Go to ...
Yapı Kredi Bankası Findeks Ürün ve Hizmet Paketleri


Bankası Findeks Ürün ve Hizmet Paketleri- Kredi notunun değeri her geçen gün fazlası ve ziyadesi ile daha da anlaşılır hale gelmeye başladı. Çünkü kredi notu sadece kredi alınıp alınmamasına karar veren bir sayısal veri değildir. Ayrıca finansal durumumuzu bize söyleyen bir geniş bir sistemdir. Sizlerde bu sistem sayesinde işlerinizin kötü gidişatını görebilir ve doğru adımlar atmanıza yardımcı olur. Sizlerde bu sayede dez avantajınızı avantaja çevirebiliyorsunuz.

YAPI KREDİ BANKASI FİNDEKS ÜRÜN VE PAKETLERİ GENEL BİLGİ

Yapı kredi bankası findeks ürünlerini müsterilerine sunarak başarılı olmalarına yardımcı oluyor. Bu sayede geleceğe daha da güvenli adımlar ile yürüyebiliyorsunuz. Unutmayınız ki artık büyük şirketler bile findeks risk raporu düşük olan firmalar ile ortaklık bile kurmuyorlar. Bugün sizler için Yapı Kredi Bankası Findeks Ürün ve Hizmet Paketleri hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız bu önemli konunun ayrıntılarına bir an önce geçelim.

YAPI KREDİ BANKASI FİNDEKS ÜRÜN VE PAKETLERİ DETAYLARI

İhtiyacınıza özel Findeks Paketleri Yapı Kredi’de sizleri bekliyor. Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmış Findeks Paketleri ile kredili ürünlerinize ilişkin ödeme performansınızı izleyerek, kişiye özel finansal danışmanlık, takip ve uyarı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza Findeks Paketlerine size en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden ulaşabilir, paketin avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz. Dilerseniz şimdide findeks paketlerinde neler bulunuyor onları görelim.

FİNDEKS PAKETLERİ

Klasik: Findeks Kredi Notu (12 Adet / Yıl), Risk Raporu (12 Adet / Yıl), Uyarı Hizmeti (Yıllık). Gold Danışmanlık: Findeks Kredi Notu (12 Adet / Yıl), Risk Raporu (12 Adet / Yıl), Uyarı Hizmeti (Yıllık), Not Danışmanım (3 Adet / Yıl). Gold Takipçi: Findeks Kredi Notu (12 Adet / Yıl), Risk Raporu (12 Adet / Yıl), Uyarı Hizmeti (Yıllık), Findeks Takipçi
(Yıllık). Premium: Findeks Kredi Notu (12 Adet / Yıl), Risk Raporu (12 Adet / Yıl), Uyarı Hizmeti (Yıllık), Not Danışmanım (3 Adet / Yıl), Findeks Takipçi (Yıllık).

FİNDEKS KREDİ NOTU NEDİR?

Findeks Kredi Notu, banka ve finans kuruluşlarından kullandığınız bireysel nitelikli tüm kredili ürünlerinizin limit, risk, ödenme performansı, kullanım yoğunluğu gibi bilgiler üzerinden hesaplanan bir referans notudur. Bu not sayesinde bankalardan kredi alıp, alamayacağınıza karar verilir.

RİSK RAPORU NEDİR?

Bankalarda ne kadar limitiniz var? Risk bakiyeniz ne kadar? Ödeme performansınız nasıl? Bu soruların cevaplarını içeren kredibilitenizi gösteren rapordur. Bu rapor sizin en büyük finans yardımcınız olacaktır. Risk raporunuzu aylık alarak finansal seyrinizi ve gidişatınızı görebilirsiniz.

ÇEK RAPORU NEDİR?

Ödenmiş, arkası yazıldıktan sonra ödenmiş ya da halen ödenmemiş tüm çek bilgilerini içeren, çek ödeme geçmişinizi gösterir rapordur. Dünyada bir ilk olan Findeks Karekodlu Çek Sistemi; çek üzerindeki karekod vasıtasıyla çek yaprağı ve keşidecinin (çek veya poliçeyi, düzenleyerek ve imza ederek, muhataba ya da lehdara yapılacak ödeme için, ödeme emri veren gerçek ya da tüzel kişidir.) çek ödeme geçmişi hakkında detaylı bir rapor alınabilen hizmettir. Yani bu uygulama ile çek sahibi hakkındaki bilgilere ulaşabileceksiniz.

Çek üzerindeki karekodun, Findeks Mobil Uygulaması’na okutulması ile elde edilen Findeks Karekodlu Çek Raporu sayesinde; çekin dolaşımda olup olmadığına, çek yaprağı üzerindeki bilgilerin doğruluğuna ve keşidecinin çek ödeme geçmişine ilişkin detaylı bilgilere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Üstelik Findeks Karekodlu Çek Raporu’nun elde edilmesi için keşideciden herhangi bir alınmasına gerek yoktur.

NOT DANIŞMANIM NEDİR?

Findeks Müşteri İletişim Merkezi’nden kişiye özel olarak verilen danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet ile Uzman Findeks Danışmanları tarafından kendi seçtiğiniz tarih ve saatte aranarak, kredi notunuzun yükseltilmesi veya yüksek olan notunuzun korunmasına ilişkin, size özel tavsiyeler alabilirsiniz.

UYARI HİZMETİ NEDİR?

Finansal durumunuzu gösteren kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ait limit ve bilgilerinizde gerçekleşen değişiklikleri, ödeme gecikmelerini ileten hizmettir. Ayrıca sizin adınıza yapılan kredili ürün başvurularında tarafınıza uyarı verilir.

Sevgili okurlarımız, yapı kredi bankası müşterilerine güzel bir hizmet sunuyor. Bizlerde bu hizmet hakkında ne var ne yok hepsini sunmaya çalıştık. Öyle umuyorum ki bu yazı sizler için de faydalı ve istifadeli olur. Bşr sonraki yazımızda buluşmak dileğiyle..

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Notum Neden Düşüyor

Bankaların Faiz Oranları Karşılaştırma

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin