Go to ...
En ucuz ve hesaplı ev kredisi veren bankalar


En ucuz ve veren bankalar- 724kredinotu.com‘un değerli okurları, sizlerde artık bir evim olsa da şu kira derdinden kurtulsam diye düşünüyorsanız belkide en doğru yazı üzerinde olduğunuzu beyan etmemiz gerekiyor. Zama zam her şeye zam. Derken bir bakıveriyorsunuz oturduğunuz eve vereceğiniz kira yerine konut alarak kira öder gibi ev sahibi olmak daha da avantajlı geliyor. Hiç olmazsa 5 yıl sonra oturduğum ev benim olur diyebiliyorsunuz.

EN UCUZ VE HESAPLI KONUT KREDİSİ VEREN BANKALAR GENEL BİLGİ

Bir çok sizleri ev sahibi yapa bilmek için konut kredilerini sizlerin beğenisine sunuyor. Tamda bu aşamada her şey iyi güzel ama hangi bankadan çekmeliyim veya hangi bankadan almak hesaplı olur gibi sorular hemen kafanızı kurcalayacaktır. Bundan dolayı da sizlere yardımcı olabilmek adına Bizlerde bugün En ucuz ve hesaplı veren bankalar konusunu işlemeye karar verdik. Dilerseniz ilk bankanın konut kredisi şartları ile yazımıza devam edelim.

YAPI KREDİ BANKASI KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Tanıtımını yapacağımız ilk banka yapı kredi bankası olacak. Yapı Kredi, 1944 yılında ’de bireylerin daha şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamak amacıyla Kazım Taşkent tarafından kurulan ’nin ilk özel bankasıdır. Temelinde ucuz konut edindirme olduğundan kredi şartları da gayet uygun. Konut kredisini %1,2 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. En fazla 120 ay vade ile konut kredisi kullandırımı yapılmaktadır. Konut kredilerinde kredi tutarı, satın alınacak evin ekspertiz değerinin en fazla %80’i oranındadır

Örnek ödeme planı:

100.000 TL krediyi 60 ay vade ve %1,2 faiz oranı ile alabilirsiniz. Toplam Masraf 1.313,38 TL ve Aylık Taksit Tutarı 2.297,89 TL dir. 

100.000 TL krediyi 120 ay vade ve %1,2 faiz oranı ile alabilirsiniz. Toplam Masraf 1.313,38 TL ve Aylık Taksit Tutarı 1.519,17 TL dir. Kredi Tahsis ücreti (500 TL), ekspertiz ücreti (508,38 TL), ipotek tesis ücreti (185 TL) ve yıllık DASK primi (120 TL) olarak toplam masraf içerisinde yer almaktadır.

GARANTİ BANKASI KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Köklü bir geçmişe sahip Garanti, konut sahibi olabilmeniz için mortgage kampanyaları ile sizleri banka şubelerine bekliyor. Bir çok kişi sayesinde ev sahibi oldu bile sıra sizde. Ayrıca  240 ay gibi uzun bir vade imkanını da sizlere sunuyor. Faiz oranı ise %0,99 dan başlıyor.

Örek ödeme planı:

100.000 TL krediyi 60 ay vade ve %0,99  faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 2.218,39 TL ve Toplam geri ödenecek tutar 133.103,10 TL dir. 

100.000 TL krediyi 120 ay vade ve %1,07   faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.483,69 TL ve Toplam geri ödenecek tutar 178.042,23 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 TL, Ekspertiz İşlem Avansı: 750 TL ve Taşınmaz Rehin Ücreti: 160 TL dir. Hayat sigortası da yaşa ve cinsiyete göre değiştiği için değişiklik gösterebilmektedir. 

QNB FİNANSBANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Finansbank; Standart Konut Kredisi, Enini Değiştiren Konut Kredisi, Artan Taksitli Konut Kredisi, Azalan Taksitli Konut Kredisi, peşinatsız %100 Konut Kredisi ve Kentsel Dönüşüm Kredisi seçenekleri ile sizleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu yazımızda Standart Konut Kredisi üzerinden ilerleyeceğiz. Kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Örek ödeme planı:

100.000 TL krediyi 60 ay vade ve %0,99  faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 2.218,39 TL dir. 

100.000 TL krediyi 120 ay vade ve %0,99  faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.427,78 TL dir. Ücretlere kredi tahsis masrafı (%0,5), ekspertiz ücreti (507TL) , ipotek tesis ücreti (120 TL) dahildir. DASK, konut sigortası ve yıllık hayat sigortası ortalama primleri dahil değildir.(100 m², 1.derece deprem bölgesi ve 2007 sonrası inşa edilmiş İstanbul’daki bir daire için ortalama DASK primi 153 TL ve ortalama konut sigortası primi 224 TL’dir. 100.000 TL 84 ay vadeli bir konut kredisi için 47 yaşındaki erkek bir müşteri için ortalama yıllık hayat sigortası primi 1.181 TL’dir ) Detaylı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

AKBANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Akbank da Sabit faizli, indirimli, peşinatsız, ara ödemeli, artan, balon ödemeli gibi bir çok ev kredisi kampanyasını içerisinde barındırıyor. Tabi ki bizlerde sabit faizli konut kredisi üzerinden yazılarımıza devam edeceğiz. Bu kredi Eşit taksitlidir, aylık ödemeler değişmez. Aylık sabit bir geliri olan maaşlı çalışanlar için mükemmel bir kampanya.

Örek ödeme planı:

100.000 TL krediyi 60 ay vade ve %1,06  faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.477 TL ve Toplam geri ödenecek tutar 178.562,54 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL, Diğer Ücretler 866,00 dir. Diğer ücretler : 116 TL Taşınır Taşınmaz Rehin ücreti ve 750 TL Ekspertiz ücreti toplamıdır.Ekspertiz ücreti avans olarak alınıp, gerçekleşen fatura tutarına gore tahsil edilir. Konut sigortası yıllık ortalama 180 TL, DASK prim ücreti yıllık ortalama 120 TL’dir. Konut sigortası ve DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²’ye göre değişiklik göstermektedir. Kredi Hayat Sigortası ortalama yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 13,82’si kadardır.

Sizler için en uygun konut kredisi veren bankaları tüm şart ve koşullarıyla birlikte bir araya getirmeye çalıştık. Bu yazımız sizler için güzel bir alternatif oluşturabilir. Ayrıca aşağıdaki konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

90000 tl konut kredisi 72 ay vadeli veren en hesaplı bankalar

80000 tl konut kredisi 72 ay vade ile çekmek istiyorum

Ölen kişinin konut ve taşıt kredisi borcu silinir mi?

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM