Go to ...
SMS İle Vakıfbank Yaz Kredisi Fırsatı Kaçırmayın


Vakıfbank Yaz Kredisi, Tc İle Kredi, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi – Değerli dostlarım, yine ok özel bir kredi haberi ile karşınızdayım. Bildiğiniz gibi işinize yarayan hesaplı ve düşük faizli kredileri anında sizler ile paylaşıyorum. Kredi hayatımızın en önemli yanını oluşturuyor. Kredisiz neredeyse rüzgar bile esmiyor. Haliyle bankalar bir çok insan insan özüm yolu oluyor.

VAKIFBANK YAZ KREDİ KAMPANYASINI DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Evlenecekler, iş kuracaklar, araba alacaklar, seyahat edenler ve çeşitli ihtiyaçları olan herkes bankalarda kuyruk oluşturuyor. Ama bir yandan da en hesaplı krediyi arıyorlar. İşte bu yazı da sizler için değerlendirebileceğiniz bir kredi fırsatı olacak. Yazımın kalan kısmında Vakıfbank’ın sunduğu Yaz Kredi Kampanyasından söz edeceğim. Dilerseniz başlayalım.

VAKIFBANK YAZ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank ok özel bir kredi fırsatı ile sizlere sesleniyor. Aylık düzenli geliri olan ve bunu da belgelendirebilen herkes kredi başvurusu yapabiliyor. Tabi kredi sicilinizin de temiz olması gerekiyor. Kredinin özelliklerinden de birazcık bahsedelim. Bu kampanyaya göre tamı tamına 90 bin liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz. Kredi limiti gördüğünüz gibi oldukça yüksek.

KREDİ VADESİ

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında vadelendirebiliyorsunuz. 4 yıl oldukça uzun ve bir çok kimse içinde oldukça uygun bir süre. Ödemede zorluk çekmek istemeyenler muhakkak bu süreyi tercih edecektir diye düşünüyorum. Faiz oranlarından da söz edelim. Faiz oranları kredinin limitine göre ve kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre şekilleniyor. İsterseniz bu durumu detaylandıralım.

KREDİ İÇİN FAİZ ORANLARI
  • Almayı düşündüğünüz, kredi tutarları 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ise ve kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsanız faiz oranı %1,20 olacaktır.
  • Almayı düşündüğünüz, kredi tutarları 10.001 TL ile 90.000 TL arasında ise ve kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsanız faiz oranı %1,16 olacaktır.
  • Almayı düşündüğünüz, kredi tutarları 1.000 TL ile 90.000 TL arasında ise ve kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul etmiyorsanız faiz oranı %1,25 olacaktır.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Kredi tahsis ücretinin, almak istediğiniz limitin binde beşi kadar olduğunu belirtelim. Bankanın hayat sigortası yaptırdığını da belirtelim. Ama hayat sigortası hesaplanırken yaş, cinsiyet, kredi limiti ve vadesi etkili oluyor. Yukarıdaki faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin kredinin alındığı gün en az bir tane de otomatik ödeme fatura talimatı vermesi gerekiyor.

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Banka şubelerinin dışında işini gücünü bırakamayanlar dilerse bir tek SMS ile kredi başvurusunu gerçekleştirebilir. SMS ile başvuru yapacak olanların öncelikle mesaj metni olarak KREDI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Numaralarını yazmaları gerekiyor. Ardından bir boşluk daha bırakarak Aylık gelirinizi yazmanız gerekiyor. Böylece SMS metniniz hazırlanmış oluyor. Bu metni de 5724’e göndererek hızlıca başvurunuzu gerekleştirmiş oluyorsunuz. Örneğin; KREDI 77777777777 2500

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin