Go to ...
Tc ile kredi başvurusu yapabilirsiniz


Tc ile kredi başvurusu, tc no ile kredi başvurusu, tc ile kredi- Gibi bir çok sorgulamanızın olduğunu biliyoruz. Ortalıkta yalan yanlış ve güncelliğini yitirmiş yazılar ile dolu. Bizlerde adımıza yakışır bir şekilde bu yazıyı sizlere sunmak istedir. Güncel ve doğru bilgiler ile. Son çeyrek yüz yılda vakit dünyadaki en değerli şeyi halini almaya başladı. Parayla her şeyi satın alabiliyorsunuz. Yat, kat, araba vs. Lakin zamanı geri döndüremiyorsunuz ve paranız ile satın alamıyorsunuz.

T.C. İLE KREDİ BAŞVURUSU GENEL BİLGİ

Günümüzde bir çok insan için yarım saatin bile değeri paha biçilemez. İş güç sahibi olan insanlar, işini bırakamayan insanlar her kes gibi onlar da krediye ihtiyaç duyuyorlar. Bundan dolayı da bankalar oturduğunuz yerden T.C. Kimlik Numaranız ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Sizlere sadece kredinizi bankadan almak kalıyor. Dilerseniz T.C. Kimlik Numarası ile kredi almanıza olanak tanıyan bankaları teker teker inceleyelim.

VAKIFBANK T.C. NO İLE KREDİ BAŞVURUSU

48 aya varan vadeler, uygun oranları ve artan taksitli ödeme seçeneğiyle kamu personeli, sektör çalışanları ve emekliler için mükemmel bir kredi tüm VakıfBank Şubeleri’nde sizleri bekliyor. 50.000 TL ye kadar kredi alabilirsiniz. Ayrıca faiz oranları da %1,24 ile %1,26 arasında değişiyor. 50.000 TL için için kredi tahsis ücreti ise 250,00 TL alınıyor. Başvurunuzu  Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK T.C. NO İLE KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank %1,20 oranı ve 48 ay vade ile 50.000 TL ihtiyaç kredisini sizler için hazırlayıp sunuyor. Bu kredi için öncelikle BURAYI tıklamanız gerekiyor.  Açılan sayfa finansbank’ın direkt olarak kredi başvuru sayfasına aittir. Burada yapmanız gereken şey T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu numaranızı sisteme girmek. Gerisi ise 2 dakikada tamamlanabilecek bir işlem.

TEKNOSA INGBANK T.C. NO İLE KREDİ BAŞVURUSU

500 TL’den 15.000 TL’ye kadar masrafsız, kesintisiz, anındaTeknokredi şimdi Teknosada. TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a SMS gönderin. (Örnek: TEKNOSA TCKN) Ardından Kimliğinizi doğrulatın (Başvuru onayınız cep telefonunuza SMS ile geldikten sonra Teknosa mağazalarındaki ING Bank Hizmet Noktası’nda kimliğinizi doğrulatın, kredi evraklarınızı dijital ortamda paylaşalım, mağaza içerisinde tek evrak için imzanızı tamamlayın.) ve kredinizi kullanım.

ZİRAAT BANKASI T.C. NO İLE KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat bankası da sunduğu özel kredi kampanyası ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası bireysel kredi başvuru için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından açılan sayfaya T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi miktarını, aylık gelirinizi gibi birkaç bilgi saha girip işleminizi bitirebiliyorsunuz.

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ T.C. NO İLE KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank cebimde kredi için hiç bir evrak göstermeden 48 ay vade ve 55.000 TL üst limitli ile alabilirsiniz.  oranı ise %1,55 den başlıyor. Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilmektedir.

AKBANK T.C. NO İLE KREDİ BAŞVURUSU

Akbank her alanda olduğu gibi kredi çekme alanında da bir sürü güzel yenilikli sistem geliştirmiş. Bu sistemde hem ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebiliyor hemde aynı anda krediye başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Sisteme giriş için burayı tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa da ise T.C. Kimlik Numaranız ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Burada paylaşmış olduğumuz veriler günümüz şartları itibariyle yazılmıştır. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız diğer konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar

En ucuz ve hesaplı ev kredisi veren bankalar

Eft ne zaman hesaba geçer

Kredi başvurusu Ev hanımlarına kredi veriliyor mu ?

LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER  GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin