Go to ...
Kredi Çekmem Lazım


Kredi çekmem gerek, kredi çekmek - Ömrü hayatımda paraya ihtiyaç duymayan bir insan görmedim. Çünkü insanoğlunun istekleri ve arzuları sınırsız. Bundan dolayı ihtiyaçlarının da ardı arkası kesilmiyor. Genel itibariyle orta gelirli bir ailede de yaşadığımız için öyle elimizde de ciddi manada bir para yok. Bundan dolayı da bankalara bağımlıyız. Günde binlerce kişi kredi başvurusunda bulunuyor. Kredisiz bir hayat zor. Zira borçlanmadan mal mülk sahibi olamıyoruz.

KREDİ ÇEKMEM LAZIM GENEL AÇIKLAMA

, araba, düğün, çeyiz, yeri kurma, eşyaların yenilenmesi, evin tadilatı, tatile çıkma, çocukların eğitim masrafları vs. vs. inanın ki bu örneklerin onlarcasını vermek mümkün. Bu ihtiyaçlar içinde doğal olarak Kredi Çekmem Lazım diyorsunuz. Ama asıl sıkıntı hangi bankadan kredi çekmek de. Hangi bankanın oranları daha avantajlı?  Yazımızın devamında bankaların güncel faiz oranlarını bulabileceksiniz. Bu sayede de kendinizce en doğru bankayı değerlendirebileceksiniz.

BANKALAR HANGİ KOŞULLARDA KREDİ VERİRLER?

Değerli okurlarımız, bankalardan kredi alabilmeniz için bazı koşulları ve şartları yerine getirmeniz gerekir. Bunlardan öncelikli olanlarını hemen sayalım. Birincisi kredi sicilinizin sağlam olması gerekir. Yani son 5 yıl içersisin de Kara Listeye girmemeniz gerekir. Kara Listeden Çıkmak İçin Dilekçe Örneği konumuzu inceleyerek bu listeden kurtulabilirsiniz. Ayrıca kredi çekebilmeniz için bankalar gelirinizin olmasını ister ve bu geliri de belgelendirmenizi talep ederler.

Bir diğer husus ise kredi notudur. Bankalar kredi notu mevzusuna oldukça fazla önem verirler. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizli kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz düşük ise kredi alamama ihtimaliniz bile var. Arzu ederseniz Kredi notu sorgulama, kredi notumu nasıl öğrenirim konulu yazımızı da okuyarak bu hususlarda detaylı bilgiye kavuşabilirsiniz. Şimdide bankaların güncel faiz oranlarınız sizler ile paylaşalım.

BANKALARIN GÜNCEL FAİZ ORANLARI

AKBANK FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: ,35 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,09 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,97 dır. QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI:  İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,11 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,19 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır. ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI: Biz tüketici (İhtiyaç) Kredisi Faiz oranı: %1,15 olarak ayarlanmış. Biz Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,13 olarak belirlenmiş. Biz Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,80 dir.

YAPI KREDİ BANKASI FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,29 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,27 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır. TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,20 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,20 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,14 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,44 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır. DENİZBANK FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %0,99 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,22 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,91 dır.

FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,55 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,15 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,89 dır.  VAKIFBANK FAİZ ORANLARI:  İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,25 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,10 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %1,09 dır.

724kredinotu.com‘un saygıdeğer okurları, oldukça istifade edebileceğiniz mükemmel bir yazı derlemiş olduk. Buradaki bilgilerin hepsi güncel bankaların verilerine göre hazırlanmıştır. Sizlerde bu veriler ışığında yolunuza devam edebilirsiniz. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Tarafsız, doğru ve güncel bilgiler için bizleri okumaya devam ediniz.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin