Go to ...
ABank’tan Hesaplı Kurban Bayramı Kredinizi Online Başvuru İmkanı İle Hemen Alın


2017 Abank Kurban Kredisi, Alternatifbank bayram kredisi, Uygun ve düşük faizli ihtiyaç kredisi, Online başvuru – Öyle görülüyor ki, bu bayram da masraflarımız oldukça fazla olacak. Yaz ayındayız ve herkes bunu değerlendirmek istiyor. Birde bayram tatili 10 güne çıkarıldı. Bir çok kimsenin ise bayram masraflarının yanı sıra, çeşitli ihtiyaçlarından dolayı da kredi lazım oluyor. Bizlerde uygun kredi çekmenizi istediğimizden, bankaların bayram kredisi kampanyalarını ilk olarak sizler ile buluşturuyoruz.

ABANK’TAN BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Bankalar vatandaşlar ile doldu taştı. krediler havalarda uçuşuyor. Bende bankaların kampanyalarını sizler ile buluşturarak kredi alternatiflerinizi artırıyorum. Sizlerde alternatifler arasından en hesaplı olanını seçebiliyorsunuz. Bu yazımızı daha bugün piyasaya sunulan bir kampanyaya ayırmak istiyorum. ABank Kurban Bayramına Özel olarak bir Kredi Kampanyası hazırlamış. Bu kampanyanın inciğini boncuğunu sizler için araştırmaya aldım. Elde ettiğim önemli bilgileri de sizler ile paylaşmak istiyorum.

ABANK KURBAN BAYRAMI KREDİ FIRSATINI DEĞERLENDİRELİM

ABank bayramda oluşacak masraflarınızı ve diğer ihtiyaçlarınızı, kredi kampanyası ile karşılamak istiyor. Peki ne derseniz? Bir fırsat verelim mi? İsterseniz biraz değerlendirmeye alalım ve ne gibi fırsatlar sunuyor, bir bakalım. Bu kampanya ile sizlere sunulan en düşük kredi vadesi 3 ay oluyor. En uzun kredi vadesi de 48 ay oluyor. Bu aralıklarda kredi vadenizi seçebilirsiniz. Kredi için bir üst limit bulunmuyor. Daha doğrusu bankaya sunduğunuz gelire (aylık) göre sizin için bir üst limit belirleniyor. Sizde ihtiyacınız doğrultusunda kredinizi alabiliyorsunuz.

KREDİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Krediye banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde online başvuru yapmak istiyorsanız şu linki; dijital.abank.com.tr/#!/kredi alarak internet tarayıcınıza yapıştırın ve açılan sayfada gerekli bilgileri girerek, başvurunuzu tamamlayın. Bu kampanyada hayat sigortası yaptırılıyor. Hayat sigortası kredi özellikleri ile birlikte sizin yaş ve cinsiyetinize göre de belirleniyor. Bu açıdan da aşağıda hesaplamalarımızda hayat sigortasını yıllık maliyet oranına dahil etmeyeceğiz.

Ayrıca hesaplamalarımızda krediye başvuru yapan kişinin de 35 yaşında erkek birisinin olduğunu da belirtelim. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Aldığınız kredinin %0,5 tutarı kadar tahsis ücreti kesiliyor. Diyelim ki 10.000 TL kredi aldınız. Bu durumda %0,5 oranı olan 50 TL tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

KREDİ VADE SAYISINA GÖRE FAİZ ORANI BELİRLEMESİ

Abank’tan çekeceğiniz krediyi 12 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,38 olarak sunulacaktır. Abank’tan çekeceğiniz krediyi 24 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,25 olarak sunulacaktır. Abank’tan çekeceğiniz krediyi 36 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,30 olarak sunulacaktır. Abank’tan çekeceğiniz krediyi 48 ay taksit yaparsanız, faiz oranınız %1,31 olarak sunulacaktır. 

24 AY VADE İLE 30.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

ABank’tan alacağınız kredinin limitinin 30.000 TL olacağını düşünelim. Ayrıca da kredi taksit sayısı olarak da 24 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bankada faiz olarak %1,25 oranını veriyor. Bu isteğiniz doğrultusunda kredi çektiğinizde aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 1.498 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranınız da %18,52 oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 150 TL oluyor. Hayat sigortası olarak da ödemeniz gereken ücret 110,18 TL dir. Toplam ödeme tutarınızın da 35.945 TL olduğunu belirtelim.

48 AY VADE İLE 30.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

ABank’tan alacağınız kredinin limitinin 30.000 TL olacağını düşünelim. Ayrıca da kredi taksit sayısı olarak da 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bankada faiz olarak %1,31 oranını veriyor. Bu isteğiniz doğrultusunda kredi çektiğinizde aylık ödemeniz gereken kredi taksit tutarınız 895 TL oluyor. Yıllık Maliyet Oranınız da %19,15 oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 150 TL oluyor. Hayat sigortası olarak da ödemeniz gereken ücret 225,44 TL dir. Toplam ödeme tutarınızın da 42.953 TL olduğunu belirtelim.

Etiketler:, , , , , , , , ,

One Response “ABank’tan Hesaplı Kurban Bayramı Kredinizi Online Başvuru İmkanı İle Hemen Alın”

  1. İbrahim Ozan Vural
    21 Ağustos 2017, 11:39

    10000 lira kredi talebinde bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin