Go to ...
50.000 tl taşıt kredisi 48 ay vadeli veren en hesaplı bankalar


48 Ay vadeli  , taşıt , 50 bin lira en taşıt kredisi veren bankalar- Araba alacaklar buraya toplanalım. Artık param yok, birikmişim yok derdine son. Düzenli bir geliriniz varsa, notunuz iyiyse ve kredi sicilinizde iyiyse doğru yerdesiniz demektir. Arabasızlık sizin de mi canınıza tak etti? O halde daha fazla beklemenize gerek yok. Bu dünyada kimse kimseye bedavadan mal mülk vermiyor. Durum böyle olunca da kredi çekmez kaçınılmaz oluyor.

48 AY VADELİ 50.000 TL TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKALAR

Sizlerde kredi çekerek hayalinizdeki arabaya kavuşabilir ve özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Ailenizin canımı sıkıldı? atlayın arabaya bir gezinti yapın. Şehir dışı işiniz mi çıktı? arabanız altınızda. Dilediğiniz zaman gidebilirsiniz. yağmur çamur da yürüme derdine son. Sizler şimdi doğal olarak nasıl olacak bu iş diye soracaksınız? Az biraz dişinizi sıkacak ve taşıt kredisi alacaksınız. Bugün sizler için 48 ay vade ile 50 bin lira taşıt kredisi veren en bankaları anlatmaya çalışacağız.

Özellikle çift maaş alanlar için 50 bin liranın ödemesi de rahat ve kolay olacaktır. Yada tek başına çalışan ve geliri yüksek olanlarda bu krediyi düşünebilirler. Arzu ederseniz ilk bankanın maliyet hesaplaması ile yazımıza devam edelim.

48 AY VADELİ 50.000 TL ODEABANK TAŞIT KREDİSİ

Odeabank %1,15 faiz oranlı 50 bin lira krediyi 48 ay vade imkanı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.431,40 TL, Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarınız 68.706,84 TL dir. Kredi tahsis ücreti 262,50 TL ve efektif yıllık faiz oranı ise %18,2178 dir. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunuyor. Ayrıca zorunlu trafik sigortası ve kaskonun yapılması gerektiğini de unutmayınız.

48 AY VADELİ 50.000 TL İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

İş Bankası %1,20 faiz oranlı 50 bin lira krediyi 48 ay vade imkanı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.450,01 TL, Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarınız 60.600,48 TL dir. Kredi tahsis ücreti 262,50 TL ve efektif yıllık faiz oranı ise %19,0618 dir. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunuyor. Kasko ise 1.380 TL dir. Ayrıca zorunlu trafik sigortasının yapılması gerektiğini de unutmayınız.

48 AY VADELİ 50.000 TL AKBANK TAŞIT KREDİSİ

Akbank %1,09 faiz oranlı 50 bin lira krediyi 48 ay vade imkanı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.409,24 TL, Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarınız 67.643,59 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL ve efektif yıllık faiz oranı ise %17,1959 dir. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunuyor. Kasko ise ortalama olarak 1.000 TL dir. Ayrıca zorunlu trafik sigortasının yapılması gerektiğini de unutmayınız.

48 AY VADELİ 50.000 TL GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

 %1,44 faiz oranlı 50 bin lira krediyi 48 ay vade imkanı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.541,19 TL, Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarınız 73.977,49 TL dir. Kredi tahsis ücreti 262,50 TL ve Yıllık faiz oranı ise %23,1909 dir. Hayat sigortası 500 TL dir. Kasko ise ortalama olarak 1.300 TL dir. Ayrıca zorunlu trafik sigortasının yapılması gerektiğini de unutmayınız.

48 AY VADELİ 50.000 TL QNB FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ

Qnb Finansbank %1,19 faiz oranlı 50 bin lira krediyi 48 ay vade imkanı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.446,27 TL, Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarınız 69.420,96 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunuyor. Ayrıca zorunlu trafik sigortası ve kaskonun yapılması gerektiğini de unutmayınız.

48 AY VADELİ 50.000 TL DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ

Denizbank %1,19 faiz oranlı 50 bin lira krediyi 48 ay vade imkanı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.446,27 TL, Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarınız 69.421,18 TL dir. Kredi tahsis ücreti 262,50 TL ve Yıllık faiz oranı ise %18,89 dur. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunuyor. Ayrıca zorunlu trafik sigortası ve kaskonun yapılması gerektiğini de unutmayınız.

Sevgili okurlarımız, sizlerde 0 km, güzel ve konforlu bir araba sahibi olmak isterseniz artık hangi bankadan kredi alacağınız kafanızda biraz daha canlandı herhalde. Zira 6 bankanın 48 ay vade ve 50 bin lira için sizlere ne gibi bir teklif sunduğunu tek bir yazıda görmüş oldunuz. Herkes kendine göre değerlendirip, en doğru ve hesaplı bankayı tercih edebilirler. Ayrıca aşağıda farklı kredi haberlerinden oluşturduğumuz konu galerimizi de incelemenizi özellikle tavsiye ederim

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM ARKADAŞLARINIZI VE DOSTLARINIZN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ HESAPLARINIZDAN BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli En Düşük Faizli 30.000 TL Taşıt Kredileri Burada

Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma

En Uygun Kar Oranlı Taşıt Finansmanı Veren Katılım Bankaları

0 km veya ikinci el taşıt kredisi alırken nelere dikkat edilmeli?
PAYLAŞIM

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM