Go to ...
Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar


olana veren bankalar, puanı düşük olana , düşük olan kredi çekebilir mi?: Teknolojideki ve diğer husulardaki konular o kadar çok gelişme gösterdi ki artık günümüzde bir çok şeye ulaşma imkanımız daha da kolaylaştı.Lakin her ne hikmetse bankalardan her geçen gün saha da zorlaşıyor. Yahu ev alacağız, araba alacağız, iş kuracağız ama her ne hikmetse bunları gerçekleştirmek için paramız yok.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANA KREDİ VEREN BANKALAR ÖN AÇIKLAMA

Borç yiğidin kamçısı. Yani borçlanmadan mal mülk sahibi olamıyoruz. Hatta iş sahibi bile olamıyoruz. Bankalara da kredi için gittiğimizde önümüze gelir belgesi ve kredi notu seçeneklerini sürüyorlar. Kredi çekebilmemiz için düzenli gelirimizi belgelendirmemeiz gerekiyor. Ayrıca kredi notumuzun da yüksek olması gerekiyor. Peki düşük kredi notu olanlar nasıl kredi çekecek? yada kredi notu düşük olana kredi veren bankalar var mıdır? yazımızın devamında bunları cevaplandırmaya çalışacağız.

KREDİ NOTU NEDİR VE PUAN ARALIKLARI NELERDİR?

Kredi notu; Kredi kayıt Bürosunun Findeks kolu tarafından sizlerin bankalara olan ödeme düzeninize göre verilen puandır. Bu puan sizlerin bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı zamanında ödemeniz ile paralellik göstererek yükselmekte veya düşmektedir. Yani bankaya olan borçlarınıza sadıksanız kredi notunuzda yüksek olacaktır. Findeks kredi puan aralıkları 0 – 1900 arasındadır. Şimdide bunları görelim isterseniz;

0 – 799 arası (Çok Riskli) – Kredi alma ihtimali düşük olan puan türüdür.  800 – 1299 arası (Orta Riskli) – Kredi başvurusu talebine riskle bakılan ancak ipotek veya kefil gösterme ile kredi verilebilecek olan puan türüdür. 1300 – 1499 arası (Az Riskli) – Kredi alması muhtemel olan az riskli gruptur. 1500 – 1699 arası (İyi) – Borçlarını zamanında ödeyebilen ve kredi notu iyi olan grupta yer almaktadır. 1700 – 1900 arası (Çok İyi) – Kolayca kredi kullanabilen gruptur.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLAR NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRLER?

Kredi notu düşük olanların, gelir belgesi olmayanlardan ince bir farkı vardır. Yani gelir belgesi olup da kredi notu düşük olan bir çok insan var. Bu durumlarda da genel itibariyle bankalardan kredi alamazlar. Yalnız Şu maddeler ile kredi alabilme şanslarını artırırlar. a) Kefil Gösterme, b) Gayrimenkulünü  İpotek yaptırma. Bu iki madde ile kredi alabilme şansınız daha da fazla artmaktadır.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

Sevgili okurlarımız, sizlerinde kredi notu düşükse ama kefil olabilecek insan sayısı fazlaysa yada gayrimenkulünüz var ise şimdi sayacağımız bankalar sizlere diğer bankalara oranla daha kolay kredi verebilirler. Bunlar; Denizbank, Akbank, , QNB Finansbank, Odeabank, aktifbank, İngbank olacaktır.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ İLE KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA FIRSAT

Aktifbank N Kolay kredi ile düşük kredi notunu dert etmeyin. Gelir belgeniz olmasa bile bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer aktifbank müşterisi değilseniz öncelikle internetteki formunu dolduruyorsunuz. Ardından Kurye sizi 7-10 gün içerisinde sizleri ziyaret ediyor ve paranız aynı gün içerisinde hesabınıza yatıyor. Bu krediyi 48 ay vade ile çekebiliyorsunuz. Ayrıca belirlenen faiz oranı ise %2,09 dur. 2.000 TL için kredi tahsis ücreti 10 TL dir. Kredinin üst limitinin 25.000 TL olduğunu da söyleyelim. Dilerseniz burayı tıklayarak açılan sayfada ihtiyacınız olan rakamı girebilir ve parayı hemen al butonuna basabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, kredi notu düşük olanların nasıl ve hangi bankalardan kredi çekebileceklerini sizler için bir yazıda derlemiş olduk. Umarım sizler için istifadeli bir yazı olmuştur. Dilerseniz Ev Hanımlarına Kredi Veriliyor mu? konulu yazımıza da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Ölen kişinin banka borcunu kim öder

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİN?

 

PAYLAŞIM

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - kredi notu

2017 Halkbank Öğretmenler Gününe Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM