Go to ...
İş Yeri Açmak İçin Kredi Nereden Bulunur?


İş yeri açma kredisi, işyeri için  kredi, İş yeri açmak için - Yaşınız olgunluğa ulaştı ve mesleğinizde de uzmanlaştınız. Artık kendi işimi açmalıyım diye düşünüyorsunuz ama ya cebinizdeki para açmayı düşündüğünüz işe yetmiyor yada mesleğiniz ile ilgili açmayı planladığınız bir iş yeri buldunuz ve bunu uzun vadeli olarak satın almak istiyorsunuz. Ama ne yapacağınızı kime gideceğinizi bilmiyorsunuz. Ama doğru yerde olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

İŞ YERİ AÇMA KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Üniversiteden de mezun olmuş olabilirsiniz. Bundan dolayı da kendi ihtisasınız ile alakalı bir iş yeri açmayı planlıyorsunuz ama cebinizde para yok. Acaba İş yeri açma için kredi veren bankalar var mıdır? Devletin desteklediği programlar var mıdır? diye düşünüyor ve nereye başvuracağınızı da tam olarak bilemiyorsunuz.Bizlerde bu sıkıntılarınızı ortadan kaldırma adına İş Yeri Açmak İçin Kredi Nereden Bulunur? sorusunu cevaplamaya çalışacağız.

İŞ YERİ AÇMA KREDİSİ VEREN KURUMLAR HANGİLERİDİR?

İşyeri açma kredisi veren kurum ve kuruluşları ikiye ayırabiliriz. Bunlar Devlet destekli yardımlar ve Faizli kredi veren bankalar dır. Şimdide bu kurumların kredi verme koşullarını teker teker inceleyelim.

KOSGEB İLE İŞ YERİ AÇMA KREDİLERİ

Kendi iş yerini açmak isteyen heyecanlı, istekli ve kararlı daha doğrusu ruha sahip vatandaşlarımız için devletimiz Kosgeb ile gerek hibe gerekse uzun vadeli ve faizsiz kredi olanaklarını ve imkanlarını sunuyor. Küçük çaplı işler için 50.000 TL Hibe (Karşılıksız) ve 100.000 TL de faizsiz kredi alabiliyorsunuz. Dilerseniz Kosgeb’ten 5 Adımda Kolayca Kredi Alma Yolları konulu yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

ŞEKERBANK İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

İlk tanıtımını yapacağımız banka şekerbank olacak. Şekerbank İş yeri Kredisi; Yatırım amaçlı olarak iş yeri (ofis, büro, dükkân, mağaza, muayenehane vb.) almak istiyorsanız Şekerbank İşyeri Kredisi’ne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca 120 aya kadar vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Satın alacağınız iş yerinin ekspertiz değerinin en fazla %50′sine kadar kredi kullanabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI İŞ YERİ MORTGAGE KREDİSİ DETAYLARI

Maksimum kredi vadesi 120 aydır. Kullandırım anında Banka’da geçerli olan Sabit Faizli İş yeri Mortgage faiz oranı uygulanmaktadır. Teminat olarak satın aldığınız iş yerinin ipoteği yeterlidir. Bu kredide kefil şartı aranmıyor. Kullanabileceğiniz kredi limiti alacağınız iş yerinin ekspertiz değerinin %100’üne kadardır.

ZİRAAT BANKASI İLE BİREYSEL İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

Bireysel İşyeri Kredisi; Yatırım amaçlı olarak iş yeri almak istiyorsanız bireysel iş yeri kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilmektedir. Kredi vadesi boyunca hayat, iş yeri ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır.120 aya kadar vade olanağı ile hemen iş yeri sahibi de olabilirsiniz. Bu kredide satın alacağınız iş yerinin ekspertiz değerinin en fazla %75‘i kadar kredi kullanabilirsiniz.  Başvurularınızı Zirrat Bankası Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HALKBANK İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

Tasarruflarınızla bir iş yeri almak istiyorsanız fakat bunun için yeteri kadar tasarrufunuz yoksa Halkbankası sizin için en uygun adreslerden bir tanesi olabilir. Halkbank İşyeri Kredisi; İş yerinin ekspertiz değerinin %50’si ile sınırlı olarak kullandırılmaktadır. Maksimum kredi vadesi 120 aydır. İş yeri kredileri, herhangi bir ticari faaliyeti bulunmayan gerçek kişilerin, ticari olmayan yatırım amacına yönelik (kiraya vermek) üçüncü şahıslardan satın alacakları iş yeri niteliğindeki gayrimenkullerin finansmanı için kullandırılan kredilerdir.

VAKIFBANK İŞ YERİ EDİNDİRME KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank İşyeri Edindirme Kredileri; Bankaca, ticari faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilere, işletme faaliyetlerini sürdürecekleri veya şirket faaliyetlerinde kullanılmak kaydıyla firma bünyesine katacakları büro, dükkan, mağaza, lojman, depo vb. gayrimenkullerin alımını finanse etmek amacıyla kullandırılan bir kredi türüdür. Yani bu kredi İş yeri (dükkan, fabrika vb.) alımlarındaki finansman ihtiyacını karşılar. Online olarak başvuruda bulunmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

FİNANSBANK İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

Finanasbank İşyeri Kredisi;  Finansbank işyeri kredisi ile iş yeri ekspertiz değerinin en fazla %75‘ine kadar; 120 ay vade ile ve çok uygun faiz oranları ile kendi iş yerinize sahip olabilirsiniz. İlgili krediyi sadece yeni iş yeri alımlarınız için ve TL olarak kullanabilirsiniz. Başvurularınızı şubelerden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınız için 0850 222 1 900 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

Cumartesi günü açık olan banka şubeleri

Ne kadar kredi alabilirim

En ucuz ve hesaplı ev kredisi veren bankalar

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞIR MISINIZ?

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin