Go to ...




Bankaların Faiz Oranları Karşılaştırma


Bankaların faiz oranları, Bankaların faiz oranları listesi, Bankaların faiz oranları ihtiyaç , taşıt kredisi, konut kredisi- Değerli okurlarımız, Happer, insanoğlu hayatına geçmesi ile birlikte, doğa üstünde hegemonik bir üstünlük kurmuştur demiştir. Anlayacağınız çevrenin sömürülmesi bu dönemde başlamıştır. İhtiyaçlarımızın ardı arkası kesilmemiş ve durmadan yenisini ve farklı olanı istemişiz. Tabi bunu da en iyi alım yolu olan para ile gerçekleştirmiştir.

BANKALARIN FAİZ ORANLARI GENEL BİLGİ

Bildiğiniz üzere kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s ’nin kredi notunu “Baa3” seviyesinden “Ba1” seviyesine düşürürken, not görünümünü “durağan” olarak belirledi. Bu duruma rağmen ülkemizde faiz oranlarında anlamlı bir düşüş gerçekleşti. Faizlerin düşmesin de  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN‘ın olumlu yönde katkısı oldu. Bu sayede devlet bankalarında faiz oranları ciddi manada düşüşe geçti.

Bunu gören özel finans kuruluşları rekabete daha fazla dayanamayarak faizlerde indirime gitmiş oldu. Bu gelişmelerde tamamıyla vatandaşlara yaradı. Sizlerde paraya ihtiyaç duyuyor ve kredi çekmeye karar verdiyseniz doğru yazı üzerinde olduğunuzu söylemek gerekiyor. Çünkü yazımızın devamında bankların güncel faiz oranlarını bulabileceksiniz. Ona göre de tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hazırsanız yazımıza geçiş yapabiliriz.

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Biz tüketici (İhtiyaç) Kredisi Faiz oranı: %1,15 olarak ayarlanmış. Biz Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,13 olarak belirlenmiş. Biz Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,80 dir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,20 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,20 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,11 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,19 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

Sonbahar İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,25 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,10 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %1,09 dır.

AKBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,35 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,09 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,97 dır.

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,14 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,44 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

DENİZBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %0,99 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,22 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,91 dır.

YAPI KREDİ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,29 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,27 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

Aziz dostlarımız, yukarıda belirttiğimiz faiz oranları en seviyelerdeki belirlenen rakamlardır. Biliyorsunuz ki artık bankalar faiz oranı belirlerken kredi notunuza yani skorunuza göre belirler. Yüksek Kredi Notuna düşük faiz oranları belirlenir. Buda bankaların müşterilere sunduğu bir ödül – ceza sistemi oluyor. Borcunuza sadıksanız, kredi ve kredi kartı borcunuzu zamanında ödüyorsanız o zaman düşük faizli kredi sizi bekliyor olacak. Dilerseniz FİNDEKS KREDİ NOTU NASIL YÜKSELTİLİR? konulu yazımızı da inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sevgili okurlarımız, sizler için bir çok bankanın ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarını güncel bir şekilde belirtmeye çalıştık. Bundan dolayı da bir araya getirerek sizlerin istifadelerine sunmuş olduk. Sizlerde bu rakamlara göre kredi ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle…

LÜTFEN BU YARARLI YAZIDAN ARKADAŞLARINIZIN DA İSTİFADE EDEBİLMESİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

En Düşük Faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi 24 Ay

En avantajlı ihtiyaç kredileri burada

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin