Go to ...
Kredi Çekmem Lazım


Kredi çekmem gerek, kredi çekmek lazım- Ömrü hayatımda paraya ihtiyaç duymayan bir insan görmedim. Çünkü insanoğlunun istekleri ve arzuları sınırsız. Bundan dolayı ihtiyaçlarının da ardı arkası kesilmiyor. Genel itibariyle orta gelirli bir ailede de yaşadığımız için öyle elimizde de ciddi manada bir para yok. Bundan dolayı da bankalara bağımlıyız. Günde binlerce kişi kredi başvurusunda bulunuyor. Kredisiz bir hayat zor. Zira borçlanmadan mal mülk sahibi olamıyoruz.

KREDİ ÇEKMEM LAZIM GENEL AÇIKLAMA

Ev, araba, düğün, çeyiz, iş yeri kurma, eşyaların yenilenmesi, evin tadilatı, tatile çıkma, çocukların eğitim masrafları vs. vs. inanın ki bu örneklerin onlarcasını vermek mümkün. Bu ihtiyaçlar içinde doğal olarak Kredi Çekmem Lazım diyorsunuz. Ama asıl sıkıntı hangi bankadan kredi çekmek de. Hangi bankanın faiz oranları daha avantajlı?  Yazımızın devamında bankaların güncel faiz oranlarını bulabileceksiniz. Bu sayede de kendinizce en doğru bankayı değerlendirebileceksiniz.

BANKALAR HANGİ KOŞULLARDA KREDİ VERİRLER?

Değerli okurlarımız, bankalardan kredi alabilmeniz için bazı koşulları ve şartları yerine getirmeniz gerekir. Bunlardan öncelikli olanlarını hemen sayalım. Birincisi kredi sicilinizin sağlam olması gerekir. Yani son 5 yıl içersisin de Kara Listeye girmemeniz gerekir. Kara Listeden Çıkmak İçin Dilekçe Örneği konumuzu inceleyerek bu listeden kurtulabilirsiniz. Ayrıca kredi çekebilmeniz için bankalar gelirinizin olmasını ister ve bu geliri de belgelendirmenizi talep ederler.

Bir diğer husus ise kredi notudur. Bankalar kredi notu mevzusuna oldukça fazla önem verirler. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizli kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz düşük ise kredi alamama ihtimaliniz bile var. Arzu ederseniz Kredi notu sorgulama, kredi notumu nasıl öğrenirim konulu yazımızı da okuyarak bu hususlarda detaylı bilgiye kavuşabilirsiniz. Şimdide bankaların güncel faiz oranlarınız sizler ile paylaşalım.

BANKALARIN GÜNCEL FAİZ ORANLARI

AKBANK FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,35 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,09 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,97 dır. QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI: Online İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,11 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,19 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır. ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI: Biz tüketici (İhtiyaç) Kredisi Faiz oranı: %1,15 olarak ayarlanmış. Biz Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,13 olarak belirlenmiş. Biz Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,80 dir.

YAPI KREDİ BANKASI FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,29 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,27 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır. TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,20 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,20 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,14 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,44 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır. DENİZBANK FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %0,99 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,22 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,91 dır.

ODEABANK FAİZ ORANLARI: İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,55 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,15 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,89 dır.  VAKIFBANK FAİZ ORANLARI: Sonbahar İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,25 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,10 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %1,09 dır.

724kredinotu.com‘un saygıdeğer okurları, oldukça istifade edebileceğiniz mükemmel bir yazı derlemiş olduk. Buradaki bilgilerin hepsi güncel bankaların verilerine göre hazırlanmıştır. Sizlerde bu veriler ışığında yolunuza devam edebilirsiniz. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Tarafsız, doğru ve güncel bilgiler için bizleri okumaya devam ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin