SMS ile 35.000 TL Yaz Krediniz Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank yaz kredisi, yaza özel hesaplı ihtiyaç kredisi, sms ile başvuru, nakit hazır kredi – 724kredinotu.com ekibi olarak en özel, en güncel ve en kaliteli kredi haberlerini sizler ile buluşturuyor ve sizlerin en hesaplı krediyi bulmanıza da yardımcı oluyoruz. Piyasa da ne kadar güzel kredi kampanyası var ise hepsi burada. Bu açıdan yalnızca bu siteyi inceleyerek kendinize göre en hesaplı krediyi bulabilirsiniz. Malumunuz yaz ayındayız. Kimimiz tatile çıkacak, kimimiz düğün yapacak, kimimiz de çok daha farklı ihtiyaçlarını karşılayacak.

HESAPLI KREDİNİN TEK ADRESİ 724KREDİNOTU.COM

İhtiyaçlar fazla olunca kredilerde göz bebeğimiz gibi oluyor. Kredi sayesinde tüm ihtiyaçlarımızı anında karşılayabiliyoruz. Yalnız bir sorun var. O da hangi banka? sorusunun cevabı. İşin açıkçası illa şu banka diye yönlendirme yapmak istemiyorum. Zira bizim hiç bir banka ile bağımız yok. Bu açıdan da tarafsız olmamız gerekiyor. Kredi kampanyalarının tümü sitemiz de bulunuyor zaten. 5 – 10 dakikanızı ayırarak hesaplı olanı tercih edebilirsiniz. Ben yazımızın devamında Odeabank’ın yaz Özel Kredi Kampanyasından söz etmek istiyorum.

GÜNCEL KREDİ HABERLERİ

 

ODEABANK NAKİT HAZIR YAZ KREDİSİ

Odeabank, yaz ayındaki ihtiyaçlarınızı rahat rahat karşılayın diye özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyanın adı yaza özel nakit hazır kredi kampanyası. Kredinin en uzun taksit sayısı yani vadesi 48 aydır. Vade tercihi tamamen size aittir. Herkes kendi maddi gücünü bilir. İşte buna göre kendinizi zorlamadan taksit sayınızı seçebilirsiniz. Kredinin limitinden de söz edelim. odeabank’tan alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 35.000 TL kadardır. Bu tutar ile bir çok ihtiyacınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

KREDİNİN MERAK EDİLEN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Faiz oranları kredi notuna endekslenmiş. Kredi notunuz çok iyiyse yani çok yüksek ise en düşük faiz oranı olan %1,29’u alabiliyorsunuz. Ama kredi notu düştükçe faiz oranınız da artışa geçiyor. Düşük kredi skoruna yüksek faiz anlayışı var. Ben kredi notuma güveniyorum diyorsanız değerlendirebilirsiniz. En yüksek faiz oranının da %1,79 olduğunun altını çizelim. Hayat sigortası da yapılıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da cebinizden %0,5 oranı kadar bir para çıkacaktır.

KREDİ BAŞVURUSU

Odeabank müşterileri dilerse internet şubeden yada cep şubeden hızlıca başvuru yaparak, hızlıca paralarına kavuşabilirler. Bunun dışında herkes odeabank şubelerini kullanarak da başvurusunu gerçekleştirebilir. Online başvuru yapmak isteyenler bu linki odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx kullanabilirler. SMS ile başvuru yapacak olanlar ise NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Numaralarını yazmaları gerekiyor. Sonrasında ise hangi operatörden olursa olun bu mesajı 8444’e gönderin.

48 AY VADELİ 10.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL ihtiyaç kredisini almayı planlıyorsunuz. Bu tutarı öderken sıkıntıya düşmemek adına da vade sayınızı yani taksit sayınızı 48 ay yapmak istediniz. Banka kredi notunuzu inceledikten sonra sizlere %1,29 vermiş oldu. Kredi tahsis ücreti olarak 53 TL cebinizden çıkacak. Hayat sigortası daha sonra sizin demografik yapınıza göre (yaş , cinsiyet) hesaplanacak. Aylık ödeyeceğiniz taksit borcunuz 297 TL olacaktır.

10.000 TL ihtiyaç kredisini almayı planlıyorsunuz. Bu tutarı öderken sıkıntıya düşmemek adına da vade sayınızı yani taksit sayınızı 48 ay yapmak istediniz. Banka kredi notunuzu inceledikten sonra sizlere %1,79 vermiş oldu. Kredi tahsis ücreti olarak 53 TL cebinizden çıkacak. Hayat sigortası daha sonra sizin demografik yapınıza göre (yaş , cinsiyet) hesaplanacak. Aylık ödeyeceğiniz taksit borcunuz 336 TL olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.