Go to ...
20.000 tl taşıt kredisini 48 ay vadeli ne kadar öderim


48 ay vadeli 20 bin tl taşıt kredisini en düşük faizli veren bankalar- Bugün çok özel taşıt kredisi haberleri yapmaya devam ediyoruz. Araba herkesin ihtiyacı. Herkes, güzel, modelli ve sıkıntı vermeyecek bir arabasının olmasını istiyor. Bundan dolayıda paralar biriktiriliyor ve bir araba almak istiyoruz. Sıkıntısız bir şekilde uzun yıllar binmek istiyoruz. Lakin biriktirilen paralar bir arabaya tam anlamıyla yetemeyebiliyor. Daha doğrusu istediğimiz aracı almaya cebimizdeki yetmiyor.

48 AY VADELİ 20.000 TL TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKALAR

Doğal olarak da taşıt kredilerine yöneliyoruz. Sonuç itibariyle güzel bir işimiz var. Çekeceğimiz krediyi de uzun vadeye yaydık mı güzel bir şekilde araba taksitlerimizi öderiz. Paralarınızı kontrol ettiğinizde eksiğiniz ise 20 bin lira kadar olduğunu gördünüz. Şimdi bu aşamada hangi bankadan 20 bin lira kredi çeksem diye düşünmeye başladınız. Dilerseniz bu işlemi kısaltalım. Sizler içi  ülkemizde en fazla tercih edilen bankaların 20 bin lira 48 ay vadeli kampanyalarını hazırladık.

48 AY VADELİ 20.000 TL İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

20 bin lira taşıt kredisinde 48 ay vade ve %1,20 faiz oranınız sizlere sunan iş bankası; aylık taksit tutarı olarak da 580 TL’yi belirlemiş. Kredi Tahsisi ücreti 105 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 27.840,00 TL dir. Kasko ve Sigorta 1.380 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise 19,0614 dür.

48 AY VADELİ 20.000 TL QNB FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

20 bin lira taşıt kredisinde 48 ay vade ve %1,19 faiz oranınız sizlere sunan qnb finansbank; aylık taksit tutarı olarak da 578,5’yi belirlemiş. Kredi Tahsisi ücreti dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 27.768,48 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında trafik sigortası ve Kasko da yaptırma durumundasınız.

48 AY VADELİ 20.000 TL ODEABANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

20 bin lira taşıt kredisinde 48 ay vade ve %1,15 faiz oranınız sizlere sunan odeabank; aylık taksit tutarı olarak da 572,56 TL’yi belirlemiş. Kredi Tahsisi ücreti 105 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 27.482,75 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında trafik sigortası ve Kasko da yaptırma durumundasınız. Yıllık Efektif Faiz Oranı %18,2178 dir. 

48 AY VADELİ 20.000 TL DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

20 bin lira taşıt kredisinde 48 ay vade ve %1,19 faiz oranınız sizlere sunan denizbank; aylık taksit tutarı olarak da 578,51 TL’yi belirlemiş. Kredi Tahsisi ücreti 105 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 27.768,46 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında trafik sigortası ve Kasko da yaptırma durumundasınız. Yıllık Efektif Faiz Oranı %18,89 dir. 

48 AY VADELİ 20.000 TL AKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

20 bin lira taşıt kredisinde 48 ay vade ve %1,09 faiz oranınız sizlere sunan akbank; aylık taksit tutarı olarak da 563,70 TL’yi belirlemiş. Kredi Tahsisi ücreti 100 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 27.057,44 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Kasko ise 1.000 TL civarlarındadır. Bunun dışında trafik sigortası da yaptırma durumundasınız. Yıllık Efektif Faiz Oranı %17,1959 dir. 

48 AY VADELİ 20.000 TL GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

20 bin lira taşıt kredisinde 48 ay vade ve %1,44 faiz oranınız sizlere sunan garanti bankası; aylık taksit tutarı olarak da 616,48 TL’yi belirlemiş. Kredi Tahsisi ücreti 105 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 29.590,89 TL dir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Kasko ise 1.300 TL civarlarındadır. Bunun dışında trafik sigortası da yaptırma durumundasınız. Yıllık Efektif Faiz Oranı %13,1909 dir. 

Yine bir yazının sonuna gelmiş olduk. Sizlere de 20 bin lira lazımsa hesaplamaları güncel bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık. Sizlerde kendinize göre en uygun olan bankayı seçebilirsiniz. Bizden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşuncaya dek hoşçakalın. Son olarak aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizde farklı taşıt kredisi hesaplamalarına da ulaşabilirsiniz.

40.000 tl taşıt kredisini 48 ay vade ile çekmek istiyorum

50.000 tl taşıt kredisi 48 ay vadeli veren en hesaplı bankalar

48 Ay Vadeli En Düşük Faizli 30.000 TL Taşıt Kredileri Burada

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin