Go to ...
Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum


Acil nakit lazım, acil para lazım kredi çekemiyorum, acil para nasıl bulabilirim: Çok acil para bulmam lazım ne yapmalıyım? gibi sorularınızın olduğunu biliyoruz. Bundan gerekli araştırmaları yaparak bu özel yazıyı derledik. Ekonomiye ve finans konularına hakim olan ve bu konulara yeni bir nefes katacak olan 724kredinotu.com olarak yine sizlere ışık tutmaya ve doğru yol göstermeye devam edeceğiz.

ACİL PARA LAZIM KREDİ ÇEKEMİYORUM ÖN AÇIKLAMA

Para, para, para varlığı bir dert yokluğu yara… Dünya ekonomisinde kapitalizm hakim ve para en büyük alım gücünü oluşturuyor. En ufak ihtiyacımızı dahi para olmadan elde edemiyoruz. Bizim de ihtiyaçlarımız hani öyle yenilir yutulur cinsten değil. Ev, araba, yat, kat, iş vs. vs. bir çok ihtiyacımız oluyor ve cebimizde de bunları karşılayacak para olmadığından mecburen bankalara müracaat ediyoruz ama bankalarda kredi notu ve gelir belgesi gibi faktörlerden dolayı ihtiyacımız olan parayı vermiyor.

ACİL PARA NEREDEN BULABİLİRİM?

Bankalar acil ihtiyacımız olan parayı vermediğinden bizlerde boş durmayacağız elbette. Bizim de yapacağımız bazı yöntem ve basamaklar bulunuyor. İşte böyle durumlarda acil para ihtiyaçları için çözüm yollarını aşağıda maddeler halinde bulabileceksiniz. Dilerseniz bir an önce bu maddeleri inceleyelim.

ACİL PARA İHTİYACI İÇİN AKRABA VE ARKADAŞLAR

Sevgili okurlarımız, sizlerde acil nakit ihtiyacı duydunuz ve bankalar size bu parayı vermedi. Hemen yapmanız gereken yer eş, dost ve akrabalardır. İlk olarak buralardan para bulmaya çalışın ki ne faiz derdi nede hemen ödeme sıkıntınız olsun. Ayrıca ele muhtaç hale de gelmezsiniz. Bundan 30 yıl öncesine kadar bu madde en fazla tercih edilen yöntemmiş. Eğer çevremde hiç kimse bana borç para vermiyor diyorsanız da bir sonraki başlığımıza geçebilirsiniz.

İPOTEK İLE ACİL PARA

Bankalar sizi gelir belgeniz olmadığından dolayı geri çevirmiş olabilir ama teminat gösterebileceğiniz gayrimenkulleriniz var ise bankalarda bunlara ipotek koydurarak değerinin %5o sine kadar kredi alabilirsiniz.

NAKİT AVANS İLE ACİL PARA

Kredi kartlarının acil nakit avans özelliklerinin olduklarını unutmayınız. Ufak acil para ihtiyaçlarınızda kredi kartlarınıza başvurabilirsiniz. Elinizde kaç tane kredi kartı var bilmiyorum ama bir kaç tane kredi kartı acil nakit ihtiyaçlarınızı çözebilir. Karttan çektiğiniz parayı da ufak faiz ile bir sonraki ay ödeyebilirsiniz.

Sizinde elinizde fazladan eviniz, arabanız veya arsanız olabilir. Ayrıca bir işletmede işetiyor ve oldukça uygun fiyata bir mal denk getirdiğinizden acil paraya ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. İşte böyle durumlarda arabanızı piyasanın aktında bir fiyata bırakarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Zaten maldan  elde edeceğiniz kar arabadan ettiğiniz zararı misliyle karşılayacaktır.

SENET İLE BORÇ PARA

Acil para için bir diğer yol da senet ile borç para almaktır. Senet derken de tefecilerden bahsetmiyorum. Bunun da altını çizmek isterim. Büyük şehirlerde neredeyse kurumsallaşmış ve senet ile borç para veren finans kuruluşları oluyor. Buraları tercih edebilirsiniz. Tabi şart ve koşullarını iyi değerlendirmenizi öneririz.

2. EL EŞYA SATIŞI

Sizlerde evinizde fazladan duran lcd led tv lerinizi, notebook ve akıllı telefonlarınızı sahibinden.com ve letgo gibi platformlarda değerinin altında bir rakama bırakabilir ve böylece hızlıca bir para akışı da sağlayabilirsiniz.

Saygıdeğer okurlarımız, sizlere acil para bulma yol ve taktiklerini bildirmiş olduk. Sizlerinde acil nakit ihtiyaçlarında bu maddeler oldukça işinize yarayacaktır. Bu konu dışında dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

Kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim

Kredi notu sorgulama, kredi notumu nasıl öğrenirim

Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir mi

Ölen kişinin kredi ve kredi kartı borçları ne olur?

RİCA ETSEM BU YARARLI YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Etiketler:, , , ,

7 Responses “Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum”

  1. Ayhan
    16 Temmuz 2017, 14:53

    Bir bankaya 12000 civarında kredim var 10 aydır düzenli ödüyorum. Kredi notum 1360 civarlarında bu borcu kapatıp 13000 civarında nakite ihtiyaç ım var bu krediyi çekip diğer kredi borcundan ödeyip bi bankada toplamak istiyorum yani 25000 26000 TL civarında bi kredi kullanmak istiyorum yardımcı olabilir isiniz kredi kullanabilirmiyim

  2. Adem
    21 Nisan 2017, 22:17

    Çok acil 5-10 Bin TL ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin