Go to ...
Kredi Notu Düşük Olan Emeklilere PTT Aktifaktifbank’tan 50.000 TL N Kolay Kredi


Düşük kredi notuna sahip emeklilere kredi, PTT kredi başvurusu, Aktifbank ne kolay kredi, Düşük kredi notunu dert etmeyin – Saygıdeğer emeklilerimiz, en özel ve en kaliteli emekli banka ve kredi haberlerini sizler için derlemeye ve sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin ne denli krediye ihtiyaç duyduğunu çok iyi biliyoruz. Gerek kendinizin, gerek eşinizin, gerekse de çocuklarınızın ihtiyaçları için kredi çekme durumunda kalıyorsunuz. Aslında bir bakıma da bankaların en sevdiği müşteri profiline sahipsiniz. Çünkü aylık düzenli geliriniz var.

AKTİFBANK VE PTT KREDİ KAMPANYASINI DUYDUNUZ MU?

Her banka sizi kapmaya çalışıyor. Yine de buna rağmen bazı emeklilerimiz maalesef ki kredi alamıyorlar? Neden mi? Çünkü düşük kredi notu buna en gel oluyor. Bankalardan eli boş dönüyorlar. İşte bu yazı, ihtiyaç duyduğunuz krediyi nasıl ve nereden alacağınızı size bildirecek. Aktifbank ile PTT bir iş birliğe yapmış ve kredi kampanyası hazırlamışlar. Bizim bu durumdan sağladığımız hiç bir karımız yok. Ayrıca aracıda değiliz. Zaten hiç bir aracılık yaptığını söyleyen kişiye de inanmayın. Çünkü bu kampanyaya bireysel başvuru yapıyorsunuz.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLAN EMEKLİLERE PTT’DEN 50.000 TL KREDİ

Sizde emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız yada taşırsanız, bu kredi kampanyasına Nüfus cüzdanınızı göstererek hızlıca başvuru yapabilirsiniz. PTT aktifbank ile bir protokole imza atmış. PTT’nin Emekli müşterileri 50.000 TL üst limitli kredi alabiliyorlar. Ayrıca en düşük alabileceğiniz kredi tutarı ise 2.000 TL dir. Bu tutarlar arasında kredi alabiliyorsunuz. Aktifbank’ın çok önemli bir özelliğinin olduğunu da belirtelim. Çünkü kredi kampanyalarında Düşük Kredi Notunu Dert Etmeyin diyor. Tabi bundan kastı da hızlıca açıklayalım;

Aktifbank; düzenli geliriniz var ise, kredi siciliniz temiz ise ve PTT’den emekli maaşı alıyorsanız, kredi notunuz düşük olsa dahi kredi notunuzu biz veriyoruz diyor. Düşük kredi notunun bir limiti var elbette. Malumunuz 1500 puan ve üstü iyi ve çok iyi puanı ifade ediyor. Bunun altında ise Az riskli ve orta riskli durumda olan vatandaşlar var. İşte bu kampanya bu durumda olanları kapsıyor. Yalnız kredi notu 0 ile 799 arasında olanları (Çok Riskli) kapsamıyor. Bunun ayrımına iyi varınız. Çok riskli olanların genel de kredi sicili bozuk oluyor zaten.

KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

Demin kredi limitinden söz etmiştik. Şimdide kredinin merak edilen diğer özelliklerine değinelim. Kredinin en kısa vadesi 3 ay olarak belirlenmiş. En uzun vadesi ise 48 aydır. Sizler de bu aralıklar arasında ödeme imkanınızı da göz önünde bulundurarak taksit sayınızı seçebilirsiniz. Faiz oranı sabit tutulmuş ve %1,89 olarak sunulmaktadır. Kimisi faiz oranını yüksek bulabilir ama başvurular oldukça iyi. Çünkü belirttiğim çerçevede kredi notu takıntısı olmuyor.

YAŞ KRİTERİNE DİKKAT

Krediye 80 yaşına kadar olan emekliler başvuru yapabiliyor. Daha doğrusu yaşınız ile kredİ vadesinin toplamı 84 yılı geçemiyor. Örneğin diyelim ki yaşınız 81. O halde en fazla 3 yıl yani 36 ay vade ile kredi çekebiliyorsunuz. 4 yıl yani 48 ay vade için yaşınızın 80 olması gerekiyor. Kredi tahsis ücreti alınıyor. 10 bin lira kredi çekecekseniz tahsis ücretiniz 50 TL oluyor. Başvurunuzu PTT’den yapıyorsunuz. Kefil, teminat şart vb. herhangi bir şey istenmiyor. Kimliğiniz yetiyor. tabi maaşınızı da PTT’den almanız şart

EMEKLİLER İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Amcacım diyelim ki 20.000 TL’ye ihtiyacınız var. Maaşınızı da PTT’den alıyorsunuz. PTT’ye başvuru yaptınız ve 20.000 TL krediyi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Kısa bir süre içerisinde onay geldi. Faiz oranı yukarıda belirttiğim gibi %1,89 oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 100 TL kadar. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız da 688,10 TL yapıyor. Yıllık toplam maliyet oranının da %31,2704 olduğunu belirtelim.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin