Go to ...
INGBANK Kredinizi Şimdi Kullanın Taksitlerinizi 2018’de Yapın


Ingbank ihtiyaç kredisi, Düşük faizli ing ihtiyaç kredisi, Hesaplı kredi, Ertelemeli kredi – Bu yazıda çok özel bir kredi kampanyasından sizleri haberdar edeceğim. Hatta bir fırsat kredisi de diyebiliriz. Bu zamanlarda hesaplı ve avantajlı kredi kampanyası bulmak gerçekten de çok zor. Faizler desen uçmuş gitmiş.Haliyle de vatandan özel ve kaliteli kredi kampanyaları var mı? bunu takip etmeye başladı. Bende elimden geldiği kadarıyla bu isteğinizi sizlere sunmaya çalışıyorum. Tüm bankaları tarıyor ve kaliteli olan kampanyaları sizlere sunuyorum.

INGBANK ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

IngBank farklı bir kredi kampanyasına imza atmış. Sizlere bugün ne sunsam diye araştırma yaparken, igb bank karşıma çıktı. Sonra bir kredi kampanyası karşısında hayretlere düştüm ve şaşkınlığımı gizleyemedim. Haydi canım, öyle şey mi olur? dedim ilk başta. Sonra eski kampanyalardan birisidir diye düşündüm. Daha sonra tekrar okudum ve araştırdım. Kampanya gerçek. Haliyle de bunu sizin ile buluşturma işini de ben üstlenmiş oldum. Dilerseniz INGBank Ertelemeli İhtiyaç Kedisi Kampanyasını birde hep birlikte değerlendirelim.

INGBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

IngBank müşterilerinin yararlanması adına güzel bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya tüm müşteriler başvuru yapabilirler. Lakin kredi notu mevzunu unutmayın. Kredi notu bu kampanyada çok önemli. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Sorgulaması konulu yazımıza ulaşabilirsiniz. Bunun dışında aylık düzenli bir gelirinizin olması ve bunu da belgesi ile bankaya sunmanız gerekiyor. Bu saydıklarım tüm bankaların yerine getirmenizi beklediği şartlardır. En önemli şart ise kredi sicilinizin temiz olmasıdır.

MERAK EDİLEN KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredinin en fazla merak edilen özelliklerine de hızlıca değinelim isterseniz. Bu kampanya ile aldığınız krediyi en az 3 ay ve en fazla da 48 ay vade yapabilirsiniz. Düşük vade ve uzun vade bir arada sunuluyor. Kredi limiti için de en üst sınırın 50.000 TL olduğunu belirtelim. En düşük kredi limiti de 1.500 TL olarak belirlenmiş. Faiz oranları da kredi notunuza göre belirleniyor. Burada kredi notu çok, çok önemli. Kredi notuna güvenen herkes bu kampanyayı düşünebilir. Peki nasıl belirleniyor bu oranlar?

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ ORANLARI
  • Kredi notunuz 1850 ve üstünde ise sizlere sunulan faiz oranı %1,19 olacaktır.
  • Kredi notunuz 1800 ile 1849 aralığında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,29 olacaktır.
  • Kredi notunuz 1750 ile 1799 aralığında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,39 olacaktır.
  • Kredi notunuz 1700 ile 1749 aralığında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,39 olacaktır.
  • Kredi notunuz 1600 ile 1699 aralığında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,39 olacaktır.

 

2018’DE TAKSİT ÖDEME FIRSATI

Kredi kampanyasından demin saydığım vatandaşlar yararlanabilir. Ama 2018’e kadar erteleme fırsatından yararlanmak isteyenlerin kredi notunun 1850 ve yukarısı olması gerekiyor. Kredi notum 1600 derseniz, kredi alabilirsiniz ama 2018 ertelemeli kredi alamazsınız. Lütfen bu ayırıma dikkat edin. Ayrıca vade sayısının mutlaka 3 ay ile 48 ay arasında olması da gerekiyor. Bu önemli detayı ve ayrıntıyı açıkladığımıza göre örnek bir kredi hesaplaması da yapalım isterseniz.

10.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

Sizlerde 4 ay erteleme fırsatı ile kredi çekmeye karar verdiniz. Bankaya gidip 10.000 TL kredi çekeceğinizi belirttiniz. Gerekli belgeleri sundunuz. Bankada kredi notunuzu inceledi ve 1850 puanın üstünde olduğunu gördü. Sizlere de gerekli onayı verdi. Siz kredi vadenizi 48 ay olarak belirlediniz. İng ise faiz olarak %1,19 oranını sizlere sundu. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 338,62 TL olacaktır. Dosya masrafınız ise 50 TL dir. Toplam sigorta tutarınızın da 587,36 olduğunu da belirtelim. En son olarak yıllık toplam maliyet oranının %21,1851 olduğunu da belirtelim.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin