Go to ...
Kimliğim Çalındı Adıma Çekilmiş Kredi Var Mı?


Adıma çekilmiş kredi var mı? Adıma kredi çekilmiş mi nasıl öğrenebilirim? Adıma kredi çekilmiş mi sorgulama- Son zamanlarda bu tip sorular çok fazla sorgulanmaya başlandı. Başta nüfus cüzdanları başta olmak üzere kartları gibi bilgilerimizin yer aldığı kimlik belgelerimiz çalınabiliyor. Tabi bu durumda; her , kredi kartımızı ettiysek de yada kimliğimizi bulduysak da, başımıza bir çok olay gelebiliyor. Dolandırıcılar özellikle de bu işten nemalanıyorlar.

ADIMA ÇEKİLMİŞ KREDİ VAR MI? GENEL AÇIKLAMA

Gazetelerden haberlerden sürekli dolandırıcılık haberlerini görüp duruyoruz. 2 yıl önce kimliği çalışmış, hatta 3 – 4 tane adına kredi bile çekilmiş. Ama bundan haberi yok. En sonunda evine haciz memurları geldiğinde haberdar olmuş. Tabi bu sadece bir örnek. Durum böyle olunca da herkes ister istemez, acaba adıma kredi çekilmiş mi? sorusunu sormadan edemiyorlar. Bizlerde bu yazı ile aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmaya karar verdik?

ADIMA KREDİ ÇEKİLMİŞ Mİ? ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

Değerli okurlarımız, bu soruyu normal şartlarda sorgulayabileceğiniz özel bir link yok. Lakin alternatifler var. Hani tutup da ya banka banka dolaşacaksınız ve dilekçe ile başvuracaksınız ki bu yöntem ile işin içinden çıkamazsınız, yada findeks aracılığı ile bu sorunun cevabını alabilirisniz. Findeks sayesinde, açtığınız kaç tane kredi kartınız varsa ulaşırsınız. Kaçının şuan aktif olduğunu öğrenirsiniz. Hiç kullanmadığınız ve haberinizin olmadığı banka ve kredi akrtınız varsa hemen harekete geçersiniz.

Aynı şekilde şimdiye kadar almış olduğunuz kredileri, kaçını kapatmışsınız, kaçının halen taksidi ödeniyor? bunlara da ulaşabilirsiniz. Ha çekmediğiniz kredi varsa ve ekranda hali hazırda çekilmiş kredi gözüküyorsa, bu durumda da hemen banka başta olmak üzere yetkililere başvuruda bulunmanız gerekiyor. Ayrıca findeks risk raporunuzda, bankacılık adına aklınıza gelebilecek tüm hareketleri görebiliyorsunuz. Çek defterinizden tutunda kaç tane hesabınızın olduğuna kadar. Hatta hesaplarınızda kaç liranız var onuda görürsünüz.

FİNDEKS KREDİ NOTUMU NASIL SORGULARIM? KAÇ LİRA?

Findeks kredi notunuzu ve risk raporunuzu sorgulamak isterseniz, yine findeks’i kullanmanız gerekmektedir. olarak da KDV dahil 8,8 ödemeniz gerekiyor. Bunu kredi kartınız veya banka kartınız ile ödeyebiliyorsunuz. Sizlerde hemen risk raporunuzu öğrenip, kaç tane kredi borcunu var ve hangi bankalarda sorusunun cevabını öğrenmek istiyorsanız; BURAYI tıklamanız gerekecek. Tıkladıktan sonra karşınıza findeks ana sayfası çıkacak.

Sayfanın ortalarında şimdi findeks kredi notunu  öğren diye bir bölüm var. Vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranızı girdikten sonra doldurmanız için bir form açılacak. Burada kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz. Bir kaç basamaktan sonra ödemenizi de gerçekleştirdiyseniz karşınıza detaylı bilgileriniz gelecek. Ancak bu sayede adınıza açılmış ve sizin bilginiz dışında olan kredi olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Saygıdeğer okurlarımız, inşallah adınıza açılmış ne kredi nede kredi kartı vardır. Dediğim gibi ancak findeks aracılığı ile istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Yada Kredi Kayıt Bürosunda tanıdık birileri varsa bunu ücretsiz bir şekilde de öğrenebilirsiniz. Ha yoksada 8,85 TL çokta pahalı bir rakam değil. Ayrıca herkesinde kredi notunu öğrenmesi taraftarıyım. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ? 

Kredi Başvurusunda Kredi Notum 0 Sıfır Çıktı Ne Demek?

Konut kredisi Borç Transfer İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerini Aksatırsam Ne Olur?

Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin