Go to ...
BKM Express Kampanyaları ile İndirimli Alışverişler


Bkm Express Kampanyalar, world, bonus, maximum, bkm expres kampanyası- BKM Expres’in tüm kampanya haberleri ile karşınızdayız. Türkiye’nin dijital cüzdanı olan BKM Ekpress ile tüm bankalar çalışır hale geldi. Bir çok ünlü markada bu sistem üzerinden sizlere indirim imkanı sunuyor. Bizlerde bkm express ile hangi marka hangi kampanyayı sunuyor? Bunları bir araya getirerek sizlere sunmak istedik. Dilerseniz ilk kampanya fırsatı ile yazımıza devam edelim

BKM EXPRESS TOTAL KAMPANYA

19 Aralık 2016 ile 19 Şubat 2017 tarihleri arasında TOTAL Mobil uygulaması ile BKM Express ile yapılan 75 TL alışverişlerde 25 TL indirim kazanıyorsunuz. Ödemenin TOTAL Clup Card sahibi olmanız gerekiyor. Bu fırsattan toplamda 3 defa yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca yine toplamda kazanabileceğiniz indirim tutarı 75 TL dir.

BKM EXPRESS MARKAFONİ KAMPANYA

19 Aralık 2016 ile 19 Şubat 2017 tarihleri arasında markafoni.com ile yapacağınız 25 lira ve üzerindeki harcamalarınızda 25 lira kazanabiliyorsunuz. Ödemenizi yaparken BKM Express üyesi olmanız gerekiyor. Kazandığınız indirimleri 27 Aralık – 5 Ocak 2017 tarihinde 50 lira ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz.

BKM EXPRESS McDONALD’S KAMPANYA

McDonald’s da 1 Big Mac Menü alan, 1 Big Mac Menü hediye. Bu kampanya 15 Aralık 2016 ile 15 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ödemenin BKM Expres İle yapılması gerekiyor. Bu kampanyanın orta boy ürünler için geçerli olduğunuz da söylememiz gerekiyor.

BKM EXPRESS KAMİL KOÇ KAMPANYA

Kamil koç mobil uygulama üzerinden 40 lira ve üzeri bilet satın alırsanız 20 lira da indirim kazanıyorsunuz. Tabi ödemelerin BKM Express ile yapılması gerekiyor. Kampanya 1 Aralık 2016 tarihinde başlayıp 31 Aralık 2016 tarihinde son buluyor. www.kamilkoc.com.tr üzerinden alışveriş yapmanız gerektiğini unutmayın.

BKM EXPRESS GİTTİGİDİYOR KAMPANYA

GittiGidiyor Gardrops mağazasında 100 lira ve üzeri alışverişlerde 25 lira anında indirim kazanıyorsunuz. Bu kampanyanın son başvuru tarihi 31 aralık 2016 tarihidir. Bir kişi sadece1 defa yararlanabiliyor. Ödemelerin BKM Expres tarafından yapılması şart. Bunu da belirtelim hemen. Kazandığınız para indirim ile altın ve ziynet eşyası alamıyorsunuz.

BKM EXPRESS FİNDEKS KAMPANYA

Sizlerde BKM Express ile findeks kredi notunuzu ve risk raporunuzu 1 liraya öğrenebilirsiniz. Bu kampanyadan yalnızca bir defa yararlanılabiliyor. Bu kampanyanın som bitiş tarihi 31 aralık 2016 dır. Sizlerde kredi çekmeyi düşünüyorsanız 9 TL verip de kredi notunuz öğreneceğinize 1 lira ile bu işi çözebilirsiniz.

BKM EXPRESS DİĞER KAMPANYALAR

GETİR: Getir den yapacağınız alışverişlerde 30 liralık harcama yaparsanız 10 lira da indirim kazanıyorsunuz. Sinemia: BKM Express ile sinemia biletleri %25 indirimli. BiTaksi: BKM Express ileilk yolculuğunuz 1 liradır. 1V1Y: 150 lira ve üstü harcamalarınızda 30 lira indirim kazanabiliyorsunuz. Kapgel: Kapgel den 30 lira alışverişlerde 15 lira da indirim kazanıyorsunuz. Ödeal: çdealda yapacağınız alışverişleri BKM express ile gerçeleştirin %10 iade alın.

BKM Express Dijital Cüzdanınız

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin