Go to ...
İki Bayram Arası Ödemesiz Kredi Akbank’ta Üstelik Anında ve Hızlı Başvuru


2017 Akbank Bayramı kredi Kampanyası, 3 ay ertelemeli bayram kredisi, anında ihtiyaç kredisi – 724kredinotu.com‘un değeli ve muhterem okurları, malumunuz bu sıralar, durmadan ramazan ayına özel sunduğu kredi kartı ve kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Amacımız sizlerin en hesaplı krediyi alabilmeniz. Bu açıdan da, hız kesmeden ve banka ayırımı yapmadan tüm kampanyaları sizler ile paylaşıyoruz. Kimse parasını sokağa atmak istemiyor. Hele hele bir de parasını hiç mi hiç, bankalara kaptırmak istemiyorlar.

AKBANK RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Ben bugün, bir çok kimsenin tercih edeceğini düşündüğüm bir kredi kampanyasından söz edeceğim. Akbank kaliteli bir bayram kredisi fırsatı hazırlamış. Ayrıca da diğer kampanyalarına göre farklılık gösteriyor. Sizlerin de heyecanlandığının farkındayım. Yazımızın devamında, bu kampanyanın faiz oranlarına, vade sayısına, kredi limitine, başvuru şekillerine, örnek kredi hesaplamalarına ve aklınıza takılan bir çok soruya da açıklık getireceğiz. Bence vakit kaybetmeden hemen özelliklere geçelim.

AKBANK İKİ BAYRAM ARASI ÖDEMESİZ KREDİ FIRSATI VE ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız ve türü ne olursa olsun akbank, dün olduğu gibi bugün de yanınızda. Malumunuz bu sıralar ramazan bayramı hazırlıkları yapılıyor ve masraflar oldukça fazla olacak. Bunun dışında bir diğer dini bayramımız olan da yaklaşıyor. Bir çok vatandaş iki ayrı kredi çekme durumunda kalacak. Halbuki bunun yerine akbank sizlere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Ramazan bayramında kredinizi alıyorsunuz. Ardından kurban bayramında da paranızı harcıyorsunuz. Ödemenizi de kurban bayramından  sonra yapıyorsunuz.

KREDİ BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Akbank direkt ile veya telefon şubesi ile anında krediye başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada belge, imza, bankaya gitme, sıra bekleme gibi durumlarınız hiç yok. Dijital yollar ile başvurunuzu gerçekleştirir ve onaylanan tutar da hesabınıza anında geçer. Ben müşteri değilim diyenler banka şubelerinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Şubeden başvuru yapanların mutlaka ama mutlaka gelir belgesini yani maaş bordrosunu da bankaya sunmak durumundadır.

KREDİ DETAYLARI VE AYRINTILARI

Arkadaşlar bu kampanyanın en belirgin ve farklı olan yanı 3 ay erteleyebiliyor olmanızdır. kredinizi şimdi alıp eylül ayında ödemeye başlarsınız. Kredinin en yüksek vade sayısı 48 aydır. 3 ay ertelemeli kredi alırsanız, kredinizi bu sürenin sonunda 45 ay vade ile geri ödersiniz. Ayrıca ilk ödeme zamanında ise faiz gecikmesini ödersiniz. Faiz oranından da biraz söz edelim. 50.000 TL ve üzerinde ki tutarlarda verilen faiz oranı ,23 dür. 50 bin liranın altındaki tutarlardaki kredilerde ise faiz oranı %1,41 olarak belirlenmiş.

ERTELEMESİZ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

15.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,41 faiz oranı sunuyor. Aylık kredi taksitiniz 458,89 TL dir. Kredi tahsis ücreti 75 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 22.101,60 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%22,6502 dir.

50.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,23 faiz oranı sunuyor. Aylık kredi taksitiniz 1.461,24 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 70.389,29 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%19,5541 dir.

ERTELEMELİ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

15.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,41 faiz oranı sunuyor. Yalnız 3 ay ertelemeli olarak almak istiyorsunuz. Buna göre 3 ayın sonunda bir seferliğe mahsus olarak ödemeniz gereken tutar 778,32 TL dir. 45 ay boyunca Aylık kredi taksitiniz ise 478,86 TL dir. Kredi tahsis ücreti 75 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 22.402,47 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%22,5782 dir.

50.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,23 faiz oranı sunuyor. Yalnız 3 ay ertelemeli olarak almak istiyorsunuz. Buna göre 3 ayın sonunda bir seferliğe mahsus olarak ödemeniz gereken tutar 2.263,20 TL dir. 45 ay boyunca Aylık kredi taksitiniz ise 1.528,55 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 71.298,04 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%19,4973 dür.

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin