EMİNOTOMOTİV ile hayalinizdeki otomobili faizsiz alın

emin otomotiv, eminotomotiv sistemi, eminotomotiv sistemi nedir?, faizsiz araba- Sizin gibi değerli okuyucularımıza özel ve kaliteli yazılar sunmaya devam ediyoruz. En çok ve em fazla merak ettiğiniz konuları sizler için araştırıp hazırlayarak sade bir dil ile sunmaya çalışıyoruz. Her ne kadar eskilerde otomobiller birer lüks araç iken şimdilerde en zaruri ihtiyaç. Herkes bir otomobilinin olmasını istiyor ama otomobillerde ciklet değil ki marketten 3 kuruşa alalım.

EMİNTOTOMOTİV İLE FAİZSİZ OTOMOBİL GENEL AÇIKLAMA

Otomobiller pahalı birer araç. Bundan dolayıda araba alabilmek için paraya ihtiyaç duyuyoruz. İhtiyacımız olan para için de bankalara başvuruda bulunuyoruz. Bankalarda bu parayı bize vermek için düzenli gelirden tutunda kredi notuna kadar bir çok hususu önümüze dayıyor. Ayrıca yüksek faiz oranları da cabası. Özellikle hayatını dinimizin şartlarına göre yaşayan insanlar için faiz olmaması gereken bir durum. Bizlerde toplumun bu halini bildiğimizden bir öneri ve alternatif olması adına bugün eminotomotiv sistemini anlatmaya çalışacağız.

EMİNEVİM Faizsiz Ev Alma Fırsatı ile Sıcacık Yuvalarınız Olsun

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ NEDİR?

Eminotomotiv Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir. Sistem; faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği kişiden istediği otomobili alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminotomotiv sisteminin bir adı da “El Birliği Sistemi”dir.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ İLE NASIL OTOMOBİL SAHİBİ OLUNUR?

Eminotomotiv sistemiyle nasıl otomobil alırsınız maddeler halinde sıralayalım, Öncelikle otomobil alacak kişi ne kadarlık bir otomobil almak istediğini belirler. (Ör: 50.000 TL) Daha sonra kaç ay taksit yapılacağını belirtir. ( 20 aydan 40 aya kadar) Taksit sayısı çekilişli gruplarda, aynı zamanda o grupta kaç kişi olduğunu belirtir. ( 30 ay taksit = 30 kişilik grup) Her ay gruptaki kişilerin ödediği taksit bir otomobil parası eder.

Her ay havuzda toplanan bir otomobil parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişiye otomobil alınır. Tıpkı halk arasında yapılan altın günü gibi. Peşinatı düştükten sonra otomobilin fiyatı, direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ İLE OTOMOBİL ALMANIN AVANTAJLARI NELER?

Çok fazla avantajı bulunan bu sistemden önemli gördüklerimizi maddeler halinde sıralayalım, Taksitler faizsizdir. Organizasyon ücreti dışında fazladan herhangi bir ücret ödenmez. Bu sistemde faiz ödemeden ilk aylarda otomobil alma şansı vardır. Otomobilini bir müddet bekledikten sonra alacak olanlar o güne kadar yardım alır ve otomobilini daha ucuza mal eder. Türkiye’nin her yerinden, beğendiğiniz otomobili alabilirsiniz.Kendi birikiminizle alacağınız otomobili Eminotomotiv size daha kısa sürede teslim eder.

Bu sistem sizi tasarrufa yönlendirir. Taksitler otomobilinizi alana kadar düşer, otomobili aldıktan sonra borç bitimine kadar sabitlenir, hiçbir şekilde artmaz. İstediğiniz her an otomobilin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakamı alabilirsiniz.(Organizasyon ücreti iade edilmez) Eminotomotiv otomobilini alan kişinin borcu bitene kadar teslim edilen araca satılamaz koyar. Böylelikle bütün müşterilerinin hakkını korumuş olur.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ İLE TAKSİT ÖDEMEYİNCE NE OLUR?

Taksitler, her ayın 1’i ile 20’si arasında ödenmelidir. Müşteri, aylık ödemesi gereken taksitleri ödemez ya da geciktirirse iki farklı uygulama ile karşılaşır bunlardan birincisi, ödemediği ay kadar teslim tarihi ileri atılır. İkincisi ise ödenmeyen taksitlere küçük miktarda gecikme cezası yansıtılır.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ İLE ALINAN OTOMOBİLİN  BORCU VADESİNDEN ÖNCE KAPATILABİLİR Mİ?

Otomobilini teslim almış bir kişi dilediği zaman kalan borcunu kapatabilir. Bu işlem sırasında fazladan herhangi bir bedel ödemek zorunda kalmaz. Eminotomotiv Sistemi Her Türlü Araç İçin Kullanılabilir Mi ? Eminotomotiv sistemi ile otomobil ve ticari amaçlı iş makinaları dahil her türlü araç alınabilir. Alacağı aracın taksitlerini aylık olarak ödeyebilen herkes Eminotomotiv’in sunduğu imkanlardan yararlanabilir.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNİ DİĞER ARAÇ KREDİLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİK NELERDİR?

Birçok fark sayılabilir ancak bunların en başında; faizsiz bir sistem olması, her bütçeye göre seçenekler sunması, Türkiye’nin her yerinden otomobil alınabilmesi, otomobil alacak kişiye ödemelerinde kolaylıklar sağlamasını sıralayabiliriz.

TAKSİT DONDURMA VE SİSTEMDEN AYRILMA

Eğer taksitleri ödemekte zorlanıyorsanız veya bir kaç aylık maddi sıkıntıyla karşılaştıysanız öncelikle taksitlerinizi düşürmeyi öneriyoruz eğer bu yöntem ihtiyacınızı karşılamıyorsa taksitlerinizi dondurmayı öneriyoruz. Taksitlerinizi kaç ay dondurduysanız o kadar teslimatınızı ileri atmış olursunuz. Yaşadığınız maddi sıkıntı uzun süreli ise sistemden dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Ayrılma durumunda o güne kadar ödediğiniz taksitlerinizi ve peşinatınızı alarak sistemden ayrılabilirsiniz. Ayrılma işlemi yapan müşterimizin sisteme giriş yaparken ödediği katılım ücreti iade edilmez. Ayrılma işleminde müşteriye geri ödeme 3 ay ile 6 ay arasında Eminotomotiv’in belirleyeceği bir günde yapılır.

EMİNOTOMOTİV’DE SADECE ÇEKİLİŞLİ SİSTEM Mİ VAR?

Eminotomotiv’de 3 farklı sistem vardır çekilişe katılarak otomobil almak bunlardan sadece bir tanesidir. Bunun dışında çekilişe girmek istemeyenler için hiç peşinatsız vadenin ortasında otomobilin teslim edildiği teslim tarihinizi kesin olarak bildiğiniz “Vade Ortası Sistem” ve peşinatı olan müşterilerimizin otomobilini daha erken alacağı teslim tarihinizi kesin olarak bildiğiniz “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi” vardır.

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİNİN GÜVENCESİ NEDİR?

Eminotomotiv teminat sistemli çalışmaktadır. Satılamaz teminat sistemi, aracını alan her müşterinin aracın borcu bitene kadar satılamaz kaydının konmasıdır. Bu yöntemle diğer üyelerin hakkı da korunmuş olur. Eminotomotiv piyasada güven sağlamış bir firma olup yaklaşık 50.000 bireysel ve kurumsal referansa sahiptir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.