Go to ...
5.000 TL Peşinatla Fiat Doblo yada Fiorino Alma Fırsatı Sizi Bekliyor


Fiat Kredisi, Fiat Fiorino Kredi , 48 Ay vadeli Hesaplı Kredi- Arkadaşlar, Allah’a şükür kendimize ait bir iş yerimiz var. Mahallemizin Mehmet Ustasıyım. Şükür işler fena değil. Lakin Elimde şuan şahin marka bir araba var ve benim işlerimle örtüşmüyor. Tamir için gelen parçaları bununla taşıyamıyorum. Yada gelen siparişleri şimdi kullandığım araç ile sevkiyatını gerçekleştiremiyorum. Anlayacağınız bana ticari kullanımlı bir araç lazım.

FAZLA PEŞİNATIM YOK, TİCARİ ARABA SATIN ALMALIYIM

Bu arabamı satacağım. Elimde çok peşinatım yok. Ama aylık gelirim fena değil. Bu açıdan ticari bir araba . Hatta bu sayede işlerim daha da fazla artacak. Bankalara baktığımda alacağımız arabanın %70’i oranında kredi verdiklerini gördüm. Bu kadar peşinatım yok. Bu noktada bana yardımcı olursanız, duacınız olurum. Bana önerebileceğiniz araç kampanyası var mıdır? Arkadaşıma sorduğumda bana güldü de. Son çare olarak sizlere sormak istedim.

FİAT’A BİR GÖZ ATIN DERİM BEN

Değerli dostlarımız, peşinatınız az diye bir kenara çekilmenize gerek yok. Yukarıdaki gibi araştırma yapan, herkes kazanacaktır. Bankalar dediğiniz gibi alınan arabanın değerinin %70’ine kadar kredi sağlıyor. Buda elinde peşinatı olmayan, yada az olan kişiler için büyük sıkıntı doğuruyor. Lakin fiat bu durumda olanlar için özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bizlerin de size önerebileceğimiz kampanyalardan bir tanesi. Bu açıdan Fiat’a bir göz atmanızda fayda var.,

5.000 TL PEŞİNATLI FİAT DOBLO VEYA FİORİNO KAMPANYASI

Fiattan süper bir kredi kampanyası geliyor. Sonunda aracınıza kavuşabiliyorsunuz. Üstelik oldukça bir peşinat ile. Aylık taksit miktarları oldukça makul. Faiz oranı da düşük seviyelerde. Anlayacağınız şartlar sizden yana. Peki hangi araçları satın alabiliyorsunuz? onu da hemen belirtelim. Doblo Comby Easy 1.3 MJet 90 HP 2017 ve Fiorino Pop 1.3 Mjet 75 HP 2017 dir. Peki ödeme koşulları ve şartları nasıl olacak? Şimdide bu hususlara değinelim ve detaylandıralım.

DOBLO COMBY EASY 1.3 MJET 90 HP 2017 ÖDEME KOŞULLARI

Doblo almaya karar verdiniz. Şimdide de ödeme yapacaksınız sıra bunu hesaplamaya geliyor. Bizlerde bu hesaplamaları sizler için gerçekleştirmeye çalıştık. Öncelikle alacağınız aracın bedelinin 59.950 TL olduğunu belirtelim. Tabi sizin ödeyeceğiniz peşinat 5.000 TL olacaktır. Düşük peşinat ile doblo alabiliyorsunuz. Sizin için belirlenen faiz oranı da ,16 dır. Çekeceğiniz kredi ise 54.950 TL dir. 48 Ay vade ile yapacağız.

Belirtilen faiz oranı ve vade sayısına göre aylık ödemeniz gereken taksit miktarınız 1.519 TL olacaktır. Bu arada aylık maliyet oranınız %1,28 olacak. Yıllık maliyet oranı ise %20,94 olacaktır. Bu hesaplamanın taksitli kullanım için geçerli olduğunu belirtelim. Kredi tahsis ücretinin ise 690 TL olduğunu belirtelim. Maliyet oranlarına vergiler, fonlar ve tahsis ücreti de dahildir.

FİORİNO POP 1.3 MJET 75 HP 2017 ÖDEME KOŞULLARI

Şimdide fiorino alacaklar için hesaplama yapalım isterseniz. Burada da düşük peşinat ile bu krediyi alabiliyorsunuz. Peşinatınız 5.000 TL oluyor. Alacağınız aracın fiyatı da 53.400 TL dir. Peşinat düştükten sonra çekeceğiniz kredi 48.400 TL olacaktır. Bu krediyi toplam 48 ay da alıyorsunuz. Sizler için sunulan faiz oranı ise %1,14 oluyor. Şimdi bu şartlarda ödemeniz gereken aylık taksidiniz ise 1.331 TL olacaktır. Aylık maliyet oranınız %1,26 olarak hesaplanmıştır.

Yıllık maliyet oranınız ise %20,66 dır. Bu hesaplamalar ticari taksitli alımlar için geçerlidir. Maliyet oranına 690 TL olan tahsis ücreti ve vergiler dahildir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Sevgili okurlarımız, dilerseniz peşinatınızı artırabilirsiniz. Bunun dışında vade sayınızı da 18 ay ile 48 ay arasında yapabilirsiniz. Anlayacağınız ödeme şartlarınızı siz seçebilirsiniz. Bu arada Fiat ve KOÇ kampanyada dilediği gibi değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle.

BU YAZIMIZI TWİTTER VE FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

20.000 tl taşıt kredisini 48 ay vadeli ne kadar öderim

40.000 tl taşıt kredisini 48 ay vade ile çekmek istiyorum

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin