Go to ...
dikkat: Düşük faizli en hesaplı bayram kredilerini veren bankaların listesi


2017 Ramazan Bayramı kredisini en uygun veren bankalar, düşük faizli ihtiyaç kredisi özellikleri, bayram kredisi hangi bankadan alınır? – Ramazan bayramına çok az bir süre kaldı. Tabi bizim için de artık ramazana dair son haberler anlamını taşıyor. Bu süre zarfında gerek kredi kartı kampanyalarını, gerekse de kredi kampanyaları ile sizlere yardımcı olmaya çalıştık.  Bugün ise bomba bir yazı ile karşınızdayız. ramazan masrafları için ve diğer ihtiyaçlarınız için henüz kredi çekmediyseniz, o halde belki de en doğru yazıdasınız.

RAMAZAN BAYRAMINDA KREDİ VEREN BANKALARIN ÖZELLİKLERİ

Yazımızın kalan kısmında bugün sizler için piyasa da ne kadar ramazan bayramı kredisi haberi var ise, tüm özellikleri ile paylaşacağız. Açıkçası bu sizler için çok büyük bir fırsat olacak. Zira tüm bankaların kampanyalarını tek bir yazıda bulabileceksiniz. Ardından da kararınızı aklı selim bir şekilde verebileceksiniz. Bankaların sayfalarını ayrı yarı gezmenize ve not almanıza da gerek kalmayacak. Adeta Ramazan Bayramı kredisi rehberi olacak. Arzu ederseniz ilk bankanın kredi kampanyası ile yazımıza devam edelim.

BURGANBANK İKİ BAYRAMIN KEYFİNİ YAŞATAN KREDİ

Burganbank 3 ay ertelemeli ramazan bayramı kredi kampanyası başlatmış. Yani hem ramazan masraflarınız, hemde kurban bayramı masraflarınızı tek kredi çekerek karşılayabilirsiniz. Ödemeniz de kurban bayramında sonra başlayacaktır. Tabi dilerseniz de aylık eşit taksitli olarak alabilirsiniz. 48 ay vade imkanı bu kampanyada bulunuyor. Faiz oranı %1,32 ile %1,46 arasında değişiyor. Bu değişiklik ise kredinin vadesine göre değişiyor. Başvurunuzu en yakın burganbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

BURGANBANK RAMAZAN BAYRAMI KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 12 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada bu şartlarda sizlere faiz olarak %1,32 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 922 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL olacaktır. Hayat sigortası için net bir şey söyleyemiyoruz. Zira sizlerin yaş ve cinsiyetine göre hesaplanacak. Yıllık maliyet oranı ise %21,97 dir.

GARANTİ BANKASI RAMAZANA ÖZEL 75 BİN LİRA LİMİTLİ KREDİ

Bir diğer ramazan kredisi haberini garanti bankası üstleniyor. Ramazanın ilk günlerinden beri vatandaşa kredi imkanı sunan garanti bankası 75.000 TL’ye kadar kredi üst limiti sunuyor. Tabi bu üst limiti sizin gelir durumunuz belirleyecek. Faiz oranları 50 bin liraya kadar faiz oranı %1,44 sunuluyor. 75 bin liraya kadar sunulan kredilerde ise faiz oranı %1,34 oluyor. 75.000 TL için de sunulan faiz oranı %1,29 oluyor. 48 Ay vade yapabilirsiniz. Garanti müşterileri cep şube yada internet şubeden başvurularını gerçekleştirebilirler.

GARANTİ BANKASI 25.000 TL İÇİN BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

25.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada bu şartlarda sizlere faiz olarak %1,44 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 770,60 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 125 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak 381,25 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı ise %23,1909 dur.

FİBABANKA’DAN 10 LİRAYA 10 BİN LİRA BAYRAM KREDİSİ

Fibabank bin lira ile 30 bin lira arasında kredi fırsatı sunuyor. Kredi limiti orta seviyelerde ve hiçte fena değil. Kredi vadesi da oldukça uzun. Daha doğrusu herkesi kapsayacak şekilde. 3 ay taksit ile 48 ay arasında taksit yapabiliyorsunuz. Taksit sayınız 3 ay ile 36 ay arasında değişecekse faiz oranınız %1,43 olacaktır. 37 ay ve üstünde vade olduğunda ise faiz oranı %1,33 olacaktır. SMS ile başvuru yapmak isteyen Vatandaşlık numarasını 3422’ye operatöre takılmadan gönderebilir. Arzu ederseniz bir de kredi hesaplaması yapalım.

FİBABANKA İÇİN BAYRAM KREDİSİ ÖDEME PLANI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada bu şartlarda sizlere faiz olarak %1,33 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak 323 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı ise %21,2814 olarak karşımıza çıkmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası ramazan bayramını doya doya yaşayın diye 10 bin liralık bir kredi kampanyası hazırlamış. Kampanya ile birlikte 48 ay vade imkanı sunulmaktadır. Bu da ödeme gücü düşük olanlar için güzel bir fırsat. Faiz oranı %1,33 dür. Tabi yukarı limitlerde ve değişik vadelerde faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Başvuru için yapı kredi bankası şubelerine uğrayabilirsiniz. tabi internet şubeden de başvuru yapılmaktadır. Gelir belgesi isteniyor mu diye sormayın. Zira isteniyor. Ayrıca tahsis ücreti ve hayat sigortası da ödemeniz gerekiyor.

YAPI KREDİ BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada bu şartlarda sizlere faiz olarak %1,33 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL olacaktır. Hayat sigortası için net bir şey söyleyemiyoruz. Zira sizlerin yaş ve cinsiyetine göre hesaplanacak. Yıllık maliyet oranı ise %21,2814 dür.

ODEABANK NAKİT HAZIR BAYRAM KREDİSİ

Bir diğer kredi haberimizi odeabank oluşturuyor. Odeabank 3 bin lira ile 35 bin lira arasında bir kredi limiti belirlemiş. 75 yaşına kadar olan herkes başvuru yapabiliyor. İster banka şubesinden isterseniz de SMS ile başvurunuzu yapabiliyorsunuz. NAKIT yazıyorsunuz ve kimlik numaranızı yazıp  8444’e yolluyorsunuz. Faiz oranı kredi notunuza göre belirleniyor. Kredi notu yüksek olanlar düşük faizli kredi alıyorlar. Bu kampanya çerçevesinde belirlenen en düşük faiz %1,29 ve en yüksek faiz ise %1,79 dur. Tabi 48 ay vade fırsatınız da var.

ODEABANK İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada kredi notunuza bakarak sizlere faiz olarak %1,29 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 297 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL olacaktır. Hayat sigortası için net bir şey söyleyemiyoruz. Zira sizlerin yaş ve cinsiyetine göre hesaplanacak. Yıllık maliyet oranı ise %20,5950 dir.

İŞ BANKASI GÜNDE 5 TL’YE 5.000 TL BAYRAM KREDİSİ

BU kampanya da her ne kadar 5 bin lira kredi kampanyası dense de gerçek kredi limiti 100.000 TL dir. Tabi bu kampanyada da 48 vade fırsatı sunuluyor. En düşük faiz oranı %1,25 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,29 olarak belirlenmiştir. Kredi limitine göre faiz oranları belirleniyor. Hayat sigortası kredi kampanyasının şartlarındandır. Tahsis ücreti limiti ise %0,5 kadardır. İş bankasının geleneksel bayram kredisi kampanyası ile başlattığı kredinin örnek hesaplamasını yapmak istiyorum.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İÇİN 5.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

5.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada bu şartlarda sizlere faiz olarak %1,29 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 148,38 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 26,5 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak 166,66 TL ödersiniz.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Sıra Vakıfbank’a geldi. gerek bayram masraflarınızı, gerekse de diğer ihtiyaçlarınız için bu kredi kampanyasını değerlendirebilirsiniz. Vakıfbank 1.000 TL ile 90.000 TL arasında kredi limiti sunuyor. Herkes ihtiyacı kadar bu kampanyadan yararlanacaktır. Kredi vadesini 3 ay ile 48 ay arasında yapabilirsiniz. Ödeme gücünüze göre kredi vadenizi de seçebilirsiniz. Faiz oranları da kredi tahsis ücretine göre ve kredi limitine göre değişiyor. En düşük faiz oranı %1,16 dır. En yüksek faiz oranı ise %1,25 dir.

VAKIFBANK 90.000 TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

90.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Bankada bu şartlarda sizlere faiz olarak %1,16 oranını sunuyor. Bizler de elde ki verilere göre hesaplamalarımızı gerçekleştirdik. Aylık kredi taksit tutarınız 2.583,20 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 450 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak 319,91 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı ise %18,3860 dır.

 

 

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin