Go to ...
Vakıfbank’tan 2017 Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi T.C İle Başvuru


Vakıfbank Kurban Bayramı İhtiyaç , Düşük faizli hesaplı kredi kampanyası, T.C. ve SMS ile Kredi Başvurusu – yine özel bir kredi kampanyası sizler için derledik. Kurban bayramı bizi bekliyor. Masraflar var. Bankaların büyük bir kısmı kampanyalarını yayınladılar. Vakıfbank da bugün itibariyle geleneksel kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyasını paylaştı. Ortalık bayram kredi kampanyası ile doldu taştı. bizlerde bu kampanyaları anlık olarak sizler ile paylaşıyoruz. Bu sayede başka sitelere uğramadan, hepsini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

VAKIFBAN’TAN KURBANA ÖZEL HESAPLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank Kurban Bayramına 3 hafta kala geleneksel bayram kredisi kampanyasını ile paylaştı. Bu kampanyaya göre kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında vade yapabiliyorsunuz. Taksit seçeneğiniz çok fazla oluyor. birde ödeme seçenekleriniz de var. İstediğinizi kredi çekerken belirliyorsunuz. Bu seçenekler arasında, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir ödemeli, üç ay ertelemeli, son taksiti balon ödemeli, değişken taksitli ve aylık eşit taksitli imkanlar yer alıyor. Doğal olarak da her gelir kesimine hitap ediyor.

KREDİ KAMPANYASININ MERAK EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Kredinin en oranı %1,16 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Bu oranlar kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre ve kredi limitine göre belirlendiğini de belirtmek istiyorum. Az sonra faiz oranlarını daha da detaylandıracağım zaten. Bunun dışında en düşük kredi limiti olarak 1.000 TL, en yüksek kredi limiti olarak ise benimsenmiş. Sizlerde gelir belgenizi ile başvurunuzu yaparak, sizin için belirlenen limitler çerçevesinde kredinizi alabilirsiniz. sigortası yaptırılıyor. Birde belirteceğim faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin en azından bir tane de ol sa otomatik ödeme talimatı vermesi gerekiyor.

  • Almak isteyeceğiniz kredi limitleri 1.000 TL ile 20.000 TL (dahil) aralığında olacak ise, ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsanız faiz oranı %1,20 dir.
  • Almak isteyeceğiniz kredi limitleri 20.001 TL ile 90.000 TL (dahil) aralığında olacak ise, ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsanız faiz oranı %1,16 dır.
  • Almak isteyeceğiniz kredi limitleri 1.000 TL ile 90.000 TL (dahil) aralığında olacak ise, ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul etmiyorsanız faiz oranı %1,25 dir.

 

SMS İLE BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM

Artık SMS ve online başvuru adımları daha fazla tercih edilir hale geldi. vakıfbank ise rahat bir başvuru yapabilmeniz için SMS olayını devreye koymuş. Telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz ve sırasıyla şunları yazıyorsunuz; KREDI, 11 Haneli kimlik numaranız ve Aylık geliriniz. (Örnek mesaj metni: KREDI 55555444445 1850 ) Kendinize göre şimdi mesaj metnini hazırlayın. Ardından da vodofone, turkcell tada Türk Telekom operatörü fark etmeksizin bunu 5724‘e gönderin. Cevap olumlu gelirse de gelir belgeniz ile birlikte size en yakın vakıfbank şubesine uğrayın.

GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

20.000 TL Krediyi 48 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ise ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bankada faiz oranınızı %1,20 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksitiniz 580,01 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 100 TL. 

90.000 TL Krediyi 48 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ise ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bankada faiz oranınızı %1,16 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksitiniz 2.583,20 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 4500 TL. 

90.000 TL Krediyi 48 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ise ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Bankada faiz oranınızı %1,25 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksitiniz 2.643,75 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 0 TL. 

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - kredi notu

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin