Go to ...
Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi


Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin Bayramlarda, yılbaşı haftasında ve benzeri günlerde daha fazla krediye yöneliyoruz. Bu zamanlarda kredinin faiz oranları daha da uygun oluyor. Ayrıca bazen de emeklilere, memurlar, çiftçilere ve işçilere özel kredi kampanyaları da tasarlanıyor. Bunları da sizler ile zaten daha önce paylaşmıştık.

Bankalar bazı zamanlarda ise müşterilerini baz alarak, onları ayrıcalıklı bir konuma yükseltirler. Bu sayede de müşterilerinin uygun kredi alabilmelerine imkan tanırlar. Müşterilerde daha fazla bankaya bağlanmış olur. Bu bankalardan birine de Halkbank’ı örnek olarak gösterebiliriz. Halkbank müşterilerinin yararlanabilmesi için hızlı kredi kampanyası sunuyor. Bizlerde bu kampanyayı inceleme süzgecimizden geçirdik. Elde ettiğimiz verileri de aşağıda sizler için sunuyoruz. Şartlar sizin için de uygunsa düşünebilirsiniz.

HALKBANK HIZLI KREDİ DETAYLARI

Deminde söz ettiğimiz gibi, halkbank müşterileri özel hissettirmek adına olsa gerek ki çok hesaplı bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre aldığınız krediyi 48 ay gibi uzun bir vadeye kadar seçebilirsiniz. Kredi vadenizi siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ödeme gücünüzü esas alarak bunu taksitinizi seçebilirsiniz. Halkbank’tan en az 1.000 TL alabiliyorsunuz. Bunun dışında Halkbank’tan bu kampanya gereği en fazla da 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Kampanya gereği %0,5 oranı kadar tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekiyor. Bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Sizlerde halkbank müşterisi iseniz ve aylık geliriniz de var ise rahat bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Kredinin faiz oranlarına da kısaca değinelim. Halkbank tüm vade seçenekleri için ve kredi limitleri için faiz oranını sabit tutmuş. Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, %1,13 faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz. Bu oranın düşük olduğunu belirtmek istiyorum. Hani isterseniz sizlerde bazı özel bankaları inceleyin. Ardından bu oranın gerçekten de düşük ve hesaplı olduğunu görebilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Krediye başvurunun çok kolay olduğunu belirtelim. Sizlerde halkbank internet şubesinden yada cep şubeden şifrenizi kullanarak giriş yapabilir ve krediye başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çok çok kısa bir vakit beklersiniz. Dakikalar ile ifade edebiliriz. Banka sizi değerlendirir ve bir kaç dakika içerisinde cevap verir. Gelen cevap olumlu ise hemen kredinizi internetten kullanırsınız. Bankaya gitme, belge sunma vs. işlemleri ile ilgilenmez ve uğraşmazsınız. Ha bir de SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey mesaj metni olarak aralarına birer boşluk gelecek şekilde KREDI, T.C. Numarası, Aylık Gelirinizi, İstediğiniz Kredi Tutarını yazıp 3425’ye göndermeniz gerekecek.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10.000 TL Kredi alalım. Tabi halkbank müşterisi olduğumuzun da altını çizelim. Ayrıca bu krediyi de 48 ay vade ile geri ödemek isteyelim. Halkbank’ta bizlere faiz oranı olarak %1,13‘ü veriyor. Bu veriler ışığında hesaplama yapıldığında aylık ödenmesi gereken kredi borcumuz 284,8 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretimiz de 52,50 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,8815 dir.

25.000 TL Kredi alalım. Tabi halkbank müşterisi olduğumuzun da altını çizelim. Ayrıca bu krediyi de 48 ay vade ile geri ödemek isteyelim. Halkbank’ta bizlere faiz oranı olarak %1,13‘ü veriyor. Bu veriler ışığında hesaplama yapıldığında aylık ödenmesi gereken kredi borcumuz 711,99 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretimiz de 331,25 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,8815 dir.

Etiketler:, , , , , , ,

One Response “Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi”

  1. 13 Aralık 2017, 09:21

    Acil nakit ihtiyacim var nadil yardimci olabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin