Go to ...
İki Bayram Arası Ödemesiz Kredi Akbank’ta Üstelik Anında ve Hızlı Başvuru


2017 Akbank Ramazan Bayramı kredi Kampanyası, 3 ay ertelemeli bayram kredisi, anında ihtiyaç kredisi – 724kredinotu.com‘un değeli ve muhterem okurları, malumunuz bu sıralar, durmadan ramazan ayına özel bankaların sunduğu kredi kartı ve kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Amacımız sizlerin en hesaplı krediyi alabilmeniz. Bu açıdan da, hız kesmeden ve banka ayırımı yapmadan tüm kampanyaları sizler ile paylaşıyoruz. Kimse parasını sokağa atmak istemiyor. Hele hele bir de parasını hiç mi hiç, bankalara kaptırmak istemiyorlar.

AKBANK RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Ben bugün, bir çok kimsenin tercih edeceğini düşündüğüm bir kredi kampanyasından söz edeceğim. Akbank kaliteli bir bayram kredisi fırsatı hazırlamış. Ayrıca da diğer banka kredisi kampanyalarına göre farklılık gösteriyor. Sizlerin de heyecanlandığının farkındayım. Yazımızın devamında, bu kampanyanın faiz oranlarına, vade sayısına, kredi limitine, başvuru şekillerine, örnek kredi hesaplamalarına ve aklınıza takılan bir çok soruya da açıklık getireceğiz. Bence vakit kaybetmeden hemen özelliklere geçelim.

AKBANK İKİ BAYRAM ARASI ÖDEMESİZ KREDİ FIRSATI VE ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız ve türü ne olursa olsun akbank, dün olduğu gibi bugün de yanınızda. Malumunuz bu sıralar ramazan bayramı hazırlıkları yapılıyor ve masraflar oldukça fazla olacak. Bunun dışında bir diğer dini bayramımız olan Kurban Bayramı da yaklaşıyor. Bir çok vatandaş iki ayrı kredi çekme durumunda kalacak. Halbuki bunun yerine akbank sizlere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Ramazan bayramında kredinizi alıyorsunuz. Ardından kurban bayramında da paranızı harcıyorsunuz. Ödemenizi de kurban bayramından  sonra yapıyorsunuz.

KREDİ BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Akbank direkt ile veya telefon şubesi ile anında krediye başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada belge, imza, bankaya gitme, sıra bekleme gibi durumlarınız hiç yok. Dijital yollar ile başvurunuzu gerçekleştirir ve onaylanan tutar da hesabınıza anında geçer. Ben müşteri değilim diyenler banka şubelerinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Şubeden başvuru yapanların mutlaka ama mutlaka gelir belgesini yani maaş bordrosunu da bankaya sunmak durumundadır.

KREDİ DETAYLARI VE AYRINTILARI

Arkadaşlar bu kampanyanın en belirgin ve farklı olan yanı 3 ay erteleyebiliyor olmanızdır. kredinizi şimdi alıp eylül ayında ödemeye başlarsınız. Kredinin en yüksek vade sayısı 48 aydır. 3 ay ertelemeli kredi alırsanız, kredinizi bu sürenin sonunda 45 ay vade ile geri ödersiniz. Ayrıca ilk ödeme zamanında ise faiz gecikmesini ödersiniz. Faiz oranından da biraz söz edelim. 50.000 TL ve üzerinde ki tutarlarda verilen faiz oranı %1,23 dür. 50 bin liranın altındaki tutarlardaki kredilerde ise faiz oranı %1,41 olarak belirlenmiş.

ERTELEMESİZ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

15.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,41 faiz oranı sunuyor. Aylık kredi taksitiniz 458,89 TL dir. Kredi tahsis ücreti 75 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 22.101,60 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%22,6502 dir.

50.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,23 faiz oranı sunuyor. Aylık kredi taksitiniz 1.461,24 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 70.389,29 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%19,5541 dir.

ERTELEMELİ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

15.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,41 faiz oranı sunuyor. Yalnız 3 ay ertelemeli olarak almak istiyorsunuz. Buna göre 3 ayın sonunda bir seferliğe mahsus olarak ödemeniz gereken tutar 778,32 TL dir. 45 ay boyunca Aylık kredi taksitiniz ise 478,86 TL dir. Kredi tahsis ücreti 75 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 22.402,47 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%22,5782 dir.

50.000 TL Bayram kredisini 48 ay vade ile aldığınızda akbank sizlere %1,23 faiz oranı sunuyor. Yalnız 3 ay ertelemeli olarak almak istiyorsunuz. Buna göre 3 ayın sonunda bir seferliğe mahsus olarak ödemeniz gereken tutar 2.263,20 TL dir. 45 ay boyunca Aylık kredi taksitiniz ise 1.528,55 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 71.298,04 TL olacaktır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyet ele alınarak hesaplanacaktır. Toplam yıllık maliyet oranı%19,4973 dür.

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin