Go to ...




Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı


Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun, emeklinin ve işçinin kendine göre farklı giderleri oluyor.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR KREDİ KAMPANYASI

Bu ihtiyaçların karşılanması içinde maddi kaynağa ihtiyaç duyuyoruz. Maddi kaynağa ulaşmanın en basit yolunu da kredileri oluşturuyor. Kredi notunuzda sıkıntı yoksa, aylık düzenli geliriniz var ise ve kredi sicilinizde temiz ise rahatlıkla kredi alabiliyorsunuz. Garanti bankası da sonbahar ayını fırsat bilerek, güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Yazımızın kalan kısmında da bu kampanyanın detaylarını ve merak edilenlerini siz değerli dostlarımız ile paylaşacağız. Hazırsanız başlayabiliriz.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Garanti bankası sonbahar kredisi ile, tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Üstelik kendi müşterilerine anında kredi fırsatı da sunuluyor. Tabi bu detaya az sonra değineceğim. Dilerseniz evvela en fazla merak edilen özellikleri sıralayalım. Örneğin bu kampanyada yüksek limitli kedi almak daha da avantajlı oluyor. Zira faiz oranları kredi limitine göre belirleniyor. Yüksek krediye düşük faiz uygulaması bulunuyor. Ama en yüksek faiz oranının %1,89 olduğunu vurgulayalım. En düşük faiz oranı da %1,29 dur.

Kredinin vade sayısı da gayet makul. Zira en uzun vade 48 ay iken, en kısa vade 3 ay kadar oluyor. Bunun dışında kredinin en yüksek limiti de 75.000 TL kadar oluyor. Bankaya sunulan gelir belgesi oranında kredi limitinizin üst seviyesi belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ayrıca hayat sigortası da mutlaka yaptırılıyor. Bu ince ayrıntı ve detayları bilmenizde fayda var.

GARANTİ MÜŞTERİSİ DEĞİLİM  KREDİYE NASIL BAŞVURU GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Garanti müşterisi değilim ama krediye başvuru yapmak istiyorum diyorsanız, meraklanmayın. Zira sizler için basit bir yol bulunuyor. Yapmanız gereken şey şu link; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID11e4fe5 ile online olarak 2 dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirmek. Ön onay geldiği anda ise gelir belgenizi alarak garanti şubesine gitmeniz gerekiyor. Böylece kredinize kavuşabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz direkt olarak Garanti’nin herhangi bir şubesine nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile birlikte uğrayabilir ve başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

GARANTİ MAAŞ MÜŞTERİLERİNE İNTERNETTEN DAHA FAZLA KREDİ ALMA İMKANI

Garanti Bankası müşterileri kredi başvurusunu cep şubeden yapabileceği gibi, internet şubeden de hızlıca yapabilir. Kredi onayı da birkaç dakika içerisinde geliyor zaten. Bu onayı alır almaz, paranıza banka şubesine gitmeden kavuşabiliyorsunuz. Tabi maaş müşterisi değilseniz internetten en fazla 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bundan yukarı miktarlardaki tutarları ise banka şubesine gelir belgenizi alarak müracaat edebilirsiniz. Maaş müşterileri ise gelirleri nispetinde 75.000 TL’ye kadar internetten kredi alabiliyorlar.

GARANTİ SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMALAR

75.000 TL kredi çekeceğinizi düşünelim. Yaptığınız başvuru sonucunda da bankadan gerekli onayı aldığınızı varsayalım. Bu tutar yüksek olduğundan en uzun vade olan 48 ay taksit imkanını değerlendirmek istiyorsunuz. Garanti de bu isteğinize göre faiz oranını %1,29 olarak belirliyor. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden çıkacak olan ücretin 375 TL olduğunu söyleyelim. Ödemeniz gereken hayat sigortası ücretinin ise 1.143,75 TL olacağını belirtelim. Aylık taksit tutarınız da 2.225,76 TL olacaktır.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

One Response “Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı”

  1. Aysun karabağ
    30 Mart 2018, 22:08

    Ben su anda cok zor durumdayim borclarim cok daginik oldugu icin borclarimla bas edemiyorum esim kanser hastasi surekli onun Hastane masraflari oldugu icin artik iyice caresizim ne olursunuz tüm borclarimi sizde toplamak rahat Yaşamak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin