Go to ...
PTT kredi başvurusu yapmak çok kolay


Ptt kredi alma, Ptt kredi başvurusu, Ptt’den kredi nasıl alabilirim?, Ptt’den kredi nasıl çekilir? Ptt Kredi Alma Koşulları nelerdir?: gibi sorularınızın olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı da bu konuları araştırarak sizlere özgün ve istifade derecesi oldukça yüksek bir konu hazırlamayı tercih ettik. Bir çok insan gibi sizlerinde krediye ihtiyacı olabilir. Bundan dolayı da PTT’nin cazip kredi koşulları sizleri de cezbedeceğinden, tüm detayları sade bir dil ile aktarıyoruz.

PTT KREDİ BAŞVURUSU ÖN AÇIKLAMA

Türkiye deki belkide en eski ve köklü kuruluş olan PTT, bir çok yeniliği de hayatımıza kazandırmış özel bir kuruluştur. Üstün hizmet anlayışı ve en ucradaki nahiyede dahi şubesinin olması, günümüzde de en fazla tercih edilenler arasında yer edinmektedir. Ptt sadece posta, telgraf da değil, aynı zamanda kargo ve bankacılık sistemi ile de önemli ve büyük bir çok işletme ile de yarışır hale geldi. Bugün de PTT bankacılık sisteminin bir hizmeti olan Kredi Koşullarından söz edeceğiz.

PTT KREDİ ÇEKME İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Değerli dostlarımız, ptt ile kredi çekme işlemi oldukça basit bir kaç adımda gerçekleşmektedir. Bunun için öncelikle ptt şubelerine uğramanız ve başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Ardından kredi çekme talebiniz ptt’nin anlaşmalı bankalarına gönderilir ve kısacık bir zaman içerisin de de onaylanıp, onaylanmadığı sizlere bildirilir. Krediniz onaylanır ise aynı gün paranızı PTT’den alabilirsiniz. Sistem bu şekilde işliyor. Basit ve kolay anlayacağınız. Şimdide Hangi Bankalar Hangi şartlarda kredi veriyor? bunları inceleyelim.

DENİZBANK HER HERDE DEVA KREDİ

Bu kredinin en çok sevdiğim yanı kredi tahsis ücretinin olmaması. Bu özellik oldukça fazla cezbedici. Emekli maaşını PTT’den alanlara 48 aya kadar varan vade seçenekleriyle DenizBank Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi PTT Merkezlerinde. Üstelik kredi başvurusu için nüfus cüzdanınız yetiyor. Kampanya kapsamında sunulan kredide alt limit 1000 TL, üst limit 36.000 TL, maksimum vade ise 48 aydır.

Emekli müşteriler için faiz oranı 2000 TL altı işlemlerde % 1,75, 2000 TL ve üstü tutarlarda % 1,59 ‘dur. Kredi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilecektir (Müşteri yaşı ve kredi vade süresinin toplamı 80 yılı geçemeyecektir. Örneğin 78 yaşında olan bir emekli 3 yıl vadeli kredi alamayacak fakat 2 yıl vadeli kredi alabilecektir.)

DENİZ BANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

denizbank-ptt-_-ptt-kredi-islemleri

INGBANK “KREDİ POSTAM” KREDİ

Değerli dostlarımız, ING Bank da sizlere kredi vermek için özel bir kampanya yapmış. Kredi Postam ile TÜM PTT MÜŞTERİLERİNE çok özel fiyatlarla hızlı ve kolay kredi alma imkanı sunulmaktadır. Maaşını PTT’den Alan Emekli Müşterileriler için faiz oranı %1,54 ‘tür. Diğer tüm PTT Müşterilerine ise %1,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Azami kullandırılacak kredi tutarı PTT Emeklileri için 45.000 TL, azami vade 48 aydır.PTT Müşterileri için ise azami kullandırılacak kredi tutarı 20.000 TL olup azami vade 48 aydır. Kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilmektedir. (Müşteri yaşı ve kredi vade süresinin toplamı 75 yılı geçemeyecektir.)

INGBANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

ingbank-ptt-_-ptt-kredi-islemleri

AKTİFBANK N KOLAY EMEKLİ KREDİSİ

Aktifbank da kredi seçeneklerinde en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Maaşını PTT’den alan emeklilere kredi almak N KOLAY sloganı tutmuş herhalde. Acil Nakit ihtiyacı olan emeklilere Kefilsiz, Şartsız N KOLAY Emekli Kredisi. Sizlerde PTT merkezlerine giderek 40.000 TL’ye kadar kredinizi anında alabilirsiniz. Faiz oranı; 3-48 ay vadede 1,75%’ faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT’den alan emekliler yararlanabilmektedir. (Müşteri yaşı ve vade süresinin toplamı 83 yılı geçemeyecektir. Örneğin 80 yaşında olan bir emekli 4 yıl vadeli kredi alamayacak fakat 3 yıl vadeli kredi alabilecektir.)

AKTİFBANK ÖRNEK AYLIK TAKSİT TUTARI TABLOSU

aktifbank-ptt-_-ptt-kredi-islemleri

TEB JET KREDİ

PTT ve TEB işbirliğiyle emekli maaşını PTT aracılığıyla alan emeklilere kredi tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisi fırsatı. Üstelik emekli maaşınızı PTT den alıyorsanız nüfus cüzdanınız ile krediye başvurmanız mümkün. Kredi limiti en az 1.000 TL en fazla 20.000 TL olarak uygulanmaktadır. Ayrıca faiz oranı ise %1,55 olarak uygulanmaktadır. 70 yaşa kadar olan emeklilerin başvuruları kabul edildiğini de belirtmekte fayda var.

TEB JET KREDİ ÖRNEK TAKSİT TABLOSU

teb-jet-ptt-kredi-islemleri

FİBABANKA’DAN TÜM PTT MÜŞTERİLERİNE ÖZEL MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Fibabanka da PTT ile anlaşma yapan özel bir banka. Nakit ihtiyacı olan tüm PTT müşterilerine 1.000 TL’den 30.000 TL’ye ve 48 aya varan vade seçenekleri ile masrafsız Fibabanka ihtiyaç kredisi fırsatı. Fibabanka İhtiyaç Kredisi’ne Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm PTT merkezlerinden başvurarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Kredinin azami vadesi 48 ay, azami kredi tutarı ise 30.000 TL’dir. Kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır. Kredi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilir. ( Müşteri yaşı ve kredi vadesi toplamı 80’i geçemez.)

FİBABANKA FAİZ ORANI TABLOSU

fibabanka-_-ptt-kredi-islemleri

ODEABANK NAKİT HAZIR PTT İŞYERLERİNDE

Son olarak söz edeceğimiz banka Odeabank. Odeabank kredisinde Kredi Tahsis Ücreti olarak bütün vade ve tutarlarda 0 (sıfır) TL’dir. Azami vade 48 ay ve azami kredi tutarı PTT emeklileri için 50.000 TL, diğer müşteriler için 15.000 TL’ dir.

ODEABANK PTT EMEKLİLERİ İÇİN ÖRNEK FAİZ ORANI TABLOSU

odeaban-ptt-emeklileri-_-ptt-kredi-islemleri

ODEABANK PTT MÜŞTERİLER İÇİN ÖRNEK FAİZ ORANI TABLOSU

odeabank-diger-musteriler-ptt-_-ptt-kredi-islemleri

Sevgili okurlarımız, uzun ama istifade edebileceğiniz bir konu derledik. Ptt ile anlaşmalı tüm bankaların kredi koşullarını bir arada sunmaya çalıştık. Sizlerde kendinize en uygun olan bankayı seçebilir ve PTT ile anında paranıza kavuşabilirsiniz. Bunun dışında aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayın.

İŞ KURMAK İSTİYORUM NASIL HİBE ALABİLİRİM?

SİZ BANKALARDAN KREDİ KULLANIN FAİZ VE MASRAFLARINI KOSGEB ÖDESİN

BU YAZI FACEBOOK İLE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN.

 

Etiketler:, ,

3 Responses “PTT kredi başvurusu yapmak çok kolay”

 1. Yücel polat
  12 Mayıs 2017, 23:42

  Kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak istiyorum. Acil 10000 liraya ihtiyacım var.yardımcı olurmusunuz.

 2. Gürkan
  12 Ocak 2017, 23:46

  kredi notum düşük krediye ihtiyacım var yeni bir iş sahası kurmak istiyorum. Ufak çaplı organik yumurta üzerine bana 20000 tl lik kredi lazım bu konuda yardımcı olurmusunuz.

 3. hasan
  24 Kasım 2016, 23:46

  bana kredi çekcem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin