Go to ...
Aktifbank’dan Kredi Notu Düşük Olanlara 25.000 TL Kredi Kampanyası


Aktif Bank Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Fırsatı, Düşük Kredi Notuna Kredi İmkanı- Kredi notu zedeler, düşük kredi notuna sahip olanlar, kredi isteyip de bankadan çevrilenler, hepinizin derdinin dermanı burada. Dermandan kastım da kredi tabi ki de. hepimiz biliyoruz ki düşük kredi notuna sahip olanlar kredi çekemiyor. Bu açıdan da milyonlarca vatandaş bunun sıkıntısını çekiyor. Adama bakıyorsun, kredi sicilinde hiç bir sıkıntı yok. Temiz güzel bir işi ve geliri de var.

AKTİFBANK’DAN TABULARI YIKAN ADIM

Tek sorun var o da kredi notunun düşük olması. Bankalarda bunu çok büyük sorun yapıyorlar. Üstelik kredi notu da 2014 yılından beri hayatımıza girdi. Her ne hikmetse ilahi bir kanunmuş gibi önümüze sürülüp duruluyor. Ama bu tabuyu bir banka yıktı. Belki de adını daha önce hiç duymadınız. Gerçi N Kolay Kredi Kampanyasını görmemenizin ihtimali yok. Bir çok bankanın yapamadığını Aktif Bank Yapmış. Böylesi bir cesareti gösterdiği için de İleride çok önemli konumlara da gelecektir.

DÜŞÜK KREDİ NOTUNA ÇOK ÖZEL KREDİ KAMPANYASI AKTİFBANK’DAN

Sizlerin de kredi notu düşükse lütfen bunu dert etmeyin. Ha bunu da ben söylemiyorum. Aktifbank bizzati kendisi Düşük kredi notunu dert etmeyin diyor. Anlayacağınız kredi isteyip de, sırf kredi notu yüzünden kredi çekemeyenler için bulunmaz hint kumaşı. 724kredinotu.com ailesi olarak da bizler bu kampanyanın detaylarını sizlere sunmak istedik. Bu sayede ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemek zorunda kalmayacaksınız.

25.000 TL KREDİ SİZLERİ BEKLİYOR

Aktifbank rahat bir şekilde alabileceğiniz güzel bir kredi kampanyası ile sizlere sesleniyor. Bu kredi kampanyası ile alınabilecek kredi tutarı 2 bin lira dır. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 25 bin liradır. Aldığınız krediyi de minimum 3 ay, maksimum 48 aya kadar taksit yapabilirsiniz. vadesi uzundur. Bu sayede de sıkıntıya girmeden bütçenize göre ödeme planınızı oluşturursunuz. 18 yaşından büyük T.C Vatandaşı olan, ve istihbaratından da sıkıntı olmayan herkes başvuru yapabilecektir.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ – KREDİ NOTUN OTOMATİK YÜKSELECEK

AktifBank ile hem kredi çekecek hemde kredi notunuzu artırabileceksiniz. Kredi notunun artması için bankacılık ürünlerinden birini kullanmanız gerekiyor. Daha sonra da bu ürünün ödemesini de alışkanlık haline getirerek her ay yaparsanız, fideks bunu görecek ve sizin haberiniz olmadan bile bir bakacaksınız kredi notunuz yükseklere çıkmış. Hem kredi cepte, hemde kredi notu tavanda. Bir taşla iki kuş. Bu açıdan hayati öneme sahip bir kredi.

KREDİ NOTUNU ARTIRMAK İSTEYENLERİN 2.000 TL çekerek 3 -5 Ay içerisinde bu isteklerini gerçekleştireceklerinden emin olabilirsiniz. Maksat, kredi kullanmak ve ödemelerini de zamanında yapmak. gerisi çorap söküğü gibi gelecektir zaten.

BANKADA SAATLERCE SIRA BEKLEME OLAYI YOK

Bankaya gitme, sıra bekleme gibi zaman kaybınız asla olmuyor. Kredi tahsis ücreti haricin de ne komisyon ne de masraf talep ediliyor. Örneğin hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz da yok. oranı %1,99 ama buna değer. Zira diğer bankalar zaten kredi vermiyor. Sizler de aklınızı kullanarak kredi çekebilir ve demin söz ettiğim gibi de kredi notunuzu artırabilirsiniz. Ardından da dilediğiniz bankadan dilediğiniz oranda kredi çekebilirsiniz.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Başvuru için bankaya kadar yorulmanıza gerek yok. İnternetten 2 dakikada başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Aktif Bank’ın resmi sitesine girip internetten kredi seçeneğini tıklamanız. Ardından da ilgili başvuru formunu doldurmanız. Aktifbank müşterileri toplamda beş dakika içerisinde kredilerini kavuşabilirler. Ama daha tanışacak olanların form doldurmaları gerekecek. Ardından kurye sizi evinizde ziyaret edecek. İmzalarınızı alacak ve krediniz hesabınıza yatacak.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ HESAPLAMA ÖRNEKLERİ

2.000 TL Kredi çekip, hem ufak ihtiyacınızı gidermeyi, hemde düzenli ödemeler ile düşük kredi notunuzu artırmayı düşünüyorsunuz. 12 Ay vade ile de rahat rahat ödememi yaparım diye kanaat getiriyorsunuz. Uygulanan faiz oranının %1,99 olduğunu tekrardan hatırlatalım. Buna göre aylık taksidiniz 193, 65 TL ve Kredi Tahsis ücretiniz de 10 TL dir.

Şimdide 25 bin lira krediyi ile aldığınızı farz edelim. Hemen %1,99 faiz oranını alıyoruz. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda da kredi taksit tutarının 880,71 TL olduğunu görebiliyoruz. Ödenmesi gereken Kredi tahsis ücretinin ise 125 TL olduğunu belirtelim.

SİZDEN TEK RİCAM VAR. O DA BU HAYATİ KREDİ HABERİNİ FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞMANIZ. 

 

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

2 Responses “Aktifbank’dan Kredi Notu Düşük Olanlara 25.000 TL Kredi Kampanyası”

  1. Osman ozen
    28 Mart 2017 at 21:37

    Kırdı ihtiyacım var acil 20000 yardımcı olursanız sevinirim

  2. Serdar kerimoğlu
    26 Mart 2017 at 22:10

    Kiredi notum düşük kiredi alamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin