Go to ...
Banka Harici Taşıt Kredisi Veren Yerler


Banka Harici Taşıt – Araba Kredisi Yerler- Eskinin lüksleri şimdinin ihtiyacı haline geldi. Eskilerde lüks olan ama şimdi oldukça büyük bir ihtiyaç olan kavram ve araçlardan birisi de arabalardır. Günümüz itibariyle arabalar olmazsa olmazlarımızdandır. Gecenin bir vakti çocuk rahatsızlanır taksi çağırmakla uğraşmazsınız. Atlarsınız arabaya varsınız anında hastaneye. Yada eve aylık alışveriş yaparsınız, ucuz market evden çok uzaktır atlarsınız arabanıza.

BANKA HARİCİ TAŞIT KREDİSİ YERLER GENEL AÇIKLAMA

Soğuk yağışlı havalarda işe gitmek için otobüs beklemezsiniz atlarsınız arabanıza sıcak sıcak işinize gidersiniz. Hafta sonraları ailenin canı sıkılır, atlarsınız arabaya bir mesire alanına gidersiniz. Araba gerçekten ihtiyaç. Bunun farkında olan insanlarda,gerekirse borçlanarak alma yoluna gidiyorlar. Bankalara araç kredisi veya ihtiyaç kredisi için başvurduklarında çoğu insan eli boş dönüyor. Zira bankalar kredi vermek için bazı kriterler arıyor.

Bu kriterlere uyulmadığı zamanda kredi verilmiyor. Anlayacağınız kimisi kredi notuna takılıyor, kimisi gelirini belgelendiremiyor, kimisi de kara listeye girdiğinden başvurularda red yiyor. Peki bu kadar hayati öneme sahip olan arabaya nasıl sahip olacağız? Araba alamayacak mıyız? Elbetteki alacaksınız. Bu sorularınızın cevabını vere bilmek adına aşığa banka harici taşıt kredisi bulabileceğiniz yerlerden söz edeceğiz.

EMİNOTOMOTİV İLE FAİZSİZ ARABA SAHİBİ OLUN

Emin oto araba sahibi olabilmeniz için güzel bir sistem kuruyor. Bir nevi altın günü gibi her ay binlerce aile araba sahibi oluyor. Örneğin sizlere 30 bin liralık bir araba lazım. Bunu da 24 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Sizin gibi düşünen 24 kişiyi bir araya getiren sistem her ay noter huzurunda çekilişle bir kişinin araba parasını teslim eder. Sistem genel itibariyle bu şekilde .çalışır. Faiz durumu yoktur. Lakin daha farklı seçenekleri de bulunmaktadır. Bir çok kimse bu sistemden yararlanıyor.

OTO GALERİCİLER İLE SENET İLE ARABA ALMA OLAYI

Bırakın büyük şehirleri artık her ilçede dahi bu sistem işliyor. Galericiler 48 aya varan vadeler ile senetler yapıyorlar. Bu sayede de siz arabanıza kavuşuyorsunuz. ne kasko, ne hayat sigortası nede kredi tahsis ücreti ödersiniz. Buda alacağınız arabayı daha da ekonomik kılar. Lakin ilk gördüğünüz oto galericiye dalmayın. en az 4 -5 tane oto galerici gezin ve en faizi verene başvurun. Buda farklı ve bankaya başvuruda bulunulmadan tercih edilen bir sistem.

OTOMOBİL FİRMALARI KAMPANYALARI

Sevgili okurlarımız, artık bir çok otomobil firması müşterilerinin sıkıntı çekmemesi adına kendisi finansman sağlıyor. Üstelik sıfır faizli. 2 gün önce bir firmanın sistemini inceliyordum. 30 bin lira krediyi 24 ay vade ile %0 (sıfır) faizli bir şekilde veriyordu. Buda hakikatten güzel bir fırsat. sizin de cebinizde 20 -30 bin arasında bir para varsa sıfır arabaya binmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Ayrıca faiz oranı da belirttiğim gibi %0. Kim istemez ki böyle bir fırsattan yararlanmayı kim istemez ki?

SENET İLE BORÇ PARA FİNANS ŞİRKETLERİ

Bu şirketler tefecilere göre profesyonel çalışırlar. Bundan dolayı da tefecilerden ayrılırlar. Web siteleri vardır. hemen hemen tüm şehirlerde faaliyet gösterirler. Ayrıca profesyonel hizmet sunarlar. adeta bir bankaya girmişsin havası yaşarsınız. Aynı banka gibi sizin hakkınızda bir sicil araştırması yapar. Ama gel itibariyle herkes kredisini alır. Lakin şöylede bir durum söz konusudur; kefil isterler. Yada teminat göstermenizi isterler.

Eğer sizden alacağını tahsil edemezse bu teminatlardan tahsil eder alacağınız. Onun için sizlerinde borcunuzu zamanın da ödemeniz gerekiyor. Bankalar 3 ay borç ödemediniz mi yasal işlem başlatırken bu firmalar bir ay bile borcunuzu ödemez iseniz yasal işleme başvururlar.

Değerli dostlarımız, banka harici kredi alabileceğiniz yerleri sizlere açıklamaya çalıştık. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. bankalar kredi vermiyorsa bu yollara mecburen başvurmanız gerekecek. Yada bir dostunuzdan borç para almanız gerekecek. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Banka harici konut kredisi veren yerler hangileri? durma sende tıkla

Cep telefonumdan kredi notumu öğrenebilir miyim?

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin