Go to ...
10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ile En uygun faizli hangi bankalar veriyor


48 ay vadeli 10.000 tl ihtiyaç kredisini en uygun faizli ve faizli - Maşallah 10 bin lira her derdimize deva oluyor. öyle bir mübarek para ki çeyiz tamamlamadan tutunda araba almaya, oradan tutunda ufak çaplı iş kurmaya kadar herkese yarayan bir para. Kim neder bilmem ama orta direk aileler için bulunmaz bir kaftan. Bundan dolayı da bizde 10 bin lira hangi bankadan alınır sorusunu cevaplandırma adını bu yazıyı derledik.

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ 48 AY VADE İLE VEREN BANKALAR ÖN BİLGİ

Saygıdeğer okurlarımız, bugün sizler için  10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ile En uygun faizli hangi bankalar veriyor bu hususa değineceğiz. Çünkü bazen gerek faiz oranları gerekse ekstra ücretler nedeniyle bir bakıveriyorsunuz bir bankadaki kredi ile diğer bankadaki kredi arasında dağlar kadar fark oluyor. Bizlerde zarara girmemeniz ve en doğru bankadan kredi çekebilmeniz adına bir çok bankanın kredi koşullarını bir araya getirmeye çalıştık.

48 AY 10.000 TL YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İlk tanıtımını yapacağımız banka . Yapı Kredi Bankası 10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,36 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 302,09 TL dir Toplamda ise geri ödenecek kredi tutarınız 14.500,52 TL olarak hesaplanmıştır. Bireysel kredi açılış ücreti 50,00 TL  ve BSMV ise 2,50 TL dir. Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” dahil edilmemiştir.

Kırmızı Kalem Yiyenler Kredi Çekebilir mi? TIKLA!!!

48 AY 10.000 TL FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Finansbank da yaptığı kredi kampanyaları ile yanınızda olmaya devam ediyor. Finansbank 10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Bu krediyi çekerseniz aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 290,00 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek kredi miktarı 13.920,00 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL ve Hayat Sigortası (Hayat sigortası primi müşterilerin demografik bilgilerine bağlı olarak değişkenlik göstermekte olup, maliyet hesaplamasına dahil edilmemiştir.) ise 175,00 TL dir.

48 AY 10.000 TL VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Yaptığı bir çok özel kampanya ile özel bankalar ile yarışır hale gelen Vakıfbank, 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,31 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Bu krediyi çekmeyi düşünüyorsanız aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 298,29  TL olacaktır. Toplamda ise geri ödeyeceğiniz kredi miktarı 14.317,44 TL dir. Kredi tahsis ücreti bulunmuyor. Sigortalar ise hesaplamaya dahil edilmemiştir. (Yaşa ve cinsiyete göre değiştiğinden)

48 AY 10.000 TL DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Sevgili okurlarımız en çok tercih edilen bankalardan birinin kredi tanıtımı ile karşınızdayız. Denizbank 10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,59 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 319,95 TL olacaktır. Toplamda ise ödemeniz gereken kredi tutarı 15.357,22 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 52,5 TL dir. Sigorta prim hesaplamalarında örnek olması açısından 35 yaşında bir erkek için, 1.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede hayat sigortası primi 3.37 TL’ dir.

48 AY 10.000 TL GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Bunca banka 36 aydan 48 aya kredi kullandırma limitini çıkarmışken  garanti bankasından da beklemek olmaz. Bu kredi kampanyasına göre 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,45 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 309,0 dir. Toplamda ise ödenecek kredi miktarı 14.832,61 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi Tahsis ücreti 50,00 TL ve Sigorta tutarı ise 125,00 TL dir.

Kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim? TIKLA HEMEN ÖĞREN!!!

48 AY 10.000 TL  İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Son banka tanıtımı olarak da odeabank’ı seçmiş olduk. odeabank ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Odeabank 10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile sizlere ulaştırıyor. Bu krediyi çektiğiniz zaman Aylık Taksit Tutarınız 316,8 TL ve Toplam Geri Ödeme Tutarınız ise 15.206,4 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 52,5 TL ve Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti de 83 TL dir.

Değerli okurlarımız, patronum neden bu kadar uzun yazdın diye kızabilir ama sizler için oldukça güzel ve özel bir yazı olduğunu düşünüyorum. Çünkü Türkiye de kredi noktasında tercih edilen 6 büyük bankanın kredi koşullarını sizlere aktarmış olduk. Böylece size en uygun bankadan kredi çekebilirsiniz. Bu konu dışında aşağıdaki farklı konu linklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

48 Ay Vadeli Düşük Faizli 30.000 TL İhtiayç Kredisi

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Notlar

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

One Response “10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ile En uygun faizli hangi bankalar veriyor”

  1. saziye
    21 Aralık 2016 at 18:16

    İzmir10000tl ye iltiyacim var 48 ay vadeli yardımcı olur şahıs sevinirim emekli 2maas alıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin