Go to ...
Süper Fırsat Vakıfbank ile Hafta Sonu Dahil Cebe Para Gönderme Teknolojisi


Vakıfbank 7/24 Cebe Para Gönderme, Cumartesi Pazar Hızlı Para Gönderme, Anında Para Gönderme – 724kredinotu.com‘un değerli okurları, bugün sizlere çok özel bir yazı derledim. Hatta kiminiz bana teşekkür bile edebilir, bundan haberdar ettiğimden dolayı. Hayatımızdan para ve bankacılık işlemlerini çıkaramıyoruz. Kimimiz günde bir sürü para gönderme işlemleri gerçekleştiriyor. Tabi para bu. Ne zaman ihtiyaç olacağı belli olmuyor. Mühim olan ihtiyaç anında bu parayı ihtiyaç sahibine ulaştırmakta.

VAKIFBANK 7/24 CEBE PARA GÖNDER İLE EFT TARİH OLACAK

Ben üniversite okurken, cuma akşamı çok acil para ihtiyacım olmuştu. Tabi babam farklı bir banka kullandığında ancak pazartesi paraya kavuşmuştur. O zamandan beride EFT işlemine kızıp duruyorum. Neden sadece saat 17.00’a kadar işlem yapılıyor ki. Havalede sıkıntı yok ama EFT işlemlerinde mesai ve hafta sonu kavramları var. İşte bugün söz edeceğim sistemde EFT’de karşınıza çıkacak sorunlar tarihi olacak. Vakıfbank Cebe 7/24 Para gönderme teknolojisini geliştirmiş. Dilerseniz hep beraber, inceleyelim.

VAKIFBANK 7/24 CEBE PARA GÖNDER TEKNOLOJİSİ TAM OLARAK NEDİR?

Bu sistem ile artık yedi gün, 24 saat boyunca dilediğiniz kişiye para gönderebiliyorsunuz. İster cumartesi, ister pazar, ister de hafta içi mesai saatlerinin dışında olsun. Ne zaman isterseniz paranızı gönderebiliyorsunuz. Ayrıca para, göndereceğiniz kişinin vakıfbank müşterisi olmasına da gerek yok. Haliyle hafta sosu yapamayacağınız EFT işlemini vakıfabak cebe para gönder teknolojisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu iş benim hoşuma gitti. Hatta ilerleyen zamanlarda bu sistemin diğer bankalar tarafında kullanılacağına ve daha da geliştirileceğine inanıyorum.

724 CEBE PARA NASIL GÖNDERİLİYOR?

Bu sistem de ister mobil şubeden, isterseniz de internet şubeden kolayca para gönderebiliyorsunuz. Hızlıca nasıl para göndereceğinizi de anlatayım. Mobil şubeye giriş yaptınız ve burada Para Gönderme Bölümünden, Cebe Para Gönderme sekmesini seçiyorsunuz. Ardından parayı göndereceğiniz alıcının 11 haneli kimlik numarasını yazmanız gerekiyor. Yine parayı göndereceğiniz kişinin cep telefonunu ve ne kadar para gönderecekseniz o tutarı giriyorsunuz. Bu şekilde paranızı gönderiyorsunuz.

PARAYI ALAN HANGİ YOLU İZLEYECEK

Size para gönderildiyse, herhangi bir vakıfbank ATM’sine uğruyorsunuz. Kartsız işlemler bölümüne giriyorsunuz. Ardından kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı yazıyorsunuz. Bundan sonra parayı gönderen kişinin cep numarasını yazıyorsunuz. Sizin cep telefonunuza bir şifre geliyor. BU şifreyi sisteme giriyorsunuz ve paranıza kavuşuyorsunuz. Toplam 2 -3 dakika sürüyor bu işlemleriniz.

BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ AYRINTILAR

Bu sistemde zaman mefhumu yoktur. Dilediğiniz zaman parayı gönderebilirsiniz. Bu işlem için ufak da olsa bir masraf alınıyor. Tıpkı EFT gibi. Gönderdiğiniz para 2 gün içerisinde çekilmez ise bu tutar sizlere geri iade ediliyor. Tabi masraf ücretiniz gidiyor. Ha birde diyelim ki, gönderdiğiniz parayı karşı taraf çekmeden, isterseniz iptal edebiliyorsunuz. Tabi paranız geri gönderiliyor sizlere. Bir günde en fazla 1.000 TL gönderebiliyorsunuz. Ayrıca 10 TL ve katları şeklinde para gönderebiliyorsunuz.

 

 

Etiketler:, , , , ,

One Response “Süper Fırsat Vakıfbank ile Hafta Sonu Dahil Cebe Para Gönderme Teknolojisi”

  1. Muhammed
    18 Kasım 2017, 10:01

    Bana acil kredi lazım onay geliyor ama sübeden alamıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin