Go to ...
Yapı Kredi Bankası 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Yapı Kredi Bankası kurban bayramına bireysel ihtiyaç kredisi, yapı kredi hesaplı bayram kredisi fırsatı –  Sevgili dostlarım, değerli okurlarım, kurban bayramına özel olarak derleyip sundukları kredi kampanyalarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. kısa sürede bir çok bankanın kredi haberini sizler ile paylaşmıştık zaten. Bu yazımızı da Yapı kredi bankasına ayırdık. Ufak büyük tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir fırsat sunuyor. Son değerlendirmeyi tabi ki yine en son siz yapacaksınız.

YAPI KREDİ BANKASI KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ

Kurban bayramı mevsimine girdik. Masraflarımız var. Bu masrafları karşılamak için de kredi çekmek durumundayız. Bankalar da, ihtiyaç duyduğunuz bu krediyi bizden çekin diye kampanyalar yayınlıyorlar. Bu bankalardan birisi de Yapı kredi Bankası. Daha bugün yepyeni bir kredi fırsatını sizlerin beğenisine sundu. Bu krediye son başvuru kurban bayramı arefesi olan 31 ağustos 2017 olarak belirlenmiş. Kredi için belirlenen faiz oranı da %1,33 dür. Bu oran orta seviyelerde hatta piyasa şartlarına göre düşüğe yakındır.

Yapı kredi bankası günde 10 lira ödeyerek 10.000 TL kredi alabileceğinizi belirtiyor. Kredi vadenizi de 48 aya kadar seçebileceğinizi belirtiyor. Bayram için vade sayısı, kredi limiti ve faiz oranı gerçekten de çok iyi. Kredi tahsis ücreti uygulaması yapılıyor. Bu ücret cebinizden çıkıyor yani. Birde cebinizden çıkan bir ücret daha var. O da hayat sigortası. Bunun dışında masrafınız olmuyor.

KREDİYE BAŞVURMAK İSTİYORUM

Krediye başvuru yapmak isteyenlerin yapı kredi bankası şubelerine uğrayabilecekleri belirtelim. Yalnız bankaya giderken maaş bordronuzu veya gelir belgenizi mutlaka sunmanız gerekiyor. Bunun dışında nüfus cüzdanı ile birlikte adresinizi gösteren herhangi bir fatura veye ikametgah belgenizi sunmanız da şart. SMS ile başvuru yapmak isteyenler aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla Bireysel, T.C. Numarası, Aylık Gelirin yazılması gerekiyor. (Bireysel 22221111112 1500) Mesaj metni hazırlandıktan sonra da 4411’e yollamayı unutmayınız.

MÜŞTERİLERE BANKAYA GİTMEDEN KREDİ ALMA FIRSATI

İnternet şubeyi kullanarak yada cep şubeyi kullanarak hesabınıza girip kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onay için 2 -3 dakika beklersiniz. Olumlu cevap geldiği anda ise kredinizin hesabınıza geçmesi için onay verirsiniz. Bankaya gitmek durumunda kalmazsınız. Ayrıca hafta sonu dahi olsa kredinizi anında kullanabilirsiniz. Yapı kredi bankası müşterileri telefon bankacılığından veya yapı kredi ATM’lerinden de başvurularını yapabilirler.

KURBAN BAYRAMI KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

bayram masraflarınız var. Ama daha da önemlisi bir kaç tane ertelenemeyecek kadar önemli ihtiyacınız var. 10.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Kredimi de geri öderken en uzun vade olan 48 ay olmasını istiyorum diye belirttiniz. Bankada faiz oranınızı %1,33 olacak şekilde ayarladı. Bu hesaplamaya göre bir ayda ödeyeceğiniz kredi taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Günlük taksit olarak düşündüğümüz de ise 9.999 TL’ye denk gelmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Hayat sigortanız ise sonra hesaplanacaktır.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin