Go to ...
Acil Para İçin Garimenkulünü Yorumla Hemen Sat


Acil garimenkul satışı, Acil ilanları- Saygıdeğer okurlarımız, bugün sizler için bazı özel yazılar derledik. Bu yazımız da sizlerin yararına ve çıkarına olabilecek bir yazı. Çoğu zaman acil paraya ihtiyaç duyarız. Örneğin çok fiyata işimiz ile alakalı bir mal ve buluruz. Bu ürünleri alabilirsek çok ciddi bir gelir elde edebiliriz ama acil para lazım. Bankalara müracaat ettiğiniz de kredi notunuzu veya kredi sicilinizi neden göstererek kredi vermiyorlar.

Lakin acil parada lazım.Tefeciye gidip de dünya kadar faiz vermek istemiyorsunuz. Sonunda da bir dükkanınızı veya arsanızı yada evinizi satmaya karar verdiniz. Elde etmiş olduğunuz ürünler ile zaten bunun mislini kazanmış olacaksınız. Lakin satış için ilan verdiniz ama ne arayan var nede soran. elinizden uçup gidiyor ve bir şeyler yapmanız gerekiyor. İşte bizlerde bu yazı ile sizlere bir fırsat sunmak istiyoruz.

GAYRİMENKULÜNÜ YORUM BIRAK HEMEN MÜŞTERİ BUL

Madem acil olarak gayrimenkulünüzü satmak istiyorsunuz, o zaman aşağıdaki yorum bölümüne gerekli bilgileri bırakarak çok geniş okur kitlemize ulaşabilir ve gayrimenkulünüze de bir an önce bir müşteri bulabilirsiniz. İstanbul’dan, Ankara’ya, oradan da Diyarbakır’a, yani ülkemizin tüm şehirlerin de kaliteli bir okur Kitlemiz bulunuyor. Bir yandan hemen 2. el satış sitelerinde şansınızı ararken diğer yandan da aşağıya bırakacağınız yorum ile gayrimenkulünüze müşteri bulabilirsiniz.

Ev, arsa, dükkan, yazlık ne varsa buradan paylaşabilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsunuz ve babadan kalma eviniz var. Yıllardır boş boş duruyor. Kimseye de faydası yok. Son kez kiracıya verdiğinizde hem 3 ay vermemişti hem de evin altını üstüne getirmişlerdi. Bunu satmak istiyorsunuz. Kendinize bulunduğunuz yerde bir açacaksınız ve para lazım. O zaman daha fazla bekleme ve aşağıya gayrimenkul yorumunu bırak.

GAYRİMENKUL YORUMU

Gayrimenkulünüz hangi ilde hangi ilçedeyse bunu paylaşın. daha sonra da gayrimenkulünüz ile alakalı kapsamlı ve anlaşılır bir yorumda bulunun. Kısa süre içerisinde bir cevap alacağınıza inanıyoruz. Zira yatırım amaçlı olarak satın alacak kişilerde olabilir. Konya da yaşayan kişi Antalya da bir arsa almak isteyebilir. Lakin acil para lazım oldu mu şunun farkına da varmalısınız; Gayrimenkulünüzü piyasanın az biraz altına satmanız gerekecektir.

Acil satış için bu olmazsa olmazdır. 3-5 aşağı verip paranızı hemen cebiniz katabilirsiniz. Çünkü sırf bu için 7/24 internette dolaşan insanlar var. 5 -10 bin ucuza satın alırlar ve 10 binde üzerine oyarak kar elde ederler. Bu insanlar ucuz gayrimenkul buldu mu kaçırmazlar.

GENEL UYARI

Değerli okurlarımız, internet aleminde her türlü çakallığın döndüğünü sürekli okuyup görüyoruz Bu yazının amacı, acil ihtiyacınıza bir çözüm yolu olmasıdır. Yararınız ve faydanız güdülerek yazılmıştır. Sizlerde ricamız, güvenmediğiniz kişiler ile alışveriş yapmayınız. Banka hesap bilgilerinizi bu siteden paylaşmayınız. İlk etapta iletişiminizi e-mail üzerinden sağlayınız. Yapılacak yorumlar ile sitemizin hiç bir ilgisi olmadığından, doğabilecek sıkıntılardan ve zararlardan da sitemizin hiç bir ilgisi yoktur.

Sizlerde dikkatli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştiriniz. Görmeden almadan para transferinizi gerçekleştirmeyiniz. Dikkatli davrandıktan sonra gayrimenkulünüzü de çarçabuk elinizden çıkartabilirsiniz. Sizlerde bir an önce yorum bırakarak satmak istediğiniz gayrimenkullerinizi elinizden çıkarın. Sizler için yazdığımız ve sizlere özel olarak sunduğumuz bir yazısının daha sonuna gelmiş olduk. Bizi okumaya devam edin.

GAYRİMENKULÜNÜ ELİNDEN ÇARÇABUK ÇIKARMAK İSTEYEN HERKESİN BU YAZIYI GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Acil Nakit İçin 2. El Eşya Sat Hemen Para Kazan

İş ortağı arıyorum diyorsan haydi sende ilan paylaş

Fikrini Söyle Projene Sponsor Bul

 

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Ekonomi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalmalıdır ? Esnafların Hayatta Kalma Rehberi

Esnaflar Nasıl Ayakta Kalabilir?, Hangi Yolları İzlemeleri Gerekir ? Neler yapılmalıdır? Esnaf nasıl ayakta durur? – Güzel ve kaliteli bir ekonomi yazısı ile tekrardan karşınızdayız. Esnaflarımızı düşünerek ela alıyoruz bu yazımızı. Daha doğrusu 6 ay önce karşılaştığım esnaf bir arkadaşıma verdiğim tüyoları sizler ile paylaşacağım. Bu tüyolar onda ne gibi değişiklikler sağladı? Sizlerde de faydalı

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada

Müjde Başbakan Açıkladı Banka Faizleri Düşecek En Hesaplı Bankalar Burada – Çok önemli ve hassas bir yazı ile sizleri selamlamak istiyorum. Banka ve ekonomi adına çok önemli ve kaliteli haberler ile sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bugün ki haberimiz ise ham ekonomimizi hemde bankaları ve hemde bizi çok yakında ilgilendiriyor. Artık kredi çekmeyen ve buna bulaşmayan kimse

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır?

100.000 TL İle Borsaya Girmek Mi Yoksa Ev Almak Mı Daha Karlı ve Avantajlıdır? – Güzel bir ekonomi yazı ile siz değerli okurlarımın karşısındayım. Esasen bu konuyu okurumuz Sadettin Bey sayesinde kaleme aldım. Dilerseniz Sadettin Bey‘in bizlere yönelttiği soruyu sizler ile paylaşalım; Merhabalar, 30 yıldır bir finans kuruluşunda güvenlikçi olarak çalışıyorum. Geçenlerde ise babamdan kalma

Erken Kapatılan Kredilerde Sigorta Ücretini Geri İstemeyi Unutmayın

Erken Kapatılan Kredilerinde Hayat Sigortası Ücretinizi Geri İstemeyi Unutmayın – Bugün çok önemli bir yazı ile sizlere seslenmek istiyorum. Hatta bu yazım, sizler için çok büyük ve önemli bir hatırlatma olacak. Malumunuz kredisiz yapamıyoruz. Öncelikle bunun altını çizelim. Herkesin kredi çekmek için kendine göre bir nedeni ve sebebi oluyor. Kimisi iş kurmak için kredi çekiyor.

Ziraat Bankası İşe Alımlar Başladı Son Başvuruya Dikkat 2017

Ziraat bankası personel alımı, ziraat bankası iş arkadaşı sınavı, 2017 ziraat bankası iş ilanları, iş başvurusu,- Değerli okurlarımız ve genç takipçilerimiz, bu yazıyı sizlere özel olarak derliyoruz. Zira ülkemizdeki işsizlerin sayısı her geçen gün artıyor. İş bulanlarda dört elle bu işlerine sarılıyorlar. Bu sıralar iş bulmak çok zor. Özellikle de devlette işe yerleşmek çok daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin