Go to ...
Senet ile borç para veren firmalar


şirketler, senetle borç para kişiler: ile borç para veren firmaları ve daha fazla bilgiyi bulabileceğiniz özel ve kaliteli bir yazı ile karşınızdayız. Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki para olmadan hiç bir iş dönmüyor. Kredisiz ve borçsuz bir hayat yaşayamıyoruz. Atalarımız da demiş bir kere “Borç Yiğidin Kamçısıdır” diye. Borçtan bir türlü kurtulamıyoruz. Çünkü ihtiyaçlarımız ardı arkası kesilmiyor.

SENETLE BORÇ PARA VEREN FİRMALAR GENEL AÇIKLAMA

Maddi ihtiyaçlarımız da ilk yaptığımız iş hemen bankalara koşmak oluyor. Bankalarda öyle her elini kolunu sallayana vermiyor maalesef. Çünkü birkaç kriter arıyor. Bu kriterlerin başında da gelir belgesi ve notu geliyor. Bu kriterleri karşılamayanlar da çekemiyorlar. Dolayısıyla da bankalara birer alternatif arıyorlar. Bugün de bu yazımızı sizlere alternatif oluşturması adına kaleme alıyoruz.

NEDEN SENETLE BORÇ PARA?

Bankaların kaprisleri ve durmadan yeni kriterleri insanları ciddi manada rahatsız etmeye başladı. Bundan dolayı da bunlardan bıkan ve uğraşmak istemeyen insanlar senet ile borç para  alma yolunu seçiyor. Senet ile borç para alırken de niye alıyorsunuz diyemiyorum çünkü hakikatten ciddi manada her şeyi zorlaştırmaya başladı. Aslında kendilerine zarar verdiklerinin bile haberleri yok. Yakında herkes senet ile ev, araba vb. ihtiyaçlarını karşılayacak. Şimdide senetle borç veren firmalar nelerdir ve nerelerden bulurum? sorusunun cevabını cevaplandırmaya çalışalım.

SENET İLE BORÇ PARA VEREN FİNANS ŞİRKETLER

Finans şirketleri duyduğunuz parayı sizlere verir. Ama burada esas olan şey borcunuzu günü gününe ödemenizdir. Bankalarda 2 ay müsamaha gösterilirken bu şirketlerde genelde buna imkan tanımazlar ve sizler için hukuki süreç başlamış olur. Bundan dolayı borcunuza sadık kalmanız önemlidir. Diğer yandan bu şirketler kredi verirken sizin ile ilgili bir ön araştırma yaparlar.

Gayrimenkulünüz var mı gibisinden. ileriden borcunuzu ödeyemezseniz yaş tahtaya basmak istemezler. Ama bankadaki gibi yok kredi tahsisi ücreti, yok ücreti, yok ekspertiz ücreti hiç bir şey talep etmezler. Bu firmalar büyük şehirlerin hemen hemen bir çoğunda bulunuyor zaten. İnternette de reklamları dönüp duruyor.

SENET İLE BORÇ PARA VEREN TEFECİLER

Bu firmalar senet ile borç verirken sizleri ciddi bir süzgeçten geçirirler ve genelde ipotek isterler. Borcunuzu ödeyememe durumunda da hemen icra yolu ile mallarınıza el koyarlar.  Faiz noktasında bankalardan ve finans şirketlerinden biraz daha fazla isterler. Ama sonunda da ihtiyaç duyduğunuz krediyi verirler. Burada önem olan borcunuzu zamanında ödemektir. Bu kurala uyarsanız hiç bir problem yaşamazsınız.

KUYUMCULARDAN SENET İLE BORÇ PARA

Kuyumcularda senet ile borç para verirler ama öyle her kese de vermezler. Daha doğrusu tanıdık kişilere verirler. Yada mahallenizdeki bir esnafın ben bunu tanıyorum kefilim demesiyle de para verirler.

Sevgili okurlarımız, alternatif kredi bulma yöntemi olan senet ile borç para veren firmalar hakkında detaylı bir bilgi paylaşımında bulunduk. Umarız faydalı ve istifadeli bir yazı olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?  

PAYLAŞIM

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

2 Responses “Senet ile borç para veren firmalar”

  1. 2 Temmuz 2018 at 10:45

    Acil 5.bunlara lazimyardimci olursanız sevenirim

  2. SELİM ERBAŞ
    6 Kasım 2016 at 10:51

    senetle borç arıyorum yardımcı olurmusunuz.05432895109

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM