Go to ...
ABank’tan Hesaplı Kurban Bayramı Kredinizi Online Başvuru İmkanı İle Hemen Alın


2017 Kurban Bayramı Kredisi, Alternatifbank bayram kredisi, Uygun ve , Online başvuru – Öyle görülüyor ki, bu bayram da masraflarımız oldukça fazla olacak. Yaz ayındayız ve herkes bunu değerlendirmek istiyor. Birde bayram tatili 10 güne çıkarıldı. Bir çok kimsenin ise bayram masraflarının yanı sıra, çeşitli ihtiyaçlarından dolayı da lazım oluyor. Bizlerde uygun kredi çekmenizi istediğimizden, bankaların bayram kredisi kampanyalarını ilk olarak sizler ile buluşturuyoruz.

ABANK’TAN BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Bankalar vatandaşlar ile doldu taştı. krediler havalarda uçuşuyor. Bende bankaların kampanyalarını sizler ile buluşturarak kredi alternatiflerinizi artırıyorum. Sizlerde alternatifler arasından en olanını seçebiliyorsunuz. Bu yazımızı daha bugün piyasaya sunulan bir kampanyaya ayırmak istiyorum. ABank Kurban Bayramına Özel olarak bir Kredi hazırlamış. Bu kampanyanın inciğini boncuğunu sizler için araştırmaya aldım. Elde ettiğim önemli bilgileri de sizler ile paylaşmak istiyorum.

ABANK KURBAN BAYRAMI KREDİ FIRSATINI DEĞERLENDİRELİM

ABank bayramda oluşacak masraflarınızı ve diğer ihtiyaçlarınızı, kredi kampanyası ile karşılamak istiyor. Peki ne derseniz? Bir fırsat verelim mi? İsterseniz biraz değerlendirmeye alalım ve ne gibi fırsatlar sunuyor, bir bakalım. Bu kampanya ile sizlere sunulan en düşük kredi vadesi 3 ay oluyor. En uzun kredi vadesi de 48 ay oluyor. Bu aralıklarda kredi vadenizi seçebilirsiniz. Kredi için bir üst limit bulunmuyor. Daha doğrusu bankaya sunduğunuz gelire (aylık) göre sizin için bir üst limit belirleniyor. Sizde ihtiyacınız doğrultusunda kredinizi alabiliyorsunuz.

KREDİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Krediye banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde online başvuru yapmak istiyorsanız şu linki; dijital.abank.com.tr/#!/kredi alarak internet tarayıcınıza yapıştırın ve açılan sayfada gerekli bilgileri girerek, başvurunuzu tamamlayın. Bu kampanyada hayat sigortası yaptırılıyor. Hayat sigortası kredi ile birlikte sizin yaş ve cinsiyetinize göre de belirleniyor. Bu açıdan da aşağıda hesaplamalarımızda hayat sigortasını yıllık maliyet oranına dahil etmeyeceğiz.

Ayrıca hesaplamalarımızda krediye başvuru yapan kişinin de 35 yaşında erkek birisinin olduğunu da belirtelim. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Aldığınız kredinin %0,5 tutarı kadar tahsis ücreti kesiliyor. Diyelim ki kredi aldınız. Bu durumda %0,5 oranı olan 50 TL tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

KREDİ VADE SAYISINA GÖRE FAİZ ORANI BELİRLEMESİ

Abank’tan çekeceğiniz krediyi 12 ay taksit yaparsanız, oranınız %1,38 olarak sunulacaktır. Abank’tan çekeceğiniz krediyi 24 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,25 olarak sunulacaktır. Abank’tan çekeceğiniz krediyi 36 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,30 olarak sunulacaktır. Abank’tan çekeceğiniz krediyi 48 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,31 olarak sunulacaktır. 

24 AY VADE İLE 30.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

ABank’tan alacağınız kredinin limitinin 30.000 TL olacağını düşünelim. Ayrıca da kredi taksit sayısı olarak da 24 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bankada faiz olarak %1,25 oranını veriyor. Bu isteğiniz doğrultusunda kredi çektiğinizde aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 1.498 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranınız da %18,52 oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 150 TL oluyor. Hayat sigortası olarak da ödemeniz gereken 110,18 TL dir. Toplam ödeme tutarınızın da 35.945 TL olduğunu belirtelim.

48 AY VADE İLE 30.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

ABank’tan alacağınız kredinin limitinin 30.000 TL olacağını düşünelim. Ayrıca da kredi taksit sayısı olarak da 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bankada faiz olarak %1,31 oranını veriyor. Bu isteğiniz doğrultusunda kredi çektiğinizde aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 895 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranınız da %19,15 oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 150 TL oluyor. Hayat sigortası olarak da ödemeniz gereken ücret 225,44 TL dir. Toplam ödeme tutarınızın da 42.953 TL olduğunu belirtelim.

Tags: , , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

One Response “ABank’tan Hesaplı Kurban Bayramı Kredinizi Online Başvuru İmkanı İle Hemen Alın”

  1. İbrahim Ozan Vural
    21 Ağustos 2017 at 11:39

    10000 lira kredi talebinde bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin