMLİ UYARI

Bu yazı ile deminde belirttiğim gibi proje sahibi insanlar ile şirket veya firmaları bir araya getirmek amaçlanmıştır. Buaçıdan yorum bırakacak kişiler ile hiç bir alakamız yoktur. Dolandırıcı kişilere karşı dikkat olunuz. Zira sitemiz doğabilecek sıkıntılardan sorumlu değildir. Özel konumuz sadece insan yararı ve faydası güdülerek yazılmıştır. Sizlerde proje amacınızı yorumlara bıraktıktan sonra sadece e-mail adresinizi bildiriniz. Telefon numaranızı paylaşmamaya çalışınız.

Sevgili okurlarımız, deminde belirttiğim gibi sizlerin de projesi ne olursa olsun, paylaşınız ve hak ettiğiniz yerlere ve çalışma ortamına kavuşun. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar Hoş kalın, hoşça kalın…

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM PROJE SAHİBİ İNSANLARIN VE PROJE ARAYAN FİRMALARIN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Etiketler:, , ,

2 Responses “Fikrini Söyle Projene Sponsor Bul”

  1. Tuba
    1 Nisan 2018, 02:24

    Zübeyde hanım ilköğretim okulunda okuyan Kızım var kermes için reklamınızı yapmak isterseniz stant açabilirsiniz bize sponsor olursanız 3 gün reklamınızı yaparsınız sadece 1000 tl hem okulumuza bağış yapmış olursunuz yardımcı olursanız sevinirim cevap yazarsınız

  2. Mustafa yilmaz
    13 Ocak 2017, 23:04

    Benim 2012yilindan beri calistigim bir arge m var ve simdi patent almak istiyorum sponsora iihtiyacim var enerji tasarrufu ile ilgili calismamla bir aylik elektrik tuketimi ile 95m.kare bir daireyi 38ila 40 tl arasinda isitirim otomasyon sistemde tum odalarin sicakligi 26 derece olacak sekilde tuvalet banyo haric ozellikle odalarda kirlilik olmayacak hatta size istediginiz resimleri cizerek details bilgiyi bana ulasan sponsorumla konusurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin