Go to ...
Kredi Borcumu Ödeyemedim Acil Çözüm Yolu


Kredi borcumu ödeyemedim, Kredi borcumu ödeyemiyorum ne yapmalıyım?: Kredi borcu için acil çözüm yolu? gibi aramalar maalesef ki google de üst sıralarda yer almaya başladı. Böyle durumlarda ne yapması gerektiğiini bilmeyen binlerce insan var. Bizlerde sizlere kaynak oluşturması adına ve rehber olabilmesi için bu özel yazıyı derledik. Çünkü bu işin sonunda kredi sicilinizi bozmanız an meselesidir.

KREDİ BORCUMU ÖDEYEMEDİM GENEL AÇIKLAMA

Hayatında kredi kullanmayan bir vatandaş var mıdır diye aklımdan geçmiyor değil. İşlerimizde devlet memurları gibi standart gitmiyor. Bir ay iş olurken 2 ay olmuyor. Anlayacağınız evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bu olaylarda banka ödemelerimizi doğal olarak etkiliyor. Bugün sizlere Kredi Borcumu Ödeyemedim Acil Çözüm Yolu konulu yazıyı sunacağız. Dilerseniz hazlı bir geçiş yaparak konumuza atlayalım.

KREDİ BORCUMU ÖDEMEZSEM BENİ NELER BEKLİYOR OLACAK?

Bu soru tehlike koktuğu için sizlere tavsiyem aklınızdan geçirmemeniz olacak. Ama madem ki bu soruyu düşünüyorsunuz o halde haliniz ciddi manada zor ve yol gösterilmeye muhtaç. Değerli okurlarımız bankalara olan borçlarınızı 3 ay ödemediğiniz takdirde kredi notunuz diplere düşeceği gibi kırmızı kalem yeyip kara listeye eklenirsiniz. Kara listeden çıkmak için de 5 yıl beklersiniz.

Velev ki  bir ay ödeyemediniz kredi notunuz az hızlı bir düşüşe geçecektir. 2. ayda ödeyemezseniz kredi faiziniz geçiyorum kredi notunuz en diplerde dolaşacaktır. BDDK hiç olmazsa sizleri 5 yıl boyunca bankacılık işlemlerinden men ederken, Bankalar ekstra olarak ile sizleri süründürüyorlar. İşin yoksa kredi notunu yükselt dur.

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum. Çözüm Yolu için Hemen Tıkla

KREDİ BORCUNUN ÖDENMESİ İÇİN ÇÖZÜM YOLLARI

A) Baktınız kredinizi ödeyemiyorsunuz, diğer ayları beklemeden hemen bankanıza koşunuz ve 3 aylık kredi yapılandırma alınız. Bu süre zarfında da işlerinizi rayına koymaya çalışın. Rayında giden bir iş her zaman para kazanır. Tabi bunun içinde süre çok önemlidir.

B) 2 ayı geçirmeden borçlarınızı ödeyiniz. Arkadaşlarınızdan uzun vadeli borç para bulmaya çalışın. Şöyle düşünün banka zaten 3. ayın sonunda haciz yoluylada olsa alacağını tahsil edecektir.

C) Evdeki değer eden 2. el eşyalarınızı sahibinden.com veya letgo gibi platformlarında uygun fiyata bırakın. Ayrıca ek iş bulunuz. Yaptığınız ek işte de mümkünde önden avans alınız.

D) Gayrimenkul satışı yapınız. Bankalar borç ödenmediği takdirde oldukça fazla insansızca davranırlar. Hatta hiç affetmezler. Ev, arsa ne varsa bunlara el koyar. Piyasa değeri 100.000 TL ise 70 bin liraya satar. Alacağı 50 bin lirayı satışta tahsil eder ve 20 bin lirayı da elinize tutuşturur. Ayrıca kara listeye de girmiş olursunuz. Diğer yandan da 30 bin lirada zarar edersiniz. Böyle durumlarda ön görüşlü olmak gerekir. Baktınız işler kötü gidiyor, borçlarda gir gide ödenemeyecek bir hal alıyor işte o zaman gerekli hamleyi yaparak, ev mi mı ne varsa sizin normal fiyatına satmanız gerekiyor.

Sevgili okurlarım, bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Yukarıdaki tavsiye ve çözüm yollarımıza muhakkak uymanızı tavsiye ederim. Durduk yerde kırmızı kalem yeyip ekonomik geleceğinizi tehlikeye sokmayın lütfen. Ayrıca aşağıda sizler için özel olarak seçtiğimiz konu liklerimizi de incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi veya merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

Kara Listeden ne zaman çıkarım

Kredi kartı taksitlendirme borç transfer kredisi

PTT Kart ve PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi borcumu yatırdım kredi notum ne zaman yükselir

LÜTFEN BU YAZIYI FACBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Etiketler:, ,

4 Responses “Kredi Borcumu Ödeyemedim Acil Çözüm Yolu”

 1. 7 Eylül 2017, 20:29

  Benim kiredi ihtiyaç var

 2. Metin
  8 Nisan 2017, 17:59

  Acil kredi borcunu ödemek zorundayım.10000 liraya ihtiyacım var.

 3. yasemin uçar
  2 Ocak 2017, 12:15

  acil benimde bankaya borcum var ödeyemiyorum kapatmam lazım acil 30000tlye ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz lütfen

 4. Nese
  15 Aralık 2016, 05:57

  Acıl nakite ıhtıyacım var 20000 tl banka borçlarımı kapatıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin