Go to ...
EMİNEVİM Faizsiz Ev Alma Fırsatı ile Sıcacık Yuvalarınız Olsun


Eminevim, faizsiz ev alma imkanı, eminevim nedir? Eminevim başvuru- Sevgili 724kredinotu.com‘un saygıdeğer okurları, bugün sizler için mükemmel bir yazı kaleme alıyoruz. Herkes bir evinin olmasını istiyor. Lakin cebinde parası olmadığı için ev sahibi olamıyor. Bunun için de belirli bir birikim yapıyorlar ama yinede istedikleri evi alabilecek kadar paraları olmuyor. Bankalara müracaat ettiğinizde de dünyanın faizini çıkarıyorlar. ise sizin yaşam felsefenize uymuyor.

EMİNEVİM İLE FAİZSİZ EV ALMA GİRİŞ GÖLÜMÜ

Ülkemizdeki bir çok insan dini vecibelerini yerine getirerek yaşamaya çalışıyor. Bundan dolayı da dinimizce haram kılındığından faize bulaşmak istemiyorlar. Bir kısım insanlarda bankaların yüksek faiz oranlarından şikayetçi.Hemen şunu da belirtelim bankalarda öyle her gidene kredi vermiyor. Dolayısıyla kredi notu düşük olandan tutunda geliri düşük olana kadar bir çok kimselerde maalesef konut kredisi alamıyorlar.

Hal böyle olunca da mecburiyetlerden bir sistem doğmuş. Bugün sizler için EMİNEVİM ile faizsiz ev fırsatı konusunu işleyeceğiz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini dilimizin döndüğü kadarıyla cevaplandıracağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu sistemin özelliklerine geçelim.

EMİNEVİM SİSTEMİ NEDİR?

Eminevim Türkiye’de ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirmiştir. Sistem; faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminevim sisteminin bir adı da Elbirliği Sistemidir.

EMİNEVİM SİSTEMİ SİSTEMİ İLE NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?

Eminevim sistemiyle nasıl ev alırsınız maddeler halinde sıralayalım, Öncelikle ev alacak kişi ne kadarlık bir ev almak istediğini belirler. (Ör: 80.000 TL) Daha sonra kaç ay taksit yapılacağını belirtir. ( 60 aydan 120 aya kadar) Taksit sayısı, aynı zamanda o grupta kaç kişi olduğunu belirtir. ( 60 ay taksit = 60 kişilik grup) Her ay gruptaki kişilerin ödediği taksit bir ev parası eder. Her ay havuzda toplanan bir ev parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişiye ev alınır. Tıpkı halk arasında yapılan altın günü gibi

Peşinatı düştükten sonra evin fiyatı, direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar. Bu sistemde ilk ay evini alan kişiler kiradan kurtulup kendi evlerine geçtikleri için kendinden sonra alacak gruptaki diğer kişilere bir miktar fazla ödeme yaparak yardımda bulunur. Çünkü evini ilk alan kişi gruptaki diğer kişilerin parasıyla ev almıştır ve henüz onlar kirada oturmaktadır. Yapılan kurada ilk aylarda evi çıkmayan kişiler ise kirada oturmaya devam ettikleri için kendisinden önce evini alanlardan bir miktar yardım alırlar. İlk alanlar evin değeri üzerinden ödedikleri yardımla bir miktar fazla ödeme yapar. Sırasını bekleyenler ise yardım aldıkları için evin değeri üzerinden daha az ödeme yapar.

Bu sistemde kişi evini alana kadar yardım aldığı için ödediği taksitler her ay düşer, evini aldıktan sonra ise kendinden sonra ev alacaklara yardım yapacağı için taksitleri bir miktar yükselir. Evini alan kişinin taksitleri bir miktar artar ve taksit bitimine kadar herhangi bir artış olmadan sabit ödeme yapar. Taksit sayısının yarısına kadar yapılan çekilişte evi henüz çıkmamış kişiler daha fazla bekletilmez ve tamamının evi taksit sayısının tam ortasında teslim edilir.

Yani hiç kimse taksit yarısından sonrasını beklemez. En son alan kişi taksit sayısının yarısında evini alır. Belirlenen kesin teslim tarihinde ev teslim edilir. Daha sonra müşteri; kalan taksitleri sabit bir şekilde, kendi evine geçerek öder.

EMİNEVİM SİSTEMİNDE TAKSİTLER ÖDEMEYİNCE NE OLUR?

Taksitler, her ayın 1’i ile 20’si arasında ödenmelidir. Müşteri, aylık ödemesi gereken taksitleri ödemez ya da geciktirirse iki farklı uygulama ile karşılaşır bunlardan birincisi, ödemediği ay kadar teslim tarihi ileri atılır. İkincisi ise ödenmeyen taksitlere küçük miktarda gecikme cezası yansıtılır.

EMİNEVİM SİSTEMİNDE ALINAN KONUTUN BORCU ERKENDEN KAPATILIR MI?

Evini teslim almış bir kişi dilediği zaman kalan borcunu kapatabilir. Bu işlem sırasında fazladan herhangi bir bedel ödemek zorunda kalmaz.

EMİNEVİM SİSTEMİNDE ALINAN KONUT KİRAYA VERİLİR Mİ?

Alınan evin tapusu müşterinin adına olacağından dolayı müşteri bu gayrimenkul üzerinde istediği gibi tasarruf edebilir. Kiraya verebilir veya başka şekilde kullanabilir. Yalnız borç bitimine kadar alınan eve satılamaz kaydı konulacağı için ev satılamaz. Eminevim Sistemi Her Türlü Gayrimenkul İçin Kullanılabilir mi?: Eminevim sistemi ile ev, arsa, iş yeri başta olmak üzere her türlü gayrimenkul alınabilir.

EMİNEVİM SİSTEMİNİN BANKADAKİ KONUT VE MORTGAGE KREDİLERİNDEN FARKI NEDİR?

Birçok fark sayılabilir ancak bunların en başında; faizsiz bir sistem olması, her bütçeye göre seçenekler sunması, Türkiye’nin her yerinden ev alınabilmesi, Kirada olanlar için yardım yapılması, ev alacak kişiye ödemelerinde kolaylıklar sağlamasını sıralayabiliriz.

TAKSİTLER DONDURULABİLİR Mİ?

Eğer taksitleri ödemekte zorlanıyorsanız veya bir kaç aylık maddi sıkıntıyla karşılaştıysanız öncelikle taksitlerinizi düşürmeyi öneriyoruz eğer bu yöntem ihtiyacınızı karşılamıyorsa taksitlerinizi dondurmayı öneriyoruz. Taksitlerinizi kaç ay dondurduysanız o kadar teslimatınızı ileri atmış olursunuz. Yaşadığınız maddi sıkıntı uzun süreli ise sistemden dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Ayrılma durumunda o güne kadar ödediğiniz taksitlerinizi ve peşinatınızı alarak sistemden ayrılabilirsiniz. Ayrılma işlemi yapan müşterimizin sisteme giriş yaparken ödediği katılım ücreti iade edilmez. Ayrılma işleminde müşteriye geri ödeme 3 ay ile 6 ay arasında Eminevim’in belirleyeceği bir günde yapılır.

TAKSİTLER SABİT Mİ? İLERİDE EKSTRA MASRAF ÇIKAR MI?

Taksitler evinizi alana kadar bir miktar yardım aldığınız için sürekli azalır. Evinizi aldıktan sonra ise sizden sonra ev alacak kişilere yapacağınız yardımlardan dolayı bir miktar yükselir ve borç bitimine kadar sabit bir şekilde ödeme yaparsınız, hiçbir şekilde yükselmez. Teslim tarihinizde tapu ve satılamaz masrafı dışında bir ödemeniz olmaz.

EMİNOTOMOTİV ile hayalinizdeki otomobili faizsiz alın

 

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin