Go to ...
Apple Akıllı Telefon Kredi Kampanyası Garantide Hazır


Garanti Bankası Apple Ürünlerinde İhtiyaç Kredisi Kampanyası – En özel ve en kaliteli kredi haberlerinin tek adresi 724kredi haberlerinden sevgiler ve saygılar. Her kesinin ve her isteğin kredi ihtiyacına cevap bulacağı tek sitedesiniz. Kiminiz konut almak için kredi arayışı içerisinde, kiminiz taşıt için, kiminiz de kişisel ihtiyaçlarınız için. Ama gerçek olan bir şey var iki en avantajlı kredileri buradan bulup başvuru yapabiliyorsunuz. Yalan haber yapmadığımızdan herkes hesaplı ve uygun kredinin nerede olduğunu bulabiliyor.

GARANTİ BANKASI APPLE KREDİ KAMPANYASI GENEL AÇIKLAMA

Bu yazımızda ise bir çok kesimin ilgi göstereceği bir alana dikkat çekmek istiyoruz. Teknoloji çok fazla ilerledi ve teknolojik ürünler, elimizden düşürmediğimiz ve düşüremediğimiz nesneler halini almaya başladı. Özellikle de akıllı telefonlar çocuklarımızdan veya sevdiklerimizden daha fazla vakit geçirdiğimiz objeler oldu. Teknolojiye bağımlıyız ama gel gör ki, bu ürünleri alabilmek için cebimizde yeterli miktarda para yok. Eskiden ne güzel kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorken, şimdi o da kaldırıldı.

E peki istediğimiz telefonu alamayacak mıyız? Bu soru için çeşitli cevaplar veriliyor. Bu yazıda Garanti bankası seçeneğini önünüze getireceğiz. Garanti bankası Apple Marka Teknolojik Ürünler için Kredi Kampanyası hazırlamış. Bu kampanya henüz yeni Ve çok fazla bilinmiyor. İşinize yarayacağını düşündüğümüzden sunmak istedik.

GARANTİ BANKASI APPLE KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Garanti Bankası bazı mağazalar ile karşılıklı olarak anlaşmaya varmış. Bu anlaşmaya göre alacağınız Apple marka ürünler için garanti bankası sizlere kredi verecek. Peki hangi mağazalarda geçerli bir durum bu. Troy, Pua, Lydia ve Gürgençler mağazalarından alacağınız Apple marka ürünlerde geçerli olacak. Alacağınız kredinin minimum tutarı, alınacak ürünün fiyatı kadardır. Maksimum kredi tutarı ise 15 bin liradır. Bu tutar ile de tüm apple marka ihtiyaçlarınızı çok rahat karşılayabilirsiniz.

En düşük kredi vadesinin yani taksit sayısının 3 ay olduğunun altını çizelim. En 3 ayda taksitlerinizi bitirebiliyorsunuz. Bunun dışında bütçenize göre vade sayınızı 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay olarak da seçebilirsiniz. Düşük tutarlarda düşük vade seçeneği ön planda olsa da, yüksek kredi kullanımlarında uzun vade bir çok kimsenin tercih sebebi olacaktır. Kredinin faiz oranı sabittir ve tüm taksit seçenekleri için aynıdır. Alacağınız kredinin faiz oranı %1,59 dur.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvuru basit ve kolay. Eğer garanti bankası müşterisi iseniz garanti internetten veya garanti cep uygulamasından kredi başvurusu adımından rahatlıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ürünler üzerinde bulunan QR kodu ile de krediye başvuru yapabilirsiniz. Zaten mağazadaki yetkililer sizleri yönlendirip, yardımcı olacaklardır. Başvuru yaparken kredinizin vadesi ve tutarını belirledikten sonra, promosyon kodu kullanmak istiyorumu seçiyorsunuz ve çıkan ufak kutucuğa APPLE yazıyorsunuz.

Bu kredi kampanyasında sigorta ücreti, komisyon yada kredi tahsis ücreti yoktur. Bu tip masraflar alınmıyor ve talep edilmiyor. Özellikle akıllı telefon almak isteyenlerin değerlendirebileceği özel bir kredi kampanyası. Haydi şimdide bir iki kredi ödeme planı çıkaralım.

ÖDEME PLANLARI

Laptobu, akıllı telefonu, tableti vs. derken alacaklarınızın toplamının 12 bin lira olduğunu fark ettiniz. Mükemmel bir alışveriş yaptınız. Şimdi ödeme planı nasıl olacak bunu merak ediyorsunuz. Öncelikle kaç ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz? 48 Ay mı? Tamam o zaman. Buna göre hesaplama yapalım. Faiz oranı demin yukarıda belirttiğimiz gibi %1,59 olacaktır. Aylık taksit borcunuz da 383,93 TL dir. Kredinin geri ödenecek toplam tutarı 18.428,98 TL dir. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası yoktur. Yıllık toplam maliyet oranının ise %25,4583 olduğunu belirtelim.

ING Bank’dan Beyaz Eşya ve Ev Elektroniği Kredisi Vestel Mağazalarında

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin