Go to ...
5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı


Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru da, emeklisi de,  çiftçisi de, kısacası herkesin kendine göre giderleri söz konusu. Sadece yakıta gidecek olan tutar 2.000 TL civarlarında. Bu en küçük masraf. Gerisini siz düşünün artık.

İŞ BANKASI SONBAHAR KREDİ KAMPANYASI GENEL AÇIKLAMA

Bir çoğumuzun giderleri ve masrafları olacak. Bankaların çoğu da sonbahar için kredi kampanyası yapmaya başladılar. Amaçları müşteri çekmek. Hatta ufak da olsa bir rekabetin olduğu söz konusu. Bizlere düşen de bu tatlı rekabet arasında araştırma yaparak en hesaplı olanını tercih etmek. 724kredinotu.com adresinden bankaların sonbahar kampanyalarını sizler ile paylaşacağız. Bugün ise sizlere İş Bankası Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatını anlatacağız. Şartlar size uyarsa değerlendirmeye alabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR KREDİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

İş bankası sonbaharda elini hızlı ve çabuk tutan bankalardan bir tanesi. Toplumun genelini kapsayan hesaplı ve uygun kredi fırsatı sunuluyor. Bu kampanya ile aldığınız krediyi en kısa 3 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca kredi vadesini en uzun olarak da 48 ay vade ile ödeyebilme imkanınız var. Uzun vade bir çok kimse için mükemmel bir fırsat. Peki kredi limiti? Kredi limiti de mükemmel ötesi. En yüksek kredi limiti 100 bin lira. En düşük kredi limiti ise 3 bin liradır. Kişilerin en üst kredi limitini belirleyen unsur ise bankaya sunulması gereken gelir belgesidir.

KREDİNİN DETAYLARI

Kredi kampanyasında, tahsis ücreti ödemeniz gerektiğini belirtelim. tahsis ücreti de aldığınız kredinin binde beşi oranı kadardır. Örnek verecek olursam, 20.000 TL’de ödemeniz gerekecek olan tahsis ücreti 100 TL kadardır. Bununla birlikte hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası zaten kredi çekildiğinde otomatik olarak yaptırılıyor. Ücreti de tabi ki de sizlerden tahsil ediliyor. Kredinin faiz için den en düşük %1,25 ve en yüksek de %1,29 olduğunu belirtmem gerekiyor. Bu oranlar kredi limiti arttıkça düşüyor.

KREDİ LİMİTİNE GÖRE FAİZ ORANLARI

Arkadaşlar, faiz oranlarının kredi limitine göre belirlendiğini demin söylemiştim. Şimdide bunları detaylandıralım ve daha da iyi anlayalım. İş bankasından almayı planladığınız kredi tutarı üç bin lira ile 24.999 TL aralığında olacaksa, bankanın sizlere vereceği faizde %1,29 oranı kadar olacaktır. Almayı planladığınız kredi tutarı 25 bin lira ile 49.999 TL aralığında olacaksa, bankanın sizlere vereceği faizde %1,27 oranı kadar olacaktır. Almayı planladığınız kredi tutarı 50 bin lira ile 100.000 TL aralığında olacaksa, bankanın sizlere vereceği faizde %1,27 oranı kadar olacaktır. 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Başvuru yapmak için bankaya gitmek istemiyorsanız, o işin kolayı var. Zira iş bankası oturduğunuz yerden SMS ile başvuru yapabilme fırsatı sunuyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler telefonunun mesaj bölümüne girerek ekrana NAKİT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 Haneli T.C Numaralarını yazmalılar. Ardından bir boşluk daha bırakıp Talep Ettiğiniz Kredi Tutarını yazın ve bir boşluk daha bırakarak Aylık Gelirinizi de yazın. Mesaj metninizi hazırladıktan sonra da bunu 4402‘yi tuşlayarak gönderin. (Mesaj Metni İçin Örnek; NAKİT 111111XXXXX 40000 3500)

MÜŞTERİLER DAHA ŞANSLI

İş bankası müşterileri için İş bankası ATM’lerinden, Telefon şubesinden, internet şubeden ve cep şubeden başvuru imkanı sunuyor. Bu sayede bankaya gitme, belge sunma ve saatlerce sırada bekleme durumu da olmuyor. İnternetten online başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Sonrasında ise onay bekliyorsunuz. Onay geldiği anda da yine internetten paranızı hesabınıza aktararak kullanabiliyorsunuz. Yalnız başvuruları değerlendirme ve son kararı verme hakkının iş bankasında olduğunu da belirtelim.

SONBAHAR KREDİSİ İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

kredi ihtiyaçlarınız için yeterli olacak. Bu açıdan da bankaya başvuru da bulundunuz. İş bankası da buna onay verdi. Tabi ödeme yaparken de 48 ay vade yapmayı uygun gördünüz. Bankada isteğinize göre faiz oranınızı %1,29 olarak belirlemiş oldu. Şimdi hızlıca hesaplama yapalım. Buna göre alık ödenmesi gereken taksit borcunuz 148 TL yapıyor. Ayrıca yıllık ortalama hayat sigortanız da 31 TL tutuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 25 TL tutuyor. Yıllık maliyet oranınız da %20,5953 dür.

50.000 TL kredi ihtiyaçlarınız için yeterli olacak. Bu açıdan da bankaya başvuru da bulundunuz. İş bankası da buna onay verdi. Tabi ödeme yaparken de 48 ay vade yapmayı uygun gördünüz. Bankada isteğinize göre faiz oranınızı %1,25 olarak belirlemiş oldu. Şimdi hızlıca hesaplama yapalım. Buna göre alık ödenmesi gereken taksit borcunuz 1.469 TL yapıyor. Ayrıca yıllık ortalama hayat sigortanız da 314 TL tutuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL tutuyor. Yıllık maliyet oranınız da %19,9113 dür.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin