Go to ...
Kurban Bayramında En Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankalar Veriyor?


2017 Kurban Bayramı Kampanyaları, Kurban Bayramında En Hesaplı Kredi Veren Bankalar – Bayramı kutlamaya 2 hafta kaldı. Bugün bakanlar kurulu toplanacak ve kurban bayramı tatilinin 10 gün olması görüşülecek. Büyük ihtimalle de turizmi canlı tutmak için bu karar çıkacak. Haliyle de uzun yıllardır tatile çıkamayanlar için çok büyük bir fırsat olacak. Vatandaş 40 yılın başında ailecek güzle bir tatil yapmanın derdinde. Tabi kurban ibadetini de yerine getirmek isteyenler var. Bunun dışında çeşitli ihtiyaçları olanlarda var.

EN HESAPLI KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bu bayramda krediye yoğunlaşacak olan bir sürü kişi var. Kredi çekmek için de tam zamanı. 2 hafta normal bir süre. Lakin hangi bankayı neden tercih etmeliyiz? Aramızda fazladan para verip kredi taksiti ödemek isteyen birileri yoktur herhalde. İşte bu açıdan doğru tercih yapabilmeniz için ben tüm bankaların kurban bayramı kredi kampanyalarını sizler için bir araya getirdim. İlla şu bankayı tercih edin demiyorum. Bu yönlendirme olur ve yanlış olur. Ben olan biteni gözler önüne sereceğim. Kararı da siz vereceksiniz.

İŞ BANKASI GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

İlk bankamızı iş bankası olarak seçtik. İş bankası reklamlarında günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi alabileceğinizi belirtiyor. Lakin en fazla alabileceğiniz kredinin 100 bin lira olduğunu da belirtelim. Kredi limiti çok yüksek ve çok iyi. Kredi vadesini en az 3 ay ve en yüksek 48 ay yapabiliyorsunuz. Gelir belgesi sunmanız gerekiyor. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beş oranında oluyor. Bunun dışında kredi hayat sigortası da banka tarafından otomatik olarak yaptırılıyor. Faiz oranı %1,29 ile %1,25 arasında oluyor. Kredi limiti arttığı zaman faiz oranı düşüyor.

5.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

5.000 TL için kredi başvurusu yaptığınızı ele alalım. Kredinizi 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Bankada faiz oranı olarak %1,29 oranını veriyor. Kredi hesaplaması yapıldığı zaman aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 148 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödüyorsunuz. Yıllık hayat sigortası primi ortalama 31 TL dir.

GARANTİ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Garanti bankası, kurban bayramına özel bir kampanya hazırlamış. Kredinin kredi limitine göre belirleniyor. Yüksek limitli kredi alırsanız faiz oranınız da düşük oluyor. Bununla beraber en yüksek %1,89 ve en düşük %1,29 oluyor. Kredi vadesi 3 aydan tutun da 48 aya kadar yapılabiliyor. Ha bir de en fazla 7 lira kredi alınabiliyor. Tabi gelir belgesine göre. Bu açıdan da gelir belgenizi sunmalısınız. Garanti müşterileri cep şube veya internet şubeden kredi alabilirler. Detaylı kredi kampanyasının bilgileri sitemizde mevcut.

75.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

75.000 TL için kredi başvurusu yaptığınızı ele alalım. Kredinizi 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Bankada faiz oranı olarak %1,29 oranını veriyor. Kredi hesaplaması yapıldığı zaman aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 2.225,76 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödüyorsunuz. Hayat sigortası primi ortalama 1.143,75 TL dir.

AKBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Kurban bayramı arefesine kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Aylık eşit kredi alabileceğiniz gibi, 3 ayda bir ertelemeli olacak şekilde de kredi alabilirsiniz. Bunun dışında en uzun kredi vadesi yani taksit sayısı 48 aydır. En yüksek kredi faiz oranı %1,45 ve en düşük olanı ise %1,29 dur. %1,29 faiz oranı lira ve üstü için geçerli oluyor. Kredi limiti azaldıkça faiz oranı %1,45’e doğru çıkıyor. Aylık gelirinize göre kredi talep edebiliyorsunuz. Haliyle de gelir belgesi sunulması gerekiyor. Akbank müşterileri kredi başvurusu yapıp, bankaya uğramadan kredilerini alabilirler.

50.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

50.000 TL için kredi başvurusu yaptığınızı ele alalım. Kredinizi 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Bankada faiz oranı olarak %1,29 oranını veriyor. Kredi hesaplaması yapıldığı zaman aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 1.483,86 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödüyorsunuz. Hayat sigortası primi daha sonra hesaplanacaktır.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Sıra vakıfbank’a geldi. Vakıfban her bayramda olduğu gibi bu bayramda da kredi kampanyası hazırlamış. Vakıfbank’tan en az 1.000 TL alabiliyorken, en fazla da 90.000 TL alınabiliyor. Kredi vadesi de en kısa 3 ay ve en uzun  48 ay yapılabiliyor. Kredinin faiz oranları kredi limiti ile birlikte tahsis ücreti isteyip, istemediğinize göre değişiyor. En düşük faiz %1,16 ve en yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Gelir belgeniz var ise ve bunu da belgesi ile sunabiliyorsanız yapabilirsiniz. Tüm bankalar tahsis ücreti talep ediyor ve hayat sigortası yaptırıyor.

20.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

20.000 TL için kredi başvurusu yaptığınızı ele alalım. Kredinizi 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bankada faiz oranı olarak %1,20 oranını veriyor. Kredi hesaplaması yapıldığı zaman aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 580,01 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödüyorsunuz. Hayat sigortası primi daha sonra hesaplanacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Yapı kredi bankası da günde 10 tl ödeyerek, 10.000 tl kredi alabilmenize fırsat tanıyor. 48 ay vade imkanından da yararlanabiliyorsunuz. Bu şartlarda faiz oranını da %1,33 belirlemişler. Daha yüksek kredi limitine başvuru yapabilirsiniz. Ama faiz oranlarında da değişiklik oluşabilecektir. Hayat sigortası mecburi yaptırılıyor zaten. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Ayrıca bu banka dahil tüm bankaların detaylı kurban bayramı kredi kampanyaları da sitemizde yer alıyor.

10.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL için kredi başvurusu yaptığınızı ele alalım. Kredinizi 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Bankada faiz oranı olarak %1,33 oranını veriyor. Kredi hesaplaması yapıldığı zaman aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 299,80 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödüyorsunuz. Hayat sigortası primi daha sonra hesaplanacaktır.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin