Go to ...
48 Ay Vadeli Düşük Faizli 30.000 TL İhtiayç Kredisi


48 Ay Vadeli Düşük Faizli 30.000 TL İhtiayç Kredisi: Sizlerde En ve en düşük faizli ihtiyaç kredisini mi arıyorsunuz? Sizler için araştırarak yazdığımız bu yazı derdinize derman olabilecek güçte. Adeta deniz feneri misali sizlere yol göstererek en doğru bankadan almanıza yardımcı olacak. Bunda dolayı da kredi çekmek için de diğer bankaları görmeden önünüze gelen ilk bankadan kredi çekmeyin.

48 AY VADELİ 30.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Malumunuz önceleri ihtiyaç kredileri 36 ay vade ile çekilebiliyordu. Lakin yapılan yeni düzenleme ile sayısı yani vade sayısı 48 aya çıkarıldı. Bu karar alınalı daha bir ay daha olmadı ama bankaların çoğu kredi vade üst limitlerini 36 aydan 48 aya revize etti. Sizlerde acil olarak kredi ihtiyacı duyuyorsanız ve bunu da uzun vade ile yavaş yavaş ödemek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir çok bankanın kredi koşullarını aynı anda görebilirsiniz. Arzu ederseniz ilk bankanın faiz koşulları ile yazımıza devam edelim.

48 AY 30.000 TL  DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Sevgili okurlarımız, ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz adına ilk tanıtımını yapacağımız banka oluyor. Denizbank 30.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve ,59 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Bu krediyi alırsanız Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 959,84 TL dir. Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarı 46.071,97 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 157, dir. Sigorta prim hesaplamalarında örnek olması açısından 35 yaşında bir erkek için, 1.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede hayat sigortası primi 3.37 TL’ dir.

 48 AY 30.000 TL YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Şimdide Yapıkredi’nin sizlere sunduğu kredi teklifini inceleyelim. 30.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,33 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 899,41 TL dir. Toplamda ise geri ödenecek kredi tutarınız 43.171,86 TL olarak hesaplanmıştır. Bireysel kredi açılış ücreti 150,00 TL ve BSMV ise 7,50 TL dir. Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmişdir. Ayrıca krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” dahil edilmemiştir.

48 AY 30.000 TL  ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Odeabank ciddi manada tercih edilen bankların arasında yer edinmeye başladı. Odeabank da sizlere 48 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile 30.000 TL ihtiyaç kredisi veren bir başka banka. Aylık Taksit Tutarı 950,4 TL dir. Toplamda ise geri ödenecek kredi tutarı 45.619,37 TL olarak hesaplanmışdır. Kredi Tahsis Ücreti 157,5 TL, Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti 83 TL dir. Anlayacağınız toplam masrafınız 240,5 TL olacaktır.

48 AY 30.000 TL  GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Garanti Kredi noktasında en fazla tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Garanti bankası 30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,27 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 885,77 TL dir. Toplamda ise ödenecek kredi miktarı 42.517,04 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti 150,00 TL ve Sigorta tutarı ise 300,00 TL dir.

48 AY 30.000 TL  FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Finansbank’da ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Finansbank 30.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Bu krediyi çekerseniz aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 870,00 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek kredi miktarı 41.760,00 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 150,00 TL ve Hayat Sigortası (Hayat sigortası primi müşterilerin demografik bilgilerine bağlı olarak değişkenlik göstermekte olup, maliyet hesaplamasına dahil edilmemiştir.) ise 524,00 TL dir.

Sevgili dostlarımız, sizler ile büyük bankaların kredi faiz oranlarını ve diğer şartlarını paylaşmaya çalıştık. Bu şartlara göre size uygun olan bankaları bir kenara koyabilir ve banka şubelerinden de daha da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu yazı dışında aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

70000 tl konut kredisi 72 ay olursa ne olur

60000 tl konut kredisi 72 ay ne kadar öderim

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin