Go to ...
Kredi kartı taksitlendirme borç transfer kredisi


Kredi kartı borç transferi, Kredi kartı borç transferi yapan bankalar, Kredi kartı taksitlendirme borç transfer kredisi veren bankalar- 2012 yılında BDDK verilerine göre 500 binin üzerindeki kişinin kredi kartı yüzünden kara listeye eklendiğini biliyormuydunuz? Bu işin şakası yok. Bundan dolayı da bu yazıyı sizlere yol göstermesi adına derledik. Sizlerden ricam, doğru ve güncel bilgiler ile donatılan yazımızı sonuna kadar okumanız.

KREDİ KARTI TAKSİTLENDİRME BORÇ TRANSFER KREDİSİ GENEL BİLGİ

Herhalde ülkemizde cebinde kredi kartı taşımayan vatandaş sayısı epey azdır. Çünkü bir çok işimizi artık kredi kartı ile çözer hale geldik. Yani normal kullanımı dışında kullanmaya başladık. Yanı yanlış kullanımdan dolayı bir çok kimse aldığı maaşı olduğu gibi kredi kartlarına yatırır hale geldi. İş böyle olunca da her geçen gün borç batağına bir karış daha da batıyoruz.

KREDİ KARTI BORCUNUN AĞIRLIĞI VE KREDİ NOTUNA GÖRE ÖNLEM ALMA

Artık içtiği sigarayı bile kredi kartından geçiren vatandaşların son hali icra ve haciz olayları ile son bulur hale geldi. Öyle bir batağa saplanılıyor ki yol gösteren de olmadığından sonu hazin bitiyor. Halbuki kredi borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız ve güçlük çekiyorsanız hatta ödeyemiyorsanız bu durumda kredi notunuzu incelemeniz gerekir. Aşağı doğru ciddi bir iniş varsa hemen ama hemen borç transfer kredisi almanız şart. Böylece borcunuzu yapılandırabilir ve rahat rahat ödeyebilirsiniz. Aksi halde kırmızı kalem yersiniz. Yazımızın devamında borç trasfer kredisi veren bankaları bulabilirsiniz.

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

3 ay ertelemeli süper bir kredi kartı borç trasnfer kredisi ile karşınızdayız. İsterseniz eşit taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanın ister değişken taksitli ödeme planı ile ödeme planınızı kendiniz belirleyin. 18 aya varan vadelerle ve 20.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz.  Faiz oranı olarak da %1,40 belirlenmiştir. Başvuru için Vakıfbank Şubelerine uğrayabilirsiniz.

BURGAN BANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Kredi Karti borcunuz gün geçtikçe daha da büyüyor ve üstesinden gelemiyor musunuz? O zaman bURGANban’ın borç transfer kredisi tamda sizlere göre. Ödemelerini takip etmekte zorlanan tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayarak bütçesine uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek isteyen müşterileri 48 ay vadeye kadar %1,51’den başlayan faiz oranları ile Burgan Bank Şubelerinden alabilirler.

AKBANK TAKSİTLİ BORÇ TRANSFERİ ÖZELLİKLERİ

Kredi kartları yüzünden neredeyse nefes bile alamayacak hale geldiyseniz akbank yanınızda olacaktır. Taksitli Borç Transferi ile diğer bankalardaki borçlarınızı hemen Axess’e aktarın, uygun faiz oranlarıyla geri ödeyin. Uygun faiz oranlarıyla ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz Taksitli Borç Transferi’ni, ÜCRETSİZ 12 aya varan taksitlerle rahatça geri ödeyebilirsiniz. Taksitli Borç Transferi üst limiti 20.000 TL dir. Aylık Akdi Faiz Oranı ise 2,02% dir.

FİNANSBANK KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Borç Transfer İhtiyaç kredisi ile tüm ödeme sıkıntılarını rahatlığa çevirebilirsiniz. Finansbank borç transferi yaparkenken, 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık %1,20’den başlayan faiz oranlarıyla tek noktadan ödemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Borç Transferi ile transfer edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı dır.

ŞEKERBANK KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Son tanıtımını yapacağımız banka Şekerbank. Diğer bankalardaki Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı borçlarınızı Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanarak ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. MAKSİMUM KREDİ TUTARI 100.000 TL dir. 48 Ay vade ile ödeyebilirsiniz. Aylık faiz oranı ise 1,44% dür.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi borcumu yatırdım kredi notum ne zaman yükselir

PTT Kart ve PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kosgeb hibe kredi nasıl alınır?

 

 

 

Etiketler:, , , ,

One Response “Kredi kartı taksitlendirme borç transfer kredisi”

  1. saziye
    25 Aralık 2016, 08:14

    Şaziye sicakbas borç transferi kredisi 100. bin lira lazım iki emekli eşim ve kendimden alıyorum borçlarını kapatıp maaş larimi sigara bilirim lütfen şeker bankası ne istiyorum acele cevap alırsınız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin