Go to ...
Bonus Nedir?


Bonus nedir? ne demek? Bonus ayrıcalıkları, Bonus faiz ve ücretler- 724kredinotu.com‘un sevgili okurları bilgilendirici bir yazı ile karşınızdayız. Sakın bu yazıyı da nereden çıktı diye kızmayın çünkü bu konu google de oldukça fazla sorgulanan bir başlık. Hatta 10 yıldır bonus kullanıyorum ama bonusun ne demek olduğunu ne anlam ifade ettiğini bilmiyorum insan bile gördüm. Bilmemek ayıp değil, Öğrenmemek ayıp ata sözüne binaen, günlük dilde oldukça fazla kullanılan ama bilinmeyen bir hususa açıklık getirmek istedik.

BONUS NEDİR?

Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli olan Bonus ile binlerce Bonus Program Ortağındaki alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus’unuzla Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard / VISA / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonusla ister anında bedava alışveriş yaparsınız, isterseniz biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirirsiniz.

Bonus yaşamınızın her alanında size özel ayrıcalıklar ve kampanyalar sunar. Nakit ihtiyaçlarınızı ve ödemelerinizi kolaylaştıracak fırsatlarla en ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda Bonus’unuz yanınızda. Eğlenirken, alışveriş yaparken, seyahatteyken, hatta fatura ödemelerinizi yaparken. Artık bütün bu ihtiyaçlarınızla ve daha fazlasıyla Bonus’unuz ilgileniyor. Bonus Platinum’a özel Alışveriş Sigortası ile tüm alışverişlerinizi garanti altına alın.

BONUS AYRICALIKLARI

GarantiPay; BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır.  GarantiPay kullanılabilen bazı önemli iş yeri listesi; Gib.gov.tr, n11 app, Gittigidiyor app, Ciceksepeti.com, Etstur.com, Tekzen.com.tr, Yargici.com.tr, Matras.com, Defacto.com, Bambistore.com.tr vs. vs.

ACİL DURUM YARDIM HİZMETİ: Bonus MasterCard’ınız ile yurt dışında kartınızla ilgili acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Acil Durum Yardım Hizmeti’ni (MasterCard Global Service) aramanız yeterli. Amerika Birleşik Devletleri’nde acil durum için, 1-800-307-7309’u numarayı arayabilirsiniz. Yurt dışında Bonus Visa kartınızla ilgili acil ihtiyaç duyduğunuz her an Visa Küresel Kart Yardım Hizmeti’ni aramanız yeterli. Tüm dünya için geçerli telefon ve fax numaraları: Telefon: 001-303-967-1096, Fax: 001-303-967-1001.

GARANTİ ALIŞVERİŞ: Bonus’unuzla ister yurt içinden isterseniz yurt dışından, çiçekten kitaba, CD’den DVD’ye, ünlü ayakkabı markalarından ekonomik seçeneklere kadar alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Üstelik pek çoğundan bonus kazanmaya devam edebilirsiniz. Garanti Alışveriş’te Bonus Program Ortakları’nın sanal mağazaları yer alır. Yaptığınız alışverişlerde çeşitli promosyon, ve ekstra bonus kazanma şansını yakalarsınız. GARANTİ ALIŞVERİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

GARANTİ ASİSTAN: Garanti Asistan Türkiye Ülke Sınırları İçerisinde araç arızalandığında ya da kaza nedeniyle yolda kaldığında en yakın tamirhaneye çekilmesini sağlar. İkametgah adresinde meydana gelebilecek, kapsam dahilindeki; Dahili Tesisat Problemleri, Elektik Problemleri, Cam Kırılması gibi acil çözüm gerektiren sorunlarda; Olay başı azami 75 USD olmak üzere yılda 2 defa ücretsiz olarak yardım hizmetleri sağlanacaktır.

İkamet edilen evin anahtarının kaybedilmesi veya içeride unutulması ile ilgili hizmeti içerir. Dış cephe camlarına dışarıdan gelen darbelerden oluşan kırıklar ile ilgili hizmeti içerir. Kart Sahibinin tıbbi bir konu ile ilgili telefonla danışma hizmetinin 7/24 sınırsız olarak. Eve doktor ya da uzman hemşire gönderimi yapılır. Anne ve yeni doğan bebek servisi vardır. Bunlar dışında daha onlarca imkanı alabiliyorsunuz.

FAİZ VE ÜCRETLER

Akdi Faiz %2,02 dir. Dönem borcunuza minimum ödeme tutarı veya üstünde ödeme yaparsanız, kalan hesap bakiyesine bu faiz oranı uygulanır. Gecikme Faizi %2,52 dir. Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen aylık faiz oranıdır. Nakit Avans Faizi %2,02 dir. Kartınızla yaptığınız nakit çekim işlemleri için işlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar işletilecek aylık net faiz oranıdır.

Nakit Avans Ücreti – Yurt içi Yurt içi Bankamızdan %3,75 + 6 TL diğer bankalardan %3,75 +8 TL dir. Nakit Avans Ücreti – Yurt dışı Yurt dışı % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR dur. Limit Aşım Faizi %2,02, BSMV(Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) %5, KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15 dir. 

YILLIK ÜYELİK BEDELLERİ

Bonus Asıl Kart Ücreti 82,5 TL, Ek Kart Ücreti 41 TL dir. Bonus Gold / Bonus Plus /Altın Bonus: Asıl Kart Ücreti 95,00 TL, Ek Kart Ücreti 47,5 TL dir. Bonus Platinum/ Bonus Premium  Asıl Kart Ücreti 107,00 TL, Ek Kart Ücreti 53,5 TL dir. Bonus American  Asıl Kart Ücreti 107,00 TL, Ek Kart Ücreti 53,5 TL dir. Fenerbahçe Bonus/ GS Bonus/ BJK Bonus/ Trabzonspor Bonus Asıl Kart Ücreti 82,5 TL, Ek Kart Ücreti 41 TL dir.

Sevgili okurlarımız, bonusa dair tüm detayları sizler ile paylaşmaya çalıştık. Artık sizlerde bonus nedir? ne değildir? öğrenmiş oldunuz. Biz sonra ki yazımızda görüşürüz.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin