Go to ...




Ziraat Bankası İşe Alımlar Başladı Son Başvuruya Dikkat 2017


Ziraat bankası personel alımı, ziraat bankası iş arkadaşı sınavı, 2017 ziraat bankası iş ilanları, iş başvurusu,- Değerli okurlarımız ve genç takipçilerimiz, bu yazıyı sizlere özel olarak derliyoruz. Zira ülkemizdeki işsizlerin sayısı her geçen gün artıyor. İş bulanlarda dört elle bu işlerine sarılıyorlar. Bu sıralar iş bulmak çok zor. Özellikle de devlette işe yerleşmek çok daha zor. Bu sıkıntılı durumda Ziraat bankasından çok güzel bir işe alım süreci başlatıldı. İşte bu sizler için çok büyük bir fırsat olacak ve belki de devlet kadrolarında  işe yerleşmiş olacaksınız.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Ziraat bankası personel alımlarına çok fazla ilgi duyuluyor. Diğer özel bankalar gibi işten çıkarılma gibi bir korkunuz olmuyor. Devlet bankası olduğu için, devlet memuru gibi oluyorsunuz. buda değerli kılıyor. Ziraat bankası yayımladığı ilana göre Avukat, Sigorta ve Emeklilik Servis Görevlisi, Teknoloji Uzman Yardımcıları ve Finans Grubu Uzaman Yardımcıları kadrolarına personel alımı yapacağını ilan etti. Toplamda işe işe alınacak personel sayısı ise 255. Bu elemanlar arasında neden siz de yer almayasınız ki? Dilerseniz şimdide bu iş pozisyonlarını teker teker inceleyelim.

ZİRAAT BANKASI AVUKAT İŞE ALIM SINAV BAŞVURU KOŞULLARI

Ziraat bankası, hukuk müşavirliği ve kredi risk tasfiye bölümüne avukat alımı yapacak. toplamda alınacak Avukat sayısı 50 dir. Burada bankanın her türlü idari ve yasal süreçlerini takip edeceksiniz. Ayrıca karşılaşılan hukuksal problemlerde sizlere danışılacak ve çözümü için görevlendirileceksiniz. Sınav iki aşamada yapılacaktır. Bunlardan ilki yazılıdır. Diğer ise mülakattır. Çalışmak istediğiniz il için tercihinde bulunabiliyorsunuz. Yazılı sınavı Anadolu Üniversitesi gerçekleştirecek. Ankara ve İstanbul da 6 ağustos 2017 pazar günü saat 10.00’da yapılacak.

Mülakatı banka yetkilileri yönetecek ve gerçekleştirecek. Başvuracakların 4 yıllık hukuk fakültesinden mezun olması ve stajını da tamamladıktan sonra avukatlık ruhsatını almış olması gerekir. 01.01.1987 ve sonra doğumlu olmanızda gerekiyor. 85 TL sınav ücreti bulunmaktadır. Bu ücreti 5 haziran ve 23 haziran tarihleri arasında ziraat bankası şubelerinden ödeyebilirsiniz. Ücret yatırdıktan sonra bu; sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ linki kullanarak anadolu üniversitesine sınav kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın sınav başvurularını 6 haziran ve 27 haziran 2017 (Saat:24.00’a kadar) tarihleri arasında yapabilirsiniz.Sınavda 30 Genel Kültür, 30 Genel Yetenek, 20 ingilizce, 60 hukuk alanlarından soru sizlere yöneltilecek. Detaylı bilgiye ziraat bankası adresinden ulaşabilirsiniz. Adayların yazılı sınavdan 100 üzerinden 60 puan almaları gerekiyor. Çalışılabilecek İller; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Samsun, Sivas ve Trabzon dur.

ZİRAAT BANKASI SİGORTA VE EMEKLİLİK A.Ş. İŞE ALIM SINAV BAŞVURU KOŞULLARI

Bu pozisyona göre toplam da 40 Servis Görevlisi Elemanı alınacaktır. Burada poliçe, sözleşme, satış ve pazarlama gibi hizmetlerde görev alacaksınız. Sınav iki aşamada yapılacaktır. Bunlardan ilki yazılıdır. Diğer ise mülakattır. Çalışmak istediğiniz il için tercihinde bulunabiliyorsunuz. Yazılı sınavı Anadolu Üniversitesi gerçekleştirecek. Ankara ve İstanbul da 6 ağustos 2017 pazar günü saat 14.00’da yapılacak. Şirket gerekli gördüğünde sınav yerini değiştirebiliyor.

Mülakatı banka yetkilileri yönetecek ve gerçekleştirecek. Başvuracakların 4 yıllık üniversiteden mezun olmanız gerekiyor. Yada İşe başlama tarihinde mezun olmanız gerekiyor. 01.01.1987 ve sonra doğumlu olmanızda gerekiyor. 85 TL sınav ücreti bulunmaktadır. Bu ücreti 5 haziran ve 23 haziran tarihleri arasında ziraat bankası şubelerinden ödeyebilirsiniz. Ücret yatırdıktan sonra bu; sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ linki kullanarak anadolu üniversitesine sınav kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın sınav başvurularını 6 haziran ve 27 haziran 2017 (Saat:24.00’a kadar) tarihleri arasında yapabilirsiniz. Sınavda 30 Genel Kültür, 30 Genel Yetenek ve 40 Alan Bilgisi alanlarından soru sizlere yöneltilecek. Detaylı bilgiye ziraat bankası adresinden ulaşabilirsiniz. Adayların yazılı sınavdan 100 üzerinden 60 puan almaları gerekiyor. Çalışılabilecek İller; Aksaray, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çorum, İstanbul ve Konya’dır.

ZİRAAT BANKASI TEKNOLOJİ A.Ş. İŞE ALIM SINAV BAŞVURU KOŞULLARI

Bu ilana göre İstanbul’da görev yapacak olan 20 Yazılım Mühendisi, 20 İş Analisti ve 20 Alt Yapı Sistem Mühendisi alınacaktır. Toplam alınacak personel sayısı 60 dır. Yazılım geliştirme, tasarım dökümanları hazırlama ve karşılaşılan sorunları çözme gibi görevleriniz olacak. Çalışmanız gereken ilin İstanbul olduğunu tekrardan belirtelim. Sınav iki aşamada yapılacaktır. Bunlardan ilki yazılıdır. Diğer ise mülakattır. Yazılı sınavı Anadolu Üniversitesi gerçekleştirecek. Ankara ve İstanbul da 6 ağustos 2017 pazar günü saat 14.00’da yapılacak.

Şirket gerekli gördüğünde sınav yerini değiştirebiliyor. Mülakatı banka yetkilileri yönetecek ve gerçekleştirecek. Başvuracakların 4 yıllık üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik ve Matematik Bölümlerinden mezun olmanız gerekiyor.

Yada İşe başlama tarihinde mezun olmanız gerekiyor. 01.01.1987 ve sonra doğumlu olmanızda gerekiyor. 85 TL sınav ücreti bulunmaktadır. Bu ücreti 5 haziran ve 23 haziran tarihleri arasında ziraat bankası şubelerinden ödeyebilirsiniz. Ücret yatırdıktan sonra bu; sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ linki kullanarak anadolu üniversitesine sınav kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın sınav başvurularını 6 haziran ve 27 haziran 2017 (Saat:24.00’a kadar) tarihleri arasında yapabilirsiniz. Sınavda 30 Genel Kültür, 30 Genel Yetenek, 20 İngilizce ve 40 Alan Bilgisi alanlarından soru sizlere yöneltilecek. Detaylı bilgiye ziraat bankası adresinden ulaşabilirsiniz. Adayların yazılı sınavdan 100 üzerinden 60 puan almaları gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI SİGORTA VE EMEKLİLİK A.Ş. İŞE ALIM SINAV BAŞVURU KOŞULLARI

Ziraat finans grubu, Ziraat Katılım Bankası A.Ş. içerisine İstanbul’da görev yapacak 70 uzman yardımcısı, Ziraat Leaasing A.Ş. içerisine Antalya, Adana, Gaziantep, Diyarbakır ve İstanbul’da  görev yapacak 15 uzman yardımcısı, Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. ve Ziraat Yatırım A.Ş içerisine İstanbul’da görev yapacak 20 uzman yardımcısı alınacaktır. Toplamda ise alınacak personel sayısı 105 dir. Sınav iki aşamada yapılacaktır. Bunlardan ilki yazılıdır. Diğer ise mülakattır.

Yazılı sınavı Anadolu Üniversitesi gerçekleştirecek. Ankara ve İstanbul da 6 ağustos 2017 pazar günü saat 10.00’da yapılacak. Şirket gerekli gördüğünde sınav yerini değiştirebiliyor. Mülakatı banka yetkilileri yönetecek ve gerçekleştirecek. Başvuracakların 4 yıllık üniversiteden mezun olmanız gerekiyor. Yada İşe başlama tarihinde mezun olmanız gerekiyor. 01.01.1987 ve sonra doğumlu olmanızda gerekiyor. 85 TL sınav ücreti bulunmaktadır. Bu ücreti 5 haziran ve 23 haziran tarihleri arasında ziraat bankası şubelerinden ödeyebilirsiniz. Ücret yatırdıktan sonra bu; sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ linki kullanarak anadolu üniversitesine sınav kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın sınav başvurularını 6 haziran ve 27 haziran 2017 (Saat:24.00’a kadar) tarihleri arasında yapabilirsiniz. Sınavda 30 Genel Kültür, 30 Genel Yetenek, 20 İngilizce ve 20 Alan Bilgisi alanlarından soru sizlere yöneltilecek. Detaylı bilgiye ziraat bankası adresinden ulaşabilirsiniz. Adayların yazılı sınavdan 100 üzerinden 60 puan almaları gerekiyor.

Son olarak sınav belgelerini 31 Temmuz 2017 tarihinden itibaren sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ linkini kullanarak alabilirler. En yüksek puan alan adaylardan yukarıdan aşağıya doğru toplamda 4 katı kadar aday sınava çağrılıyor. Sizlere şimdiden başarılar diliyorum.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin